ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: طرفدار کدام مارک تجاری مادربرد هستید

رأی دهندگان
390. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ASUS

218 55.90%
  • ASROK

28 7.18%
  • BIOSTAR

5 1.28%
  • EVGA

6 1.54%
  • FOXCONN

3 0.77%
  • GIGABYTE

95 24.36%
  • MSI

32 8.21%
  • OTHER

3 0.77%
صفحه 6 از 22 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 212
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد

من Asus رو انتخاب کردم .
    اوه اوه اوه . یاسین جان حواست به این برد های MSI باشه ، هر وقت خواستی ولت بدی 0.2 کمتر بده چون خودش 0.2 اضافه تر از اون چیزی که بدی اتوماتیک ست می کنه :-"
    b-(
    اگه اسلحه بگذارند رو سرم و بگند بجز اسوس انتخاب کنم یا گیگابایت یا EVGA انتخاب می کنم.
    البته تاپیک با پاسخ ها متفاوت هستش . تاپیک گفته طرفدار چه بردی هستید ، دوستان دارند می گن چه بردی تهیه می کنند . هر برندی می تونه توی یک رنج قیمتی خوب باشه اگر مجبور شم توی یک قیمت بخصوص اسوس نمی گیرم و مثلاً گیگا می گیرم.
    از نظر فنی بودن و حرفه ای بودن و تکنولوژی ساخت EVGA واقعاً وحشتناک هستش مخصوصاً سری classified و مادربردهای غول پیکری مثل SR2 ، خوب توی این رده ASUS هم نمی تونه با EVGA رقابت کنه . حتی درصد طلا بکاربرده شده توی PCB بردهای EVGA بیشتر از بقیه بردها هستش.
    در کل با در نظر گرفتن قیمت ، عملکرد ، بایوس ، ظاهر و تکنولوژی و تجربیات خود از خرابی بردها ، فقط اسوس .
    جای برند DFI هم خالی هستش :-"

arsn این جوری نمی شه گفت که کدوم برند بیشتر زدند باهاش ، اگه یک سرچی توی سوکت LGA 775 بزنید تمام رکوردهای اولش با ASUS Rampage Extreme هستش . حالا می دونید چندتا CPU 775 داریم ؟ توی سوکت 1366 اینتل هم داستان همینه .
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط poorya_lion نمایش پست ها
    من asus رو انتخاب کردم .
    اوه اوه اوه . یاسین جان حواست به این برد های msi باشه ، هر وقت خواستی ولت بدی 0.2 کمتر بده چون خودش 0.2 اضافه تر از اون چیزی که بدی اتوماتیک ست می کنه :-"
    آره متاسفانه بردهای msi در حد کارت گرافیک هاش نیستن
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    خب آقا پوریا داری روی مادربورد های فوق گرون قیمت دست میذاری ها !

اگه اینجوریه پس من هم evga میخوام!

بله اگه بخوایم بر حسب پلتفورم و سوکت حرف بزنیم ، شما درست میگی مثلا توی P55 ایسوس خیلی خوب بود ولی تو x58 گیگا بهتر بود

در کل من اومدم نفرات اول هر نوع تست پردازنده نگاه کردم دیدم 5 به 3 است و اصلا به نوع cpu یا شرکت سازنده و هیچ چیز دیگه کار نداشتم ، فقط دیدم که مادربورد چی بوده ! که 5 به 3 به نفع گیگا!

من هم تو صحبتام گفتم گیگابایت را برای اور دوست دارم وگرنه من هم از نوآوری های ایسوس لذت میبرم و فقط این یک جانبه بودن حرف های بچه ها من را به پست و دفاع از گیگا ترغیب کرد

راستی این که با یه مادربورد چند نفر رکورد زدن مهم نیست ، مهم اینه که با کدوم مادربورد مقام اول به دست اومده تو هر تستی !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    asus فقط ایسوس
    ویرایش توسط amir1364 : 2011/11/21 در ساعت 11:31
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    اول ایسوس و بعد گیگابایت و evga
    امتیازها
    812
    سطح
    15
    5
    کاربر جدید
    مادربورد گیگا خیلی عالیه
    امتیازها
    872
    سطح
    15
    16
    کاربر جدید
    من عاشق تمام محصولات ASUS به خصوص مادربرداشم ولی چه کنم که مادربردم گیگابایت به خاطر همینم به گیگابایت رای دادم:-s
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط moji1412 نمایش پست ها
    من عاشق تمام محصولات ASUS به خصوص مادربرداشم ولی چه کنم که مادربردم گیگابایت به خاطر همینم به گیگابایت رای دادم:-s
    دوست عزیز شما باید به مارکی که طرفدارش هستی رای بدی نه مارکی که الان داری ازش استفاده می کنی و سوال نظر سنجی هم همینه
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط tosmachogh نمایش پست ها
    1- asus

asrock-2

نمیدونم چرا از گیگا بدم میاد.

آها یادم اومد چند سال پیش یه سیستم واسه رفیقمون جمع کردم با مین گیگا که 1 هفته هم براش کار نکرد و مین رفت گارانتی و باز هم بعد از

1 ماه باز رفت گارانتی و دیگه رفیقمون قیدشو زد و asus خرید و تا حالا آخ نگفته.
    دوست من حتما اون مین بردی که برای رفیقت بستن قلابی بوده یا چینی از نوع بدترینش مینبرد گیگابایت واقعا حرف نداره اینجانب چند ساله دو 3 تا مین برد گرفتم با بالاترین استفاده ودر سخت ترین شرایط به هیچگونه مشکلی برام پیش نیومده حتی بایوس هم آپگرید نمودم مین برد گیگابایت تایوانی به نظر اینجانب بهترین گزینه هستش با تشکر
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوستان ما همه یک تعصب داریم اگر انتخاب اولمون درست در اومد برندهای دیگه رو میگیم بدرد نمیخوره هر مینی که شما بخری هر چه هم پیشرفته باشه یک ایرادهایی هم ممکنه داشته باشه اولا بستگی به شرایط واستفاده خریدار مین اسمبل میشه وممکن هست همون مارک پیش یک نفر کار بده و هیچ مشکلی براش پیش نیاد و برای کسی دیگه اینطور نباشه به نظر اینجانب گیگابایت خوبه ولی مارکهای دیگر رو نفی نمیکنم هر کسی طبق شرایط ونوع استفاده ای که داره یک برند رو انتخاب میکنه موفق باشید
صفحه 6 از 22 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 212

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع