ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    1,714
    سطح
    24
    0
    کاربر جدید

Red face سوال در رابطه اسمبل مادربورد و سی پی یو

سلام بنده تازه سیستم جمع کردن مادربردم Asus Prime B610 wifi D4 هستش و سی پی یوم هم i5 13400 Box هستش
    سوالم اینه که وقتی مین برد رو به کیس پیچ میکنیم زیرش باید فویلی چیزی باشه یا مستقیم پیچش کنیم؟؟ دفعه قبل لیون کامپیوتر برام اسمبل کرده بودن و فویل توی خود کارتن مادربرد رو اندازه بودن زیر مادربرد آیا نیازه یا نیاز نیست؟؟
    سوال دومم اینه من سی پی یومو باکس خریدم و فن همراهش هست و روی فن توسط خود شرکت اینتل یه طور منظم و لزج مانندی خمیر سیلیکن مالیده شده (میدونم خمیره یا نه) همون کافیه ؟یا باید خمیر جدا بخرم بزنم؟؟اخه قیمت خمیر خیلی ارزون نیست

و اگر پیشنهادی موقع اسمبل دارین بگید ممنوو میشم
    امتیازها
    111,784
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadBohluli نمایش پست ها
    سلام بنده تازه سیستم جمع کردن مادربردم Asus Prime B610 wifi D4 هستش و سی پی یوم هم i5 13400 Box هستش
    سوالم اینه که وقتی مین برد رو به کیس پیچ میکنیم زیرش باید فویلی چیزی باشه یا مستقیم پیچش کنیم؟؟ دفعه قبل لیون کامپیوتر برام اسمبل کرده بودن و فویل توی خود کارتن مادربرد رو اندازه بودن زیر مادربرد آیا نیازه یا نیاز نیست؟؟
    سوال دومم اینه من سی پی یومو باکس خریدم و فن همراهش هست و روی فن توسط خود شرکت اینتل یه طور منظم و لزج مانندی خمیر سیلیکن مالیده شده (میدونم خمیره یا نه) همون کافیه ؟یا باید خمیر جدا بخرم بزنم؟؟اخه قیمت خمیر خیلی ارزون نیست

و اگر پیشنهادی موقع اسمبل دارین بگید ممنوو میشم
    فویل؟ فویل که رساناست. نمیشه زیر مادربرد گذاشت. اگر اون نایلون مادربرد منظورتونه اونم نباید گذاشت چون عایق حرارته.
    هیچی لازم نیست زیر مادربرد باشه. مستقیم باید پیچ بشه.

خمیر زیر کولر برای استفاده اول کافیه، برای دفعات بعدی خمیر سیلیکن تهیه کنید، یه خمیر سیلیکن G4 گرین از دیجی کالا 290 هزار تومنه.
    امتیازها
    1,714
    سطح
    24
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    فویل؟ فویل که رساناست. نمیشه زیر مادربرد گذاشت. اگر اون نایلون مادربرد منظورتونه اونم نباید گذاشت چون عایق حرارته.
    هیچی لازم نیست زیر مادربرد باشه. مستقیم باید پیچ بشه.

خمیر زیر کولر برای استفاده اول کافیه، برای دفعات بعدی خمیر سیلیکن تهیه کنید، یه خمیر سیلیکن G4 گرین از دیجی کالا 290 هزار تومنه.

پس 5 الی 6 ماه با خمیر خودش سر میکنم بعد عوضش میکنم و سوال دیگه ای که داشتم دما عادی و نرمالش باید چند باشه س پی یو i5 13400 ؟؟؟ تا بدونم بدون مشکل داره کار میکنه
    و دیگه اینکه مادربرودم نسل 12 ساخته شده و زده نسل 13 هم ساپورت میکنه آیا باید همون اول بایوس رو اپدیت کنم تا سی پیوم به خوبی کار بکنه ؟یا نیاز نیست سوکتشم 1700 هستش
    امتیازها
    111,784
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadBohluli نمایش پست ها
    پس 5 الی 6 ماه با خمیر خودش سر میکنم بعد عوضش میکنم و سوال دیگه ای که داشتم دما عادی و نرمالش باید چند باشه س پی یو i5 13400 ؟؟؟ تا بدونم بدون مشکل داره کار میکنه
    و دیگه اینکه مادربرودم نسل 12 ساخته شده و زده نسل 13 هم ساپورت میکنه آیا باید همون اول بایوس رو اپدیت کنم تا سی پیوم به خوبی کار بکنه ؟یا نیاز نیست سوکتشم 1700 هستش
    اگر بایوس مادربردتون برای نسل 13 آپدیت نباشه اصلا سیستم روشن نمیشه و باید اول مادربرد رو با پردازنده نسل 12 روشن کنید بایوس رو آپدیت کنید سپس از پردازنده نسل 13 استفاده کنید.

اگر بایوس آپدیت باشه - پس از نصب پردازنده نسل 13 مشکل بوت نخواهید داشت اما به هر جهت بازهم چک کنید اگر آپدیت جدید تر برای بایوس اومده باشه آخرین نسخه رو نصب کنید.

دمای نرمال پردازنده 13400 باید زیر 85 درجه برای پکیج باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)