ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 62
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vsh-rovelver نمایش پست ها
    لطفا قیمت کیس گرین x7 رو ققرار بدین
    قیمت روز x7 طبق اعلام مهندس عمرانی عزیز 170 هزار تومان است.
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    ببخشید می خواستم بدونم که بدونم کیس cm storm trooper واسه چه حرفه ای توصیه میشه؟
    کیس 690 II چی؟ به نظرتون واسه طراحی سه بعدی در حد نیمه حرفه ای کدوم کیس بهتره؟ البته مسئله بودجه هم مهمه
    لطفا اگه قیمتاشون رو هم دارین بهم بگین ممنون
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahed نمایش پست ها
    ببخشید می خواستم بدونم که بدونم کیس cm storm trooper واسه چه حرفه ای توصیه میشه؟
    کیس 690 II چی؟ به نظرتون واسه طراحی سه بعدی در حد نیمه حرفه ای کدوم کیس بهتره؟ البته مسئله بودجه هم مهمه
    لطفا اگه قیمتاشون رو هم دارین بهم بگین ممنون
    کیس CM690 II الان حدود 195 هزار تومان است و برای یک کاربر حرفه ای گزینه خوبیست. البته تعداد فن های قابل نصب در مقابل کیس هایی مانند Green X7 Cougar و Enermax Hpolite تعداد کمتری است. همچنین امکانات جانبی کولرمستر CM690 II نیز در مقابل این دو به مراتب کمتر است.
    کیس CM Storm Trooper پیش از این گرانی ها حدود 450 هزار تومان بود، این رقم را به علاوه 30 درصد کنید که اصلا خرید آن توصیه نمی شود.
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    کیس CM690 II الان حدود 195 هزار تومان است و برای یک کاربر حرفه ای گزینه خوبیست. البته تعداد فن های قابل نصب در مقابل کیس هایی مانند Green X7 Cougar و Enermax Hpolite تعداد کمتری است. همچنین امکانات جانبی کولرمستر CM690 II نیز در مقابل این دو به مراتب کمتر است.
    کیس CM Storm Trooper پیش از این گرانی ها حدود 450 هزار تومان بود، این رقم را به علاوه 30 درصد کنید که اصلا خرید آن توصیه نمی شود.
    ممنون حسام جان از راهنماییتون و قیمت،من کارم طراحی نقشه های سه بعدی و فتوشاپ و اینجور چیزاست اولش خیلی دوست داشتم کیس استرایکر اگه اومد بخرمش ولی دیدم قیمتش خیلی زیاده واسه همین می خوام 690 II رو بخرم چون هم به استحکامش ایمان دارم و هم از طراحیش خیلی خوشم میاد ولی نمی دونم درب کیس شیشه داره یا نه،ضمنا من از 2تا کارت گرافیک استفاده خواهم کرد و اهل اورکلاک هم نیستم و تو امکانات جانبیش یو اس بی3 مهم ترینه که نمیدونم مدل موجود تو ایران داره یانه
    فقط یه سوال دیگه: من می خواستم رم G.SKILL Ripjaws Z 8GB 2133 بخرم هر چی گشتم پیداش نکردم و اطلاعی از قیمتش هم ندارم میشه راجع به اینکه آیا باس 2133 برای کار من خوبه یا نه یه توضیحی بدید، میدونم که تایمینگ رم مهمه تو کارهای سه بعدی ولی خوب من تو حد متوسط طراحی می کنم و خیلی از سیستمم کار نخواهم کشید
    بیشترین بودجه واسه کیس: 250 هزار تومن
    CPU: INTEL Core i7 3770K
    MB: ASUS P8Z77 v-Deluxe
    PSU: Green 1235B
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    ممنون حسام جان از راهنماییتون و قیمت،من کارم طراحی نقشه های سه بعدی و فتوشاپ و اینجور چیزاست اولش خیلی دوست داشتم کیس استرایکر اگه اومد بخرمش ولی دیدم قیمتش خیلی زیاده واسه همین می خوام 690 II رو بخرم چون هم به استحکامش ایمان دارم و هم از طراحیش خیلی خوشم میاد ولی نمی دونم درب کیس شیشه داره یا نه،ضمنا من از 2تا کارت گرافیک استفاده خواهم کرد و اهل اورکلاک هم نیستم و تو امکانات جانبیش یو اس بی3 مهم ترینه که نمیدونم مدل موجود تو ایران داره یانه
    فقط یه سوال دیگه: من می خواستم رم G.SKILL Ripjaws Z 8GB 2133 بخرم هر چی گشتم پیداش نکردم و اطلاعی از قیمتش هم ندارم میشه راجع به اینکه آیا باس 2133 برای کار من خوبه یا نه یه توضیحی بدید، میدونم که تایمینگ رم مهمه تو کارهای سه بعدی ولی خوب من تو حد متوسط طراحی می کنم و خیلی از سیستمم کار نخواهم کشید
    بیشترین بودجه واسه کیس: 250 هزار تومن
    CPU: INTEL Core i7 3770K
    MB: ASUS P8Z77 v-Deluxe
    PSU: Green 1235B
    خواهش می کنم دوست من، با بودجه 250 هزار تومان انتخاب من بین دو کیس گرین X7 و کیس انرمکس Hoplite است که هر دو درب شیشه ای و پورت USB 3.0 نیز دارند. البته کیس Hoplite بیشتر به سلیقه شما می خورد و با وجود دو فن وگاس زیبایی خاصی برای شما به ارمغان می آورد.
    برای خرید حافظه رم 2133 هم می توانید از لینک زیر اقدام کنید. فکر می کنم هنوز موجود دارند.

http://lioncomputer.ir/product/1381/...%202133%20Ram/

برای این سیستم نظر من روی رم های زیر است:

http://lioncomputer.ir/product/1417/...02x4GB%202400/

نگران کیفیت رمهای Patriot نباشید چون امتحان خود را به خوبی پس داده اند. فرکانس 2400 برای کاربرد شما به شدت توصیه می شود.
    موفق باشید
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    حسام جان ممنون
    نمی دونم من چرا اینجوریم یه چیزی که به دلم میشینه دیگه دوس نداره جاشو بده به چیز دیگه! هر دو کیس خوبن و امکانات جالبی دارن مخصوصا hoplite ولی طراحیش نمی دونم چرا خیلی به دلم نمیشینه x7 هم خوبه ولی احساس میکنم اون زیبایی لازم رو نداره و طراحیش شبیه یه کیس ارزون هست البته خودم تا حالا لمسش نکردم و فک میکنم اگه گرد و غبار بره توش تمیز کردنش یکم سخته، تقریبا یک هفته پیش با دریا کامپیوتر تماس گرفته بودم گفتن استرایکر 20 روز دیگه میاد میخوام صبر کنم ببینم میتونم خودمو توجیه کنم که بخرمش یا نه.....
    رم هم همونی که اول فرمودین رو به احتمال زیاد از لیون سفارش بدم ولی یکی از دوستان میگفت یه بار از لیون سفارش داده به جای باس2133 واسش 1866 فرستادن...
    قاطی کردم اصلا نمی دونم چی به چیه فقط اینو میدونم که خسته شدم از بس صبر کردم و حسرت خوردم، جوانِ پیر شدم.!
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    برادر من Stryker رو از نزدیک دیدم ... بسیار بسیار زیباست... اگر فقط 1 مقدار به رنگ سفید علاقه داشته باشین 100% عاشقش میشین :دی!!

trooper رو دیدی ؟ 1 Side window بزار واسش + رنگ سفید میشه Stryker...
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    حسام جان ممنون
    نمی دونم من چرا اینجوریم یه چیزی که به دلم میشینه دیگه دوس نداره جاشو بده به چیز دیگه! هر دو کیس خوبن و امکانات جالبی دارن مخصوصا hoplite ولی طراحیش نمی دونم چرا خیلی به دلم نمیشینه x7 هم خوبه ولی احساس میکنم اون زیبایی لازم رو نداره و طراحیش شبیه یه کیس ارزون هست البته خودم تا حالا لمسش نکردم و فک میکنم اگه گرد و غبار بره توش تمیز کردنش یکم سخته، تقریبا یک هفته پیش با دریا کامپیوتر تماس گرفته بودم گفتن استرایکر 20 روز دیگه میاد میخوام صبر کنم ببینم میتونم خودمو توجیه کنم که بخرمش یا نه.....
    رم هم همونی که اول فرمودین رو به احتمال زیاد از لیون سفارش بدم ولی یکی از دوستان میگفت یه بار از لیون سفارش داده به جای باس2133 واسش 1866 فرستادن...
    قاطی کردم اصلا نمی دونم چی به چیه فقط اینو میدونم که خسته شدم از بس صبر کردم و حسرت خوردم، جوانِ پیر شدم.!
    راستش من هم نظر شما را در خصوص این دو کیس داشتم ولی وقتی هر دو را از نزدیک زیارت! کردم، نظرم به طور کامل عوض شد. چون واقعا زیبا هستند، کیس Hoplite مشکی رنگ را دست کم نگیر.

واقعا در لیون این اتفاق افتاده؟ دوست شما پیگیری نکردند؟
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rre_za نمایش پست ها
    برادر من Stryker رو از نزدیک دیدم ... بسیار بسیار زیباست... اگر فقط 1 مقدار به رنگ سفید علاقه داشته باشین 100% عاشقش میشین :دی!!

trooper رو دیدی ؟ 1 Side window بزار واسش + رنگ سفید میشه Stryker...
    عزیز همین دیگه من عاشقش هستم ولی مگه تو ایران موجوده؟من این کیس رو از نزدیک ندیدمش، به رنگ سفید هم خیلی خیلی علاقه دارم، حالا شما کجا دیدینش؟
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    عزیز همین دیگه من عاشقش هستم ولی مگه تو ایران موجوده؟من این کیس رو از نزدیک ندیدمش، به رنگ سفید هم خیلی خیلی علاقه دارم، حالا شما کجا دیدینش؟
    فکر نمیکنم هنوز ایران اومده باشه... من بازار ایران ندیدم... زمانی که فروشنده کیس رو واسم از کارتون در اورد دهن بنده و پسر خالم که همراهم اومده بود بازار باز مونده بود!! :دی بسیار زیباست سفیدش ( منظورم رنگیه که استفاده شده :دی ) از فن های سفید هم توش استفاده شده...
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 62

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع