ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 1004 نخست ... 456781656106506 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 10034
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    من خودم این قضیه رو امتحان کردم مشکلی نداشتم ولی چیزی که هست اصلا به کسی توصیه انجام این کارو نمیکنم چون با طیف کثیری از بازی ها مچ نمیشه!! تنها بازی که دیدم درست و درمون برام اجرا کرد فوتبال ها بودن و اما مشکلتون دلایل زیادی میتونه داشته باشه باید تست کنی کسی جواب مشخصی نمیتونه بت بده مثلا ممکنه اتصالی کابل تبدیل باشه و یا قعطی از دسته و یا هر دو!!! :)) نکته:اگه تبدیل مشکل نداشته باشه چه دسته وصل باشه یا نه خود تبدیل تو کنترل پنل بخش گیم پد به صورت 2 تا دسته شناسایی میشه!!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    من خودم این قضیه رو امتحان کردم مشکلی نداشتم ولی چیزی که هست اصلا به کسی توصیه انجام این کارو نمیکنم چون با طیف کثیری از بازی ها مچ نمیشه!! تنها بازی که دیدم درست و درمون برام اجرا کرد فوتبال ها بودن و اما مشکلتون دلایل زیادی میتونه داشته باشه باید تست کنی کسی جواب مشخصی نمیتونه بت بده مثلا ممکنه اتصالی کابل تبدیل باشه و یا قعطی از دسته و یا هر دو!!! :)) نکته:اگه تبدیل مشکل نداشته باشه چه دسته وصل باشه یا نه خود تبدیل تو کنترل پنل بخش گیم پد به صورت 2 تا دسته شناسایی میشه!!
    دوست عزیز ممنون
    ولی در مورد این آخرش یه توضیح میدی
    نفهمیدم چی شد ؟؟

مدل venuos PV301

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    مشخصه منظورم اینه که شما تبدیلو وصل کردی اما دسته بش نزدی و تو کنترل پنل دوتا دسته شناسایی میشه و این به ما میگه که تبدیل سالمه!وقتی از سالم بودن تبدیل اطمینان حاصل شد میری تازه دسته رو چک میکنی ببینی ایرادی نداشته باشه!!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    ببخشید دوستان
    جدیدا میخام cd یا dvd رایت کنم - دستگاه رایت مسخره بازی در میاره
    یه صدایی ازش میاد انگار لنز دستگاه خودشو با سرعت هی عقب جلو میکنه -- همین الانم زد 2 تا dvd رو نابود کرد
    البته بعضی از مواقع اینجوریه -- خوب کار میکنه ولی یهو بهم میریزه
    مشکل از کجاست ؟؟
    دستگاه مدل AD 7200A-OB واسه سونی هست -- حدود 2 سال هم هست این رایتر رو دارم -- کلی هم باهاش رایت زدم
    رایتر مشکل داره ؟؟

یا dvd جنس خوب نیست ؟؟

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    والا من شنیدم! البته نمیدونم درسته یا اشتباهه
    این DVD Writer های سونی کلا بعد از یکسال و اندی دچار این مشکلات میشن
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    ببخشید دوستان
    یه صدایی ازش میاد انگار لنز دستگاه خودشو با سرعت هی عقب جلو میکنه -- همین الانم زد 2 تا dvd رو نابود کرد
    مشکل از کجاست ؟؟
    دستگاه مدل AD 7200A-OB واسه سونی هست -- حدود 2 سال هم هست این رایتر رو دارم -- کلی هم باهاش رایت زدم
    رایتر مشکل داره ؟؟

یا dvd جنس خوب نیست ؟؟

با تشکر
    دوستان الان چهارمی dvd هم سوخت -- یه حالی به این پست میدین
    اگه رایتر مشکل داره عوضش کنم

با تشکر
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    دوستان الان چهارمی dvd هم سوخت -- یه حالی به این پست میدین
    اگه رایتر مشکل داره عوضش کنم

با تشکر
    جواد جان عوضش کن بره ! خیال خودت رو راحت کن !=))
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    ببخشید دوستان
    مشکل از کجاست ؟؟
    رایتر مشکل داره ؟؟

یا dvd جنس خوب نیست ؟؟

با تشکر
    DVD رایتر ها که تو بازار هست همه کار بروبچ چینه و همه هم یکی هست ساختار درونیشون من خودم یک Lite on داشتم خراب که شد بازش کردم توش فوزولی کنم باور نمیکند تا 80 درصد موارد مکانیزم درونیش همون چیزی بود که تو یک درایو ایسوس دیدم نتیجه اخلاقی:اینا همشون یکی هستن و همه هم بی کیفیت و تنها مارک مورد تایید که واقعا از این قضیه حسابش جداست مارک PLEXTOR هست دو سه تا مدل هم بیشتر تو بازار ازش نیست
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    آقا اسم سونی رو نیارید که دلوم خینه ! امتحان کنید و سونی رو ببرید گارانتی ! تو خیابون سمیه ! تا میبینه دی وی دی رایتر هست ، دیگه نمی پرسه که مشکل چیه ! خودشون میدونن ! یه برچسب نمی دونم چی چی ارور میزنه روش ، یعده سه روز هم میری یه نو بهت میده الیته با گارانتی دوباره ! و این میشه زندگی مسالمت آمیز با سونی و رایتر هایش !
    یه زمانی که یاماها غول بازار بود ، یعد اومد دست اسوس ! حالا هم به قوله لر جدیدمون که همشون یکی شدنو ، فقط اسماشون رو عوض میکنن ، ولی خدایی پلکستور یه چیز دیگه هست ! من دارم استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم !
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    از بد شانسیم گارانتیشم تمام شده

حالا این پلکستور جنس خوبش چنده ؟؟؟

با تشکر
صفحه 6 از 1004 نخست ... 456781656106506 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع