ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 403 از 1004 نخست ... 303353393401402403404405413453503903 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,021 به 4,030 از 10034
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad24 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز،

من امروز از اقا حسام یه رم gskill trident x 16gb(2x8gb) 2400mhz خریدم البته هنوز تو راهه!8->

بعد بخاطر داشتن هیت سینکش میخواستم بپرسم طریقه نصبش چجوریاست،من اینکاره نیستم البته رم باز کردم و جا زدم بدونه اینکه مشکلی پیش بیاد ولی خوب الله بختکی اینکارو کردم،

میخواستم راهنمایی کنین طریقه صحیح جا زدم این رم رو اگه اطلاعی دارین

که فردا ایشالا بیاد به مشکل بر نخورم واسه نصبش،

الان corsair xms3 (2x4gb ) 2000mhz دارم و گزینه xmp profile تو مادر برد z87 هم فعاله!

دیگه همه چی و گفتم!

خیلی ممنون پیشاپیش
    رمها رو در اسلاتهای همرنگ قرار بدین. هواستون به شیار وسط رم باشه. همین. یکی هم از چفت شدن قلابهای دو طرف هستش.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط sambkalah نمایش پست ها
    سلام
    من چند سال پیش کامپیوترم رو ارتقا دادم
    مشخصات:

CPU: Core2 Quad 9550
    Ram: 2gig ddr3 OCZ
    Graphic: Nvidia Geforce 9600 GT Gddr3
    Hdd: 1TB Seagate 32m Buffer SATA3
    Mother Board: Giga ptd3

اول یه مادربرد ایسوس و 2گیگ رم ddr2 داشتم.
    تو مشخصات CPU نوشته 12 مگ کش ولی یک روز هر کاری کردم کامپیوتر بالا نیومد. یکی از دوستان گفت اخطار cpu میده
    ظاهرا سوخته بود!!! رفتیم و بعد از کلی دستکاری و خمیر زدن بالاخره بالا اومد ولی از اون به بعد خرفت شده بود و میگفت 6مگ کش!
    مادر برد و رم رو عوض کردم و شد مشخصات بالا. سرعت بهتر شد ولی هنوز هم گیر و گور داشت! الآن چند مدته که خیلی خرفت شده، مخصوصا وقتی فایلی رو کپی یا کات میکنم!
    در وقت جابجایی فایلها وقتی تسک منیجر رو باز میکنم نه رم و نه سی پی یو فشاری روش وارد میشه ولی مثلا اگه یک نرم افزار حتی سبک مکثل مدیاپلیر رو اجرا کنم بعد از کلی گیر کردن به زور و معمولا بعد از اتمام جابجایی باز میشه
    میشه سی پی یو نیمه سوز بشه؟
    میشه این مشکل جدید از هارد باشه؟
    میشه از سی پی یو باشه؟
    اگه از سی پی یو باشه و بخوام عوضش کنم با این مشخصات (و احتمالا یه رم 2گیگ ddr3 دیگه) چه سی پی یویی بندازم هم به صرفه است و هم خوبه؟
    ممنون
    موفق باشید
    در پناه حق

1- سلام

2- قطعات شما به نسبت زمان خودشون خوب هستند و همین الآن هم جزو سیستم های خوب رو به بالا به شمار میرود.
    البته به جز ظرفیت رم!

3- ویندوز رو عوض کنید.

4- یک نرم افزار در رابطه با تست هارددیسک بریزید و از هارد تست بگذارید.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    138
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    مشخصات کامل رو با CPUz و HWmonitor عکس گرفتم و گذاشتم اینجا:

http://sambkalah.persiangig.com/other/Shots.rar

ویندوزهای 7 و xp در دو نسخه 32 و 64 بیتی با آخرین آپدیتها و معتبر ترین نسخه ها
    آنتی ویروس ناد32 ورژن7 با آخیرن آپدیتها
    استفاده از TuneUp Utilities 2014 و Auslogics BoostSpeed و نرم افزارهای مشابه جهت بهینه کردن سیستم
    تست سلامت از هارد نتیجه خوبی داد
    پاور فکر کنم گرین 430وات Real بود، دقیق یادم نیست ولی پاور مردی انداختم
    چند دقیقه پیش کلا هنگ کرد و مثل اینکه سیستم Refresh بخواد بشه همه چیز چند ثانیه وایستاد و آیکنها سفید شدن و...(خودبخود)
    چند دقیقه قبلترش داشتم چند فایل رو جابجا میکردم و یه فایل صوتی تصویری با کیفیت و حجم پایین رو نگاه میکردم (بعد از کلی زمان برای اجرای فایل و پخشش) یکدفعه مثل اینکه سیستم بره به صفحه آبی مرگ هنگ و سر و صدا کرد که با Alt+Ctrl+Del بهتر شد و سر و صداش خوابید، صبر کردم جابجایی فایل تموم بشه تا اوضاع به حال اول برگرده
    یک زمانی هم فرتی سیستم به صفحه آبی مرگ میرفت که با اضافه کردن یک فن برای کارت گرافیک درست شد.
    درضمن تا تونستم همیشه درایورهام رو آپدیت داشتم و حتی چند مدت پیش بایوس مادربردم رو هم آپدیت کردم که یک تغییر محسوسی رو احساس کردم.
    حالا چکار کنم؟
    امتیازها
    138
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    مشخصات کامل رو با CPUz و HWmonitor عکس گرفتم و گذاشتم اینجا:

http://sambkalah.persiangig.com/other/Shots.rar

ویندوزهای 7 و xp در دو نسخه 32 و 64 بیتی با آخرین آپدیتها و معتبر ترین نسخه ها
    آنتی ویروس ناد32 ورژن7 با آخیرن آپدیتها
    استفاده از TuneUp Utilities 2014 و Auslogics BoostSpeed و نرم افزارهای مشابه جهت بهینه کردن سیستم
    تست سلامت از هارد نتیجه خوبی داد
    پاور فکر کنم گرین 430وات Real بود، دقیق یادم نیست ولی پاور مردی انداختم
    چند دقیقه پیش کلا هنگ کرد و مثل اینکه سیستم Refresh بخواد بشه همه چیز چند ثانیه وایستاد و آیکنها سفید شدن و...(خودبخود)
    چند دقیقه قبلترش داشتم چند فایل رو جابجا میکردم و یه فایل صوتی تصویری با کیفیت و حجم پایین رو نگاه میکردم (بعد از کلی زمان برای اجرای فایل و پخشش) یکدفعه مثل اینکه سیستم بره به صفحه آبی مرگ هنگ و سر و صدا کرد که با Alt+Ctrl+Del بهتر شد و سر و صداش خوابید، صبر کردم جابجایی فایل تموم بشه تا اوضاع به حال اول برگرده
    یک زمانی هم فرتی سیستم به صفحه آبی مرگ میرفت که با اضافه کردن یک فن برای کارت گرافیک درست شد.
    درضمن تا تونستم همیشه درایورهام رو آپدیت داشتم و حتی چند مدت پیش بایوس مادربردم رو هم آپدیت کردم که یک تغییر محسوسی رو احساس کردم.
    حالا چکار کنم؟
    امتیازها
    2,498
    سطح
    30
    43
    کاربر اخراجی
    سلام

دوستان من یه پرینتر 1018 دارم

بعد این پرینت میخواد بگیره وقتی برگه بیرون میاد دود می کنه

جوهر هم داره

علت چیه ؟
    امتیازها
    5,705
    سطح
    48
    28
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    رمها رو در اسلاتهای همرنگ قرار بدین. هواستون به شیار وسط رم باشه. همین. یکی هم از چفت شدن قلابهای دو طرف هستش.
    سلامی دوباره،این رم من رسید به سلامتی

بعدش من کابلای پشتشو کامل جدا کردم که برق مرق نداشته باشه،بعد سیستم رو اروم خوابوندم زمین 2تا رم خودمو دراوردم و این 2تارو خیلی راحت جا زدم ،بعد که بالا اومد یه اررو داد که overclocking failed بعد فهمیدم شاید واسه اون بود که رم قبلی رو گذاشته بودم رو xmi profile (نمیدونم درست نوشتم یا نه!) بعد رفتم تو بایوس و اون پایین زدم ریست دیفالت و سیستم اومد بالا،16 هم شناخت

دوباره رفتم او پروفایل رو فعال کردم دوباره اومد بالا ایندفعه فرکانسش هم اومد رو 2400

الا یه مشکلی دارم خیلی طول میکشه سیستم بیاد بالا

بعد تا ایکون دسکتاپ لود بشه تاخیرش زیاد شده قبلا فرتی سیسنم میومد بالا!
    ریستارت میکنم که سر logoff گیر میکنه همینجوری میچرخه!ولی دکمه ریست رو میزنم بالا میاد ولی با تاخیر!!

اها یه چیز دیگه این دیوی دی رایتر هم حین بالا اومدن هم اینکه سیستم بیکاره یه جورایی که انگار دی وی دی انداختی میخواد بخونه یکم چراغش چشمک میزنه یه صدای ریز میده بعد دوباره ساکت میشه!

میخوام بدونم به نظرتون کجا خراب کاری کردم سهوا؟؟

ببخشید طولانی حرف میزنم میخوام کامل در جریان باشین از اوضاع

ممنون
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    1- سلام

2- قطعات شما به نسبت زمان خودشون خوب هستند و همین الآن هم جزو سیستم های خوب رو به بالا به شمار میرود.
    البته به جز ظرفیت رم!

3- ویندوز رو عوض کنید.

4- یک نرم افزار در رابطه با تست هارددیسک بریزید و از هارد تست بگذارید.
    ببخشیدا،سی پی یو 12 مگ کش؟؟؟؟؟؟؟اونم مادربرد دی دی ار 2 ساپورت؟؟؟اشتباه نمیکنن این دوستمون؟

امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    ببخشیدا،سی پی یو 12 مگ کش؟؟؟؟؟؟؟اونم مادربرد دی دی ار 2 ساپورت؟؟؟اشتباه نمیکنن این دوستمون؟

بله در کمال تعجب C2Q های 775 اینجوری بودن .
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sambkalah نمایش پست ها
    آقا یکی کمک کنه
    چندبار شده مطلب مینویسم و گزینه "ارسال پاسخ سریع" رو میزنم ولی هیچی نشون نمیده! اینا کجا میرن؟
    یک بار هم صفحه پیشرفته رو زدم رفت یه جایی و یه کارایی شد ولی نیومد!
    جای مطرح کردن این مشکل تو بخش پرسش و پاسخ سخت افزار نیست!
    ف.ی.ل.ت.ل.ر شکن خودتونو غیر فعال کنید و سپس پست بفرستید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmiladd نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه پرینتر 1018 دارم
    بعد این پرینت میخواد بگیره وقتی برگه بیرون میاد دود می کنه
    جوهر هم داره
    علت چیه ؟
    سلام،به تعمیرکاری که تخصصش در این زمینه باشه مراجعه کنید.
    بعدش من کابلای پشتشو کامل جدا کردم که برق مرق نداشته باشه،بعد سیستم رو اروم خوابوندم زمین 2تا رم خودمو دراوردم و این 2تارو خیلی راحت جا زدم ،بعد که بالا اومد یه اررو داد که overclocking failed بعد فهمیدم شاید واسه اون بود که رم قبلی رو گذاشته بودم رو xmi profile (نمیدونم درست نوشتم یا نه!) بعد رفتم تو بایوس و اون پایین زدم ریست دیفالت و سیستم اومد بالا،16 هم شناخت
    دوباره رفتم او پروفایل رو فعال کردم دوباره اومد بالا ایندفعه فرکانسش هم اومد رو 2400
    ریستارت میکنم که سر logoff گیر میکنه همینجوری میچرخه!ولی دکمه ریست رو میزنم بالا میاد ولی با تاخیر!!
    اها یه چیز دیگه این دیوی دی رایتر هم حین بالا اومدن هم اینکه سیستم بیکاره یه جورایی که انگار دی وی دی انداختی میخواد بخونه یکم چراغش چشمک میزنه یه صدای ریز میده بعد دوباره ساکت میشه!
    ممنون
    زمانی که بایوس رو روی تنظیمات دیفالت میذارید و save میکنید، بازم ویندوز دیر لود میشه یا به صورت سابق و سریع بالا میاد؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

ممنون
    1. بایوس مادربردت رو به روز کن.
    2. مجدد سیستم عامل رو بریز، به روز رسانی کن، و بعد دوباره تست کن.
صفحه 403 از 1004 نخست ... 303353393401402403404405413453503903 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,021 به 4,030 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع