ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 62
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    راستش من هم نظر شما را در خصوص این دو کیس داشتم ولی وقتی هر دو را از نزدیک زیارت! کردم، نظرم به طور کامل عوض شد. چون واقعا زیبا هستند، کیس Hoplite مشکی رنگ را دست کم نگیر.

واقعا در لیون این اتفاق افتاده؟ دوست شما پیگیری نکردند؟
    پس باید از نزدیک ببینمشون تا دقیقا ببینم با سلیقه من جور در میان یا نه، تو عکس ها چیز زیادی مشخص نیست
    ازش نپرسیدم که پیگیری کرده یا نه ولی خوب من نمی تونم بگم که حتما این اتفاق واسش افتاده یا نه چون من با چشمای خودم ندیدم و نمی تونم به لیون تهمت بزنم البته شاید 2133 تموم شده بوده بهش 1866 دادن.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahed نمایش پست ها
    پس باید از نزدیک ببینمشون تا دقیقا ببینم با سلیقه من جور در میان یا نه، تو عکس ها چیز زیادی مشخص نیست
    ازش نپرسیدم که پیگیری کرده یا نه ولی خوب من نمی تونم بگم که حتما این اتفاق واسش افتاده یا نه چون من با چشمای خودم ندیدم و نمی تونم به لیون تهمت بزنم البته شاید 2133 تموم شده بوده بهش 1866 دادن.
    فکر نمی کنم در لیون این اتفاق بیفته، و اگر هم افتاده باشه، با پیگیری دوست شما مشکل حل می شد.
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    فکر نمی کنم در لیون این اتفاق بیفته، و اگر هم افتاده باشه، با پیگیری دوست شما مشکل حل می شد.
    امروز زنگ زدم از دوستم پرسیدم که جریانش چی بوده گفت که 2133 سفارش داده بوده و چون لیون تو انبارش موجود نبوده واسش 1866 فرستادن و بقیه پولش رو بهش برگردوندن خیالم راحت شد
    امتیازها
    553
    سطح
    11
    33
    کاربر اخراجی
    بچه ها کیس فقط coolermaster haf x و دیگر هیچ.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کیس جدید کوگار با قیمت 282/000 تومان توسط شرکت سیاره سبز (گرین) وارد بازار شد.

---------------------------

کمپانی کوگار همواره به دلیل طراحی زیبا و استفاده از رنگ های جذاب مورد توجه کاربران قرار می گیرد و طی همکاری شرکت سیاره سبز (گرین) با این کمپانی آلمانی، تاکنون محصولاتی از کوگار وارد کشور شده است. جدید ترین محصول کوگار یک کیس زیبا است که در نمایشگاه کامپیوتکس نیز رونمایی شده بود و قرار است تا مدتی دیگر توسط شرکت گرین با نام X6-Challenger وارد بازار کشور شود. این کیس زیبا در رنگ زمینه اصلی مشکی و سه قاب جلویی در رنگ های سفید، نارنجی و مشکی تولید می شود و در نمای داخلی کیس نیز از ترکیب دو رنگ مشکی و نارنجی استفاده شده است. فضای داخلی کیس اجازه نصب کارت های گرافیک با طول 410 میلیمتر را به شما خواهد داد که این فضا با قابلیت حذف محفظه SSD های 2.5 اینچی میسر می شود. در صورتی که در سیستم خود از سالید دیسک استفاده می کنید، می توانید از فضای بالای کیس برای نصب آن استفاده کنید که قابلیت نصب و راه اندازی سریع (Hot Swap) را نیز داراست.

خنک کنندگی داخل این کیس توسط یک فن 200 میلیمتری LED در پنل جلو و یک فن 120 میلیمتری Turbo در پنل عقب انجام می شود. البته شرکت گرین طبق معمول تغییرات مثبتی برای این کیس انجام داده و یک فن 230 میلیمتری LED را جایگزین کرده و یک فن 120 میلیمتری نیز در سقف کیس نصب کرده است. با توجه به ظاهر کیس و تعداد 7 اسلات برای نصب کارت های جانبی PCI (سه عدد کارت گرافیک)، یک گزینه ایده آل برای گیمر ها خواهد بود.

کاور کناری کیس از نوع شیشه ای بوده و قابلیت نصب یک فن 120 یا 140 میلیمتری نیز برای آن وجود دارد. اسمبل در کیس Challenger به صورت معکوس بوده و پاور در پایین کیس نصب می شود. کاربرانی که قصد استفاده از واترکولر برای پردازنده یا کارت گرافیک دارند، تعداد سه حفره برای انتقال لوله ها به داخل کیس در نظر گرفته شده است که در بالای کیس و زیر فن 120 میلیمتری قرار گرفته است. تعداد دو پورت USB 3.0 به همراه جکهای صوتی در پنل جلوی کیس وجود دارد و کلید پاور کیس طراحی مشابهی مانند کلید استارت خودروی لامبورگینی اونتادور دارد که توسط یک کاور پوشانده شده است و برای روشن کردن سیستم ابتدا باید این پوشش را بالا برده و پس از آن خودرو (در این جا سیستم!) خود را روشن کنید. در ادامه می توانید تصاویری زیبا از این کیس در نمایشگاه کامپیوتکس 2012 را که توسط مجموعه سخت افزار ثبت گردیده است، مشاهده کنید.

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    می خوام کیس HAF 912 Advanced بگیرم، چطوره؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    نسبت به قیمت فعلی که فکر کنم در حدود 600 هزار تومان است ارزش خرید ندارد. کیس Enermax Hoplite را به شما پیشنهاد می دهم.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نسبت به قیمت فعلی که فکر کنم در حدود 600 هزار تومان است ارزش خرید ندارد. کیس Enermax Hoplite را به شما پیشنهاد می دهم.
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    ولی کیس گرین ایکس 7 و 9 واقعا محشره این دو تا کیس گرین بهترین هست

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    2,553
    سطح
    30
    336
    کاربر انجمن
    دوست عزیز الان کیس x6 هم نسبتا خوش قیمت هست و هم چیزی از x7 کم نداره...:)
    بسیار کیس خوبی است من خودم داشتم
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 62

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع