ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    38
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل عجیب لپ تاپ

سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه. عزیزان یک مشکلی برای لپ تاپ من پیش آمده ممنون میشم برای رفعش کمکم کنید. قضیه از اون جا شروع شد که برج 10 پارسال موقع بالا آمدن ویندوز لپ تاپ من فریز شد و SSD اون سوخت .فرستادم گارانتی و برای تعویض کردن اما مشکل دقیقا از این موقع شروع شد شرکت سازگار SSD رو برام تعویض کرد و من رفتم واسه نصب ویندوز اما تا چند روز همه چی اوکی بود که یکهو وسط فیلم نگاه کردن سیستم فریز شد بلو اسکرین نشون داد ورفت توی ریکاوری و ارور با کد 0x00000e رو نشون نمایش داد من اینجا ترسیدم گفتم دوباره SSD به چوخ رفت/: چون اون موقع که سوخته بود دقیقا همین محیط ریکاوری با همین کد رو نشون میداد و SSD دیگ شناخته نمیشد! اما این دفعه با ریستارت لپ تاپ SSD شناخته میشه و سیستم میاد بالا . من واسه رفع این مشکل چندین باز ویندوز عوض کردم بین ۱۰و۱۱ جابه جا شدم ولی حل نشد یعنی به فاصله هر ۱۰تا ۷ روز دقیقا وسط فیلم دیدن سیستم بلواسکرین میده و همون کد که بالا گفتم نشون داده میشه!!! سلامت SSD رو چک کردم ۱۰۰ درصد بود تازه ۲ ماهه انداختمش ولی واقعا برام عجبیع این مشکل از چی می‌تونه باشع درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم ولی فک نکنم تاثیر داشته باشه . میشع کمکم کنید مشکلشو پیدا کنم واقعا اذیت کنندس یهو وسط سریال فریز میشه /: ممنون میشم کمک کنید . تصویر محیط ریکاوری رو در پیوست براتون میزارم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست Fix-Blue-Screen-01.png  
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)