ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: Error C5

امتیازها
    111,784
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط amire909 نمایش پست ها
    آقا آرمین نهایت رم ی که میتونم واسه نسل نُه بگیرم 3600 هستش ؟ یعنی 3600 بگیرم مطمئناً بوت میشه ؟ ( اگه مشکل از جای دیگه نباشه البته )
    اگر هر 4 اسلات رو بخوای پر کنی، آره همون 3600 براش مناسبه. اگر 2 اسلات رو بخوای پر کنی دیگه حداکثر رم فرکانس 4000 بردار.

اگر یه درصد ایراد از مادربردت باشه هنوز گارانتی داره؟ یا تموم شده؟
    امتیازها
    1,217
    سطح
    19
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    رمهای فرکانس 4600، بهترین رم برای نسل 12 و 13 اینتله، میتونی توی فروم لیون بخش بازارچه تاپیک بزنی، و رمها رو با کمترین ضرر بفروشی.

اینجا: https://forum.lioncomputer.com/forum...%88%D8%B4-ram/

من خودم هم اونجا ادمین هستم اگر کمکی خواستی بگو.
    سپاسگزار آقا آرمین عزیز
    و دوست عزیز drjackool

چند روز دیگه نتیجه رو اطلاع میدم .
    امتیازها
    1,217
    سطح
    19
    3
    کاربر جدید
    اگر هر 4 اسلات رو بخوای پر کنی، آره همون 3600 براش مناسبه. اگر 2 اسلات رو بخوای پر کنی دیگه حداکثر رم فرکانس 4000 بردار.

مادربرد گارانتی نداره
    امتیازها
    1,217
    سطح
    19
    3
    کاربر جدید

سلام . وقت بخیر

دیروز ، رم ها و مادربرد و سی پی یو ( اول رم ها رو بردم ) رو به یک خدمات کامپیوتری بردم و تست کردن ( البته تعمیر کار نیستن و فقط تست انجام دادن ) ، گفتن که یکی از رم ها مشکل داره و ماژول دیگه که سالم بود رو ، روی یک مادربرد نسل 9 گذاشتن و بوت شد . به من گفتن ؛ حتما تست رم ها رو درست انجام ندادی و این ماژول سالمه ، برو با این رم تست بگیر ... دوباره اومدم و تست گرفتم ، ولی هم چنان کد C5 رو نشون می داد ( استارت اول کد 03 و استارت بعد ، بعد از فیکس شدن LED Debug کد C5 ) . خنک کننده رو باز کردم و سی پی یو رو دوباره جا زدم ، ولی هم چنان کد C5 نشون می داد ، آخرش مادربرد و سی پی یو و رم رو با هم بردم خدمات کامپیوتری که تست کنن . بعد از تست پردازنده روی یه سیستم دیگه و بالعکس ، گفتن که پردازنده ت سالمه و مشکل از مادربردته ...
    دو تا سؤال دارم
    1- مادربرد رو برای تعمیر کجا بفرستم ؟
    2- رم ها رو که گارانتی الماس رایان هستند و 1 سال و چند ماه گارانتی دارن ، تعویض می کنن ؟
    امتیازها
    111,784
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط amire909 نمایش پست ها
    سلام . وقت بخیر

دیروز ، رم ها و مادربرد و سی پی یو ( اول رم ها رو بردم ) رو به یک خدمات کامپیوتری بردم و تست کردن ( البته تعمیر کار نیستن و فقط تست انجام دادن ) ، گفتن که یکی از رم ها مشکل داره و ماژول دیگه که سالم بود رو ، روی یک مادربرد نسل 9 گذاشتن و بوت شد . به من گفتن ؛ حتما تست رم ها رو درست انجام ندادی و این ماژول سالمه ، برو با این رم تست بگیر ... دوباره اومدم و تست گرفتم ، ولی هم چنان کد C5 رو نشون می داد ( استارت اول کد 03 و استارت بعد ، بعد از فیکس شدن LED Debug کد C5 ) . خنک کننده رو باز کردم و سی پی یو رو دوباره جا زدم ، ولی هم چنان کد C5 نشون می داد ، آخرش مادربرد و سی پی یو و رم رو با هم بردم خدمات کامپیوتری که تست کنن . بعد از تست پردازنده روی یه سیستم دیگه و بالعکس ، گفتن که پردازنده ت سالمه و مشکل از مادربردته ...
    دو تا سؤال دارم
    1- مادربرد رو برای تعمیر کجا بفرستم ؟
    2- رم ها رو که گارانتی الماس رایان هستند و 1 سال و چند ماه گارانتی دارن ، تعویض می کنن ؟
    مادربرد رو باید بفرستی به شرکت گارانتی کننده. اگر گارانتی داشته آواژنگ بوده و باید برای اونجا ارسال کنی. اگر گارانتی نداشته که هیچ جای خاصی نیست. منظورم از داشتن گارانتی زمان نیست، بلکه کارت گارانتیه.

رمها هم اگر الماس رایان موجود داشته باشه تعویض میکنه اگر نداشته باشه طبق فاکتور مبلغ رو پس میده یا با مدل دیگری به درخواست شما تعویض می کنه.
    امتیازها
    111,784
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    امیر جان، میتونم یه زحمتی بهت بدم، اگر میشه نام کسی که توی لیون مشاوره بهت داده رو برام پیام خصوصی کن، و یا اینکه اگر نمیدونی کی بوده، تصویر سفارشت رو برام بفرست توی پیام خصوصی یا توی تلگرام.

stormycaspian آیدی من توی تلگرام هست، اونجا بفرست ببینم کی اشتباهی شما رو راهنمایی کرده.
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)