ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه امتیازی به شماره 37 نشریه سخت افزار می دهید؟

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0-5

0 0%
  • 6-10

0 0%
  • 11-15

1 7.14%
  • 16-20

13 92.86%
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    امروز 18 بهمن ساعت 10:40 صبح نشریه بدستم رسید سپاس

امتیازها
    3,120
    سطح
    34
    198
    اوركلاكر ارشد
    ضمن خسته نباشید خدمت دوستان

آقای پناهی کجاست یکم انتقاد کنیم؟! ;) تصور می کنم این تاپیک رو چک نمی کنن؟!
    امتیازها
    1,159
    سطح
    18
    74
    کاربر جدید
    مجله رو برای رامسر نمی فرستید مگه
    تا دیروز غروب هم مجله نیومده بود
    معمولا چقدر طول میکشه مگه ؟!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ نمایش پست ها
    مجله رو برای رامسر نمی فرستید مگه
    تا دیروز غروب هم مجله نیومده بود
    معمولا چقدر طول میکشه مگه ؟!
    دوست عزیز یکشنبه صبح با دفتر نشریه تماس بگیرید, البته تعطیلات این چند روز هم بی تاثیر نبوده, ولی مطمئنا روزی که در تهران منتشر می شود برای شهرستان ها ارسال می گردد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها

آقای پناهی به طور کامل در دسترس نیستند! ;)
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    دقیقا امروز بتاریخ 22 بهمن 1390، بالاخره مجله با 5 تا 6 روز تاخیر به دستم رسید.
    امتیازها
    209
    سطح
    4
    14
    کاربر جدید
    سلام وخسته نباشید خدمت آقای پناهی
    آقای پناهی چندتا انتقاد در مورد شماره های اخیر به خصوص شماره آخر داشتم

1 - افزایش کم نظیر تعداد صفحات تبلیغاتی به طوری که اگه با این روند ادامه پیدا کنه نام مجله بعد از چند ماه باید به مجله تبلغاتی سخت افزار تغییر کنه.نمونه عرض می کنم شما صفحه فهرست شماره 32 مجله رو با شماره 37 مقایسه کنید فهرست در شماره 32 در صفحه 16 قرار داره ولی در شماره 37 در صفحه 22 و تبلغات ما بین مجله که جای خود دارد.

2 - دومین انتقاد افزایش مقایسه و بررسی محصولات ال جی هست به طوری که هنگام ورق زدن مجله احساس خواندن بروشور تبلیغاتی ال جی به آدم دست میده برای نمونه همین که صفحه فهرست رو رد میکنی با غوغای سرخ مواجه میشی که بررسی محصولات ال جی در CES به طور اختصاصی در 2 صفحه . کمی که میریم جلوتر در بررسی هدفون کریتیو هدفون با گوشی LG OPTIMUSE BLACK متصل و pair میشه چند ورق می زنیم بررسی مانیتور ال جی رو در صفحه 52 مطالعه می کنیم چند ورق نزده در صفحه 56 لپ تاپ ال جی بررسی میشه

امیدوار هستم که مجله استقلال خود رو حفظ کنه و نمک گیر ال جی یا سامسونگ یا چند برند خاص با هزینه تبلیغ چند صفحه نشه .

موفق باشید .
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها

دوست خوبم من در خدمتم سرور گرامی شرمنده در این مدت خیلی سرم شلوغ بود.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط E-Amini نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید خدمت آقای پناهی
    آقای پناهی چندتا انتقاد در مورد شماره های اخیر به خصوص شماره آخر داشتم

1 - افزایش کم نظیر تعداد صفحات تبلیغاتی به طوری که اگه با این روند ادامه پیدا کنه نام مجله بعد از چند ماه باید به مجله تبلغاتی سخت افزار تغییر کنه.نمونه عرض می کنم شما صفحه فهرست شماره 32 مجله رو با شماره 37 مقایسه کنید فهرست در شماره 32 در صفحه 16 قرار داره ولی در شماره 37 در صفحه 22 و تبلغات ما بین مجله که جای خود دارد.

2 - دومین انتقاد افزایش مقایسه و بررسی محصولات ال جی هست به طوری که هنگام ورق زدن مجله احساس خواندن بروشور تبلیغاتی ال جی به آدم دست میده برای نمونه همین که صفحه فهرست رو رد میکنی با غوغای سرخ مواجه میشی که بررسی محصولات ال جی در CES به طور اختصاصی در 2 صفحه . کمی که میریم جلوتر در بررسی هدفون کریتیو هدفون با گوشی LG OPTIMUSE BLACK متصل و pair میشه چند ورق می زنیم بررسی مانیتور ال جی رو در صفحه 52 مطالعه می کنیم چند ورق نزده در صفحه 56 لپ تاپ ال جی بررسی میشه

امیدوار هستم که مجله استقلال خود رو حفظ کنه و نمک گیر ال جی یا سامسونگ یا چند برند خاص با هزینه تبلیغ چند صفحه نشه .

موفق باشید .
    ممنونم سرور گرامی و خوشحالم از نظر خوبتان

با شما موافق هستم چون در این شماره تعداد تبلیغات زیادتر شده بود اما علت این تغییر به دو دلیل بود یکی افزایش سرسام اور قیمت کاغذ در این شماره بود در شماره 37 به طور مثال قیمت کاغذ کیلویی 1480 تومان به 1720 تومان رسید. البته با این وجود به شما حق می دهم اما متاسفانه شرایط چندان منطقی در بازار حکم فرما نیست و همین تعداد تبلیغات کفاف هزینه سرسام آور نشریه را می دهد. با این وجود چشم حتما مد نظر قرار خواهیم داد.
    اما در مورد ال جی باید بگویم که این شماره استثناء این اتفاق افتاده و اصلا این موضوع به خاظر خوشایند شرکتی نیست اما متاسفانه تنوع محصولات این دو شرکت زیاد است و این موضوع باعث شده است بیشتر محصولات ان را در مجله ببینید. به عنوان مثال در شماره آینده یک سینمای خانگی ال جی را بررسی کردیم (چون به کلی از شرکت ها نامه زدیم اما هیچ کدام حمایت نکردند) اما مطمئن باشید که وابستگی به هیچ شرکتی وجود ندارد و سعی می کنیم کمبود و یا مشکلات را حتما برطرف کنیم. در مورد دو صفحه ال جی هم اگر خواستید جدا دلیلش را به شما می گویم.

باز هم مرسی از همه دوستان
    من منتظر انتقاد سازنده شما هستم

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    آقای پناهی فکر نمیکنم دوستان با کمی گرون شدن مجله مسئله ای داشته باشند به خصوص اگر تبلیغات کم تر بشه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سلام علی رضا جان عزیز

مشکل دقیقا در همین نکته است چون زمانی که نشریه گران می شود دو مشکل بوجود می اید چون کلا سیستم توزیع در ایران وجود دارد اولا نشریه درست توزیع نمی شود پس با افزایش شاید در عمل مبلغی تغییر کند اما این مبلغ بیشتر به سود توزیع کننده است تا نشریه. در کل برای توزیع در تهران مبلغ 40 درصد و برای شهرستان 45 درصد برای توزیع است. اما موضوع تنها این نیست چون با وجود دریافت همین عدد هم توزیع کارش را درست انجام نمی دهد که خودتان نمونه اش را زیاد دیده اید. حال شما تصور کنید ما ما مبلغ 200 تومان نشریه را گران کنیم و کسی هم ناراحت نباشد در این میان با فروش 5000 نسخه (در این بازار خراب بی سامان) کلا عدد 1000000 تومان برگشت وجود دارد که دربیشترین حالت 600000 تومان آن برای نشریه است (البته تا سه ماه بعد) خوب حال اگر ما چهار صفحه هم از این تعداد کم کنیم (با بهای استاندارد 150000 تومان در هر صفحه در این بازار خراب خیلی ها بدتر می گیرند) در کل می شود 600000 تومان. خوب حالا بیایید مقایسه کنید حداقل سه ماه معطلی، مشکلات توزیع برای حذف چهار صفحه تبلیغ. البته من خودم مخالف تبلیغ زیادم اما دوستان جدی به شما می گویم سخت افزار نشریه است که تمام هزینه خودش را در این بازار سخت با تلاشش بدست می اورد و هیچ کمک هزینه ای از جایی نمی گیرد. برای همین در بعضی موارد مجبور هستیم این طور عما کنیم. حقیقتش من دوست داشتم 80 صفحه نشریه فقط 5 صفحه تبلیغ بود با مبلغ بالا برای تایمن هزینه و دیگر موارد و فروش میشد سود. اما با این اعداد پایین و شرایط نابسامان گاهی مجبوریم کمی کوتاه بیاییم تا در کنار شما باشیم.

خوش باشید

www.sakhtafzarmag.com //

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع