ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 57
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن

Wink huntkey Power Supply X7

HUNTKEY

Power Supply X7

از بچه ها کسی اینو خریده ؟

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    در نمایشگاه الکامپ از مسئول غرفه آونگ در مورد این پاورها سوالاتی پرسیدم که گفتند این شرکت چینی به نوعی یک oem‌به حساب میاد و به تازگی خودش عزم تولید کرده است!
    از نظر کیفیت ظاهری که مناسب بود، استاندارد 80 پلاس هم داشتند، البته قرار بود بعد از نمایشگاه قیمت این محصولات را اعلام کنند که هنوز خبری نشده. طیف محصولات وسیعی داشت که از قرار آونگ فقط یه تعداد محدودی را برای واردات انتخاب کرده که بیشتر شامل مدلهای وات پایین میشه. این مدل 1200 وات هم که بنرش را زدند، اصلا در غرفه موجود نداشتند! ولی فکر نمیکنم بتونه موفق باشه، وقتی گرین هست، کسی نمیره هانت کی یا هر برند تازه وارد دیگه ای بخره. به نظرم هانت کی و آونگ در این زمینه شکست می خورند.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به احتمال فراوان در هفته آینده دو پاور 1350 و 1600 وات گرین وارد بازار خواهند شد. دو پاور از سری OC که هر دو ساخت High Power هستند. البته از نزدیک با این دو محصول برخوردی جدی داشتم! که محصولات با کیفیتی بودند. طبق تست هایی که دفتر گرین روی این دو پاور انجام داده، هر دو پاور در حالت پیک لود به توان بالای 2000 وات دست یافتند. البته سری OC گرین شامل پاور های 650, 750, 850 و 1000 وات هم می شود. طبق حدس و گمانی که زده شده، قیمت این دو محصول همه را شگفت زده خواهد کرد (ما که چیزی نمی دانیم از قیمت ها!)
    نکته مهم در مورد پاور های سری OC، مدت زمان گارانتی 62 ماهه است که بدون استثنا برای همه مدل های 650 تا 1600 وات را شامل می شود. البته من به شخصه از رنگ بدنه پاور 1350 خوشم نیامد، و انتظار یک ظاهر بهتری داشتم!
    فعلا روی سایت گرین، ریز اطلاعات این محصولات قرار نگرفته، امیدواریم به مانند عرضه محصولات ترمال رایت جان به لب نشویم!
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    لیست شرکت 80 پلاس
    http://www.plugloadsolutions.com/80P...rSupplies.aspx
    آیا شرکتی که پاورش میده یه شرکت دیگه بزنه و در لیست 80 پلاس نیست میتونه از لوگو 80 پلاس روی محصولاتش استفاده بکنه؟اون محصول که تولید شده تست های لازم انجام نداده
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط haniaj نمایش پست ها
    لیست شرکت 80 پلاس
    http://www.plugloadsolutions.com/80P...rSupplies.aspx
    آیا شرکتی که پاورش میده یه شرکت دیگه بزنه و در لیست 80 پلاس نیست میتونه از لوگو 80 پلاس روی محصولاتش استفاده بکنه؟اون محصول که تولید شده تست های لازم انجام نداده
    اینکار هزینه بالایی داره و باید پاور را به موسسه مورد نظر در امریکا ارسال کنند. اما چون محصولی که توسط شرکت مادر موفق به دریافت این استاندارد شده، شرکت های دیگر هم می توانند از این نشان برای آن محصول و تحت نام تجاری خود استفاده کنند.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال

خبر جدید در مورد معرفی شرایط جدید گارانتی پاورهای Green

امتیازها
    7,530
    سطح
    57
    24
    کاربر جدید

مشکل اصاصی

سلام
    بنده پاور 585 green دارم ولی از نمایندگی enermax که پرسیدم (در مشهد مجتمع تابان)
    بنده ی خدا گفت که من قبلا نمایندگی green بودم و پاور های گرین 3-4 تا از کامپیوتر هامو سوزونده بعد من بهش گفتم وات پاوره کم نبوده گفت نه استاندارد بوده - بعد گفت که مادربوردها رو فرستاده تهران نمایندگی آواژنگ اونا نامه براش فرستادن که عیب ناشی از پاور بوده - این بنده ی خدا هم گفت نامه رو فرستادم نمایندگی اصلیشون تو تهران اوناهم گفتن ما فقط یک پاور نو بهتون میدیم و خسارت ناشی از پاور و متحمل نمشیم (مثل این که مادربوردها گیمینگ گرون بودن) بعدش من تحقیق کردم دیدم که بله اینجوری بوده و ازون به بعد دید خیلی بدی به پاورهای green پیدا کردم

با تقدیم احترام
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این همه کاربر دارن استفاده می کنن. چنین مشکلی نداشتن تا حالا!
    خب بالاخره از هر 10000 نفر ممکنه یک نفر این مشکل براش به وجود بیاد که با توجه به بضاعت تولیدی های ایران و البته تحریم اقتصادی، این امر نه تنها طبیعیه؛ بلکه فرا تر از تصور هم هست.
    همین که تونسته تاییدیه و مجوز های اروپا و آمریکا رو بگیره، جای بسی خوشحالی و غرور داره.
    این افزایش مدت زمان گارانتی ها هم نشان از قدرت و کیفیت و البته تضمین محصولاتشون هست که اطمینانشون نسبت به قطعات تولیدیشون بیشتر شده.
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    آقا حسام عزیز این خبری که گذاشتید همچین جدید نیست. فکر کنم مال 2 سال پیش بود. شاید شما تازه دیدید.
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    این همه کاربر دارن استفاده می کنن. چنین مشکلی نداشتن تا حالا!
    خب بالاخره از هر 10000 نفر ممکنه یک نفر این مشکل براش به وجود بیاد که با توجه به بضاعت تولیدی های ایران و البته تحریم اقتصادی، این امر نه تنها طبیعیه؛ بلکه فرا تر از تصور هم هست.
    همین که تونسته تاییدیه و مجوز های اروپا و آمریکا رو بگیره، جای بسی خوشحالی و غرور داره.
    این افزایش مدت زمان گارانتی ها هم نشان از قدرت و کیفیت و البته تضمین محصولاتشون هست که اطمینانشون نسبت به قطعات تولیدیشون بیشتر شده.
    حسام جان سفارش دادن کجاش جای قرور داره!مگه تولید میکنن :دی میرن می گن آقا ما بلد نیستیم یه پاور تولید کنیم یه پولی بهتون می دیم پاور خودتونو با اسم ما بزنید.گارانتی که کاری واسه آدم انجام نده بشه 100 سال چه فایده داره؟
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 57

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع