ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به صورت کلی به فروم سخت افزار چه نمره ای میدهید ؟

رأی دهندگان
152. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0 - 20 (خیلی ضعیف)

5 3.29%
  • 20 - 40 (ضعیف)

4 2.63%
  • 40 - 60 (خوب)

37 24.34%
  • 60 - 80 (خیلی خوب)

65 42.76%
  • 80 - 100 (عالی)

41 26.97%
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52
    امتیازها
    827
    سطح
    15
    5
    کاربر جدید
    اقا سایت به این باحالی نیاز به تغییرات زیادی نداره و رو هم رفته خیلی خوب هست
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    1) 8
    2)7
    3)9
    4)8 چون تا حد زیادی پیگیر مباحس هستند.
    5) (8.5) Saeed6574598
    Rajah 7.5
    9.5 Arsn
    Hitman 8.0
    Ya30n 6.0
    Phantom 7.0
    Aren 6.5
    Ali Fatehi 5.0
    N8 yaser 8.5

6)خبر های روز یا خیلی کم توی فروم درج میشه ویا خیلی دیر, باید فعالیت در این زمینه بالاتر بره.
    7)به نظرم عملا در گروه ها هیچ اتفاقی نمیفته
    8)ما کلا به این فروم علاقه داریم مطالب هم باید در همه ی زمینه های مربوط به فعالیت سایت رشد کنه!
    9)برای همه ی انجمن ها بخش اخبار اضافه بشه
    10)دوستان بیاین یکم بیشتر از وقتتون رو برای این فروم بزارید تا به روزای اوجش تو آینده افتخار کنیم!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    1) عملکرد فروم سخت افزار را تا حال حاضر چه گونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10 ) نمره 8

2) سطح و کیفیت مطالب و مقاله های نوشته شده بر روی فروم را چگونه ارزیابی میکنید ؟ ( + نمره از 1 تا 10) نمره 9

3) کیفیت بخش پرسش و پاسخ در بخش های مختلف سایت ( سخت افزار - نوت بوک - گیم و ... ) چگونه است ؟ (+ نمره از 1 تا 10) نمره 10

4) از تیم مدیریت سخت افزار چقدر راضی هستید ( نمره از 1 تا 10 ) ؟ چرا ؟ به نظرم رسیدگی به مشکلات کاربران در سطح خوبی بوده نمره 9

5) سطح علمی مدیر ها را در حوضه ی مدیریتشون با ذکر نام و بدون تعارف + نمره ای که به نحوه مدیریتشون میدید بنویسید . در صورت تمایل مدیر برتر و دلایل انتخاب خود را هم ذکر کنید .
    (Saeed6574598 - Rajah - Arsn - Hitman - Ya30n - Phantom- Aren - Ali Fatehi - N8 yaser )

شخصا بدونن تعارف از همشون راضی هستم و نمره 8 به بالا برای همه

6) چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت فروم دارید ؟؟؟؟؟؟؟ ساز و کاری برای جذب اعضای جدید

7) با کدام بخش ار فروم موافق نیستید ؟؟؟ ( یعنی تمایل به حذف آن دارید )

8) بیشتر به کدام بخش از فروم علاقه دارید و دوست دارید مطالب بیشتری در آن بخش قرار گیرد ؟؟؟ کارت گرافیک و اورکلاک

9) فروم چه بخش هایی کم دارد که باید اضافه شود ؟؟؟---------------

10) هر چه دل تنگتان میخواهد بگویید !

دلم که میدونید خیلی تنگه! من روی عضوگیری تاکید دارم که باید فعال تر باشیم در این قسمت
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    با سلام و عرض ادب خدمت همراهان همیشگی سخت افزار !

دوستان میدونم ! خودم میدونم تو این تاپیک زیاد پست دادم ولی جا داشت از همه کسانی که تو این تاپیک از تیم مدیریت و کارایی کلی فروم تشکر کردند / انتقاد کردند / پیشنهاد دادند تشکر کنم !

اهمیت دادن و پیگیری شما عزیزان نسبت به روند پیشرفت کار تیم مدیریت و فروم قابل ستایش و تقدیر است !

به شما اطمینان خاطر میدم که تیم مدیریت از انتقاد ها و پیشنهاد های شما نهایت استفاده را خواهد کرد و تا جایی که از دستمون بر بیاد از توان و وقت گذاشتن دریغ نمیکنیم !

در همین لحظه ، تیم مدیریت سعی کرده که اشکالات خودش را پوشش بده و برای جلب رضایت شما جلسه ای تشکیل دادیم تا برآورد کاملی از انتظارات شما در فروم را گردآوری کنیم و سپس راه های رفع مشکلات و کمبود ها را مورد بحث قرار بدیم

اما باز هم کمبود هایی هست ، پس نیاز است که همیشه شما عزیزان ما را مورد عنایت رهنمود ها و نظرات به جای خودتون قرار بدید !

تاپیک باز است و تیم مدیریت با آغوش باز منتظر استقبال از نظرات شما عزیزان است !

“If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    من خیلی وقت نیست که عضو این فروم شدم راجع به خیلی موارد نمیتونم هنوز نظر بدم...

روز اولی که عضو شدم یاسر جان ازم خواست که بیام توی نظر سنجی شرکت کنم... اما خوب بدون هیچ شناختی نمیشد نظر داد...

یه چند مورد هست که میخوام عرض کنم

1. اینکه حداقل مدیران عزیز فقط واسه پست هایی که واقعا مفید هست تشکر بزنن نه فقط به خاطر اینکه کاربر پست زده , اینجوری ارزش اون تشکر پایین میاد

2. اینکه من از این فروم خوشم اومد چون خاص بود ( هست ) به نظرم این بحث سخت افزار توی یک فروم ایرانی پدر مادر دار برای هم تازگی داره , به شخصه من دوس ندارم از بخش سخت افزار فروم دور شه کشیده شه به اخبار موبایل ( راجع به فروم عرض میکنم نه مجله ) من نمیگم اصلا راجع به موبایل بحث نشه من میگم با اخبار چیپ موبایل که تو هر سایت دیگه پیدا میشه اون یونیک بودن فروم رو از بین نبریم یا راجع به خیلی چیزای خاص موبایل صحبت شه مثلا اورکلاک کردنه پردازنده , باز کردن و تمیز کردن گوشی و خیلی چیزای دیگه...

باز این موضوع بر میگرده به گردانندگان فروم که میخوان چه مخاطبی رو هدف قراربدن

به نظر من یا بخش موبایل کنارگذاشته بشه یا خیلی بیشتر بش توجه بشه و بار علمی مطالبش بیشتر بشه الان خداییش بخش سخت افزار ما مطالب خوبی رو داره اما بخش موبایل...

و در اخر اینکه یه فرومر مثل من که توی چند فروم فعالیت داره دوست نداره که یک خبر رو 2 جا بخونه واسه همین خیلی رو بحث یونیک بودن مطالب تاکید دارم

باتشکر...
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
    امتیازها
    5,468
    سطح
    47
    137
    کاربر انجمن
    1) 8
    2) 9
    3) 6
    4) 8 نمیدونم :-?
    5) همه متوسط البته بعضی هاشون هم خیلی خوبن اگه ادمو نپیچونن :D
    6) خیلی خوبه ولی اگه به بررسی گوشی ها هم توجه کنن یا تبلت خیلی بهتر هم میشه >:D<
    7) !!! >:/
    8) همه !!!\m/
    9) اگه به قسمت موبایل جاوا اضافه بشه خوبه چون تمام فایل های جاوا درونش میشه قرار داد البته خود قسمت جاوا هم باید به چند بخش تقسیم بشه
    ( فعلا همینا )
    10) هی واای دل وای دل وای دل :-s
    ویرایش توسط ltavahid : 2012/03/04 در ساعت 22:26
    امتیازها
    1,936
    سطح
    26
    105
    کاربر انجمن
    1)خوب 9
    2)بازم خوب ولی نمره 8
    3)بد نیست یه وقتایی بعضی ها موضوع های غیر مرتبط میزارن که آزار دهندست 7
    4)زیاد چون پاسخگو هستند 10
    5)من فعلا با ya30n ارتباط داشته ام که ازش ممنونم پیگیر رفع مشکل سخت افزاری من هست 10
    6)انجمن بخش کنترل موضوع های اشتراکی نداره اینو تو انجمن های دیگه دیدم اگه من چند تا موضوع زده باشم و بخوام سریع پیگیری کنم باید بگردم و تک تک از بین موضوعات انجمن ها پیداش کنم ولی اگه این امکان گذاشته بشه به راحتی می تونم هر موضوعی که فقط خودم تو اون شرکت کرده ام را یکجا ببینم
    7)کلا با موضوع های غیر مرتبط
    8)آموزش
    9)بخش امتیاز دهی به موضوعات توسط اعضا اگه درباره نرم افزار هم انجمن و خود سایت فعالیت کنه خیلی خوب میشه میدونم اسم سایت سخت افزاره ولی اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه
    10)برادرانه درخواست دارم زبان پارسی را پاس بدارید (فروم=؟ انجمن=+) و مثل اینا
    در پایان از همه شما عزیزان تشکر می کنم موفق باشید
    ویرایش توسط سجاد : 2012/03/15 در ساعت 00:39
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    1- 7
    2- 7
    3- 7
    4- 8 - خوبه. مشکل خاصی وجود نداره. فعالیت بیشتر = فروم بهتر. فقط به نظرم سخت گیری های بی مورد باید ریشه کن بشه. پُست های من زیاد پاک شده. در حالی که در سایر فروم ها حتی بهتر از فروم سخت افزار نظرات و پاسخ هایی ارسال کردم که هنوز وجود داره و تیم مدیریتی تشخیصی بر پاک کردن نداشته. حالا بقیه ی دوستان رو خبر ندارم که چقدر در روز ارسال هایشون پاک میشه. کما اینکه مشکل خیلی خاصی هم وجود نداشته و تنها نظر شخصی بوده که شاید به مزاج مدیریت خوش نیومده!
    5- از اونجایی که کاملاً واضح اس، نظری نمیدم.
    6- پیشنهادهای زیادی ارائه شد به مدیریت محترم. ولی همچنان عملی نشده! مهم ترین راز موفقیت یک فروم، توجه و عملی کردن پیشنهادات کاربرانش هست که بی تعارف بخوایم بگیم، خیلی در این امر موفق نیست فروم سخت افزار. برای بهتر بودن، باید شبانه روزی تلاش کرد تا از سایر رقبا جا نموند.
    7- هیچ بخشی به نظرم اضافی نیست. ولی چیزهای زیاد و جزئیی وجود داره که جاشون خالیه که تمامی اینها در پیشنهاداتی که به مدیریت دادم، وجود داره.
    8- همشون خوبه. ولی خودم شخصاً معرفی سیستم به کاربران رو بیش از سایر موضوعات علاقه دارم و تا جایی که بتونم در فعالیت تو این حوضه، دریغ نمی کنم.
    9- در این مورد بارها و بارها به مدیریت محترم گزارش دادم و پیشنهادهای زیادی دادم که قطعاً در پیشرفت کلی فروم تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین احتیاجی به تکرار مکررات نیست. با این حال؛ همچنان عملی، رد یا مورد قبول واقع نشده.
    10- همه چیز در بالا گفته شد. فکر نکنم جز عملی کردن پیشنهادات تمامی کاربران، چیزی برای نوشتن وجود داشته باشه. باز هم میگم، برای پیشرفت، باید از شیوه های نوین و متفاوت استفاده کرد. باید فروم رو از هر لحاظ بهینه سازی کرد تا بهره وری افزایش پیدا کنه. این نظریه ایست که در کتاب مهندسی نرم افزار - Pressman در مورد تولید نرم افزار بیان شده. در قسمت طرح سازی و فرآیند. قطعاً در حوضه ی سخت افزار هم این امر برقراره و فقط به نرم افزار منتهی نمیشه.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    1) 8

2) 7

3) 9

4) 9 واقعا باید بگم توی فروم های زیادی عضو هستم ولی تا حالا ندیدم جایی مثل اینجا به سوالات یه کاربر معمولی مثل من این قدر خوب و دقیق پاسخ بدن.
    همین جا از مدیران ( castel - farjam - Arsn ) تشکر میکنم.

5) خیلی کوچیک ترم که بخوام به یه مدیر امتیاز بدم.

6) سعی کنید با تبلیغات فروم را به دیگران معرفی کنید هنوز خیلی از کاربران حتی با وجود منحل شدن فرومی مثل هات اورکلاک اینجا را نمیشناسند.
    فیلم های آموزشی بیشتری برای هر بخش اختصاص داده بشه.

7) با بخشی مخالف نیستم هر کس صلیغه ای داره

8) معرفی و نقد بازی ها و اور کلاک و کارت گرافیک

9) برای هر بخش مثل تالار های یاهو مسنجر محیطی ایجاد بشه که دوستان بتونن مستقیم صدای هم رو بشنون و با هم بحث کنن.

10) امیدوارم هر فردی که میخواد برای خودش یه وسیله ای بخره این قدر از اون وسیله اطلاعات داشته باشه که نه فروشنده بتونه سرش کلاه بزاره و بعدا هم بتونه از کالایی که خریده در مقابل نظرات دیگران دفاع کنه که با وجود فرومی مثل این فکر کنم حداقل در رابطه با سخت افزار این امر فراهم شده.
    در ضمن من هم بتونم یکی از کاربران ویژه این سایت بشم چون الان با گذشت بیش از 8 ماه هنوز کاربر تازه کار هستم.
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    من زدم خیلی خوب، چون واقعا خیلی خوبه!
    اینم از جواب سوالات:
    1. فروم مجله سخت افزار برترین فروم فارسی زبان در زمینه سخت افزار هست! این رو مطمئن هستم. از لحاظ عملکرد نمره 8 رو میدم.
    2. مقالاتی که نوشته می شه، توسط افراد متخصص در این زمینه هستند و به زبانی کاملا شیوا نوشته می شند. با این حال جای پیش رفت بازم وجود داره. به این مبحث نمره 8 میدم.
    3. بخش پرسش و پاسخ به خودی خود واقعا مشکلات بسیاری رو حل میکنه، ولی خوب کمی دیر رسیدگی میشه و از ان جایی که همه چیز را همگان دانند، باز هم احتیاج به افراد متخصص در این زمینه داریم. به این بخش امتیاز 7 رو میدم.
    4. امتیاز 9! خیلی عالیه تیم مدیریت! به دلیل این که هم فعالیتشون در تمامی مباحث خوبه و هم این که تمام تلاششون رو در این زمینه میکنند.
    5. شرمنده من چون جدید اومدم خیلی مدیر ها رو نمیشناسم، لیکن آقایان Arsn، Rajah، Ya30n و Aren و Saeed****** ( شرمنده اعدادش نمیدونم چیه! ) رو می شناسم. در این باره من به آقای علیرضا سجادی نیا نمره 8 میدم و ایشون رو به عنوان مدیر برتر انتخاب میکنم.
    6. پیشنهاد که زیاده، ولی نمیدونم چی بگم!
    7. نظر خاصی ندارم. همه بخش ها خوبه.
    8. به بخش بررسی سخت افزار!
    9. اینم نظر خاصی ندارم. فروم تقریبا تکمیله.
    10. آقا من اصلا از این شرایط راضی نیستم. جایزه کم میدین! باید برای تمامی کاربرا آقای شالیکاریان شخصا هر سال برترین مادربرد مبتنی بر چیپست های جدید رو به همراه ست SLI 4-Way و CrossfireX 4-way بدن!!!!!! سفارشی از گارانتی ویستاپخش! مثلا امسال باید برای همه Z77X-UP7، سه تا کارت GTX 680 Lightning و 32 گیگ رم HyperX LoVo و Enermax Maxrevo 1500 و Corsair H100 و Cooler Master HAF XM و مانیتور سه بعدی 1600p و پرینتر و اسکنر و وب کم و 5 تا SSD 1Tb و ...... بخرند!
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع