ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن

تبدیل مودم به اکسس پوینت

سلام . یک مودم ایرانسل دارم و یک مودم تی پی لینک که به adsl وصل هست . میخوام اینترنت رو از adsl بدم به ایرانسل و از اون جا بره به دوتا سیستم پرینتر و کارتخوان و... . یکسری آموزش ها رو خوندم توی اینترنت که گفته بود باید DHCP رو توی مودم ایرانسل خاموش کنم . اینکارو کردم ولی گاهی وقتا یکسری مشکلات رو داشتم . مثلا بعضی سایت ها خطا میزد یا پرینتر توی هر بار خاموش روشن یک آپی جدید میگرفت و.... لطفا یک راهنمایی کامل کنید ممنون میشم
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    سلام . یک مودم ایرانسل دارم و یک مودم تی پی لینک که به adsl وصل هست . میخوام اینترنت رو از adsl بدم به ایرانسل و از اون جا بره به دوتا سیستم پرینتر و کارتخوان و... . یکسری آموزش ها رو خوندم توی اینترنت که گفته بود باید DHCP رو توی مودم ایرانسل خاموش کنم . اینکارو کردم ولی گاهی وقتا یکسری مشکلات رو داشتم . مثلا بعضی سایت ها خطا میزد یا پرینتر توی هر بار خاموش روشن یک آپی جدید میگرفت و.... لطفا یک راهنمایی کامل کنید ممنون میشم
    هر دو مودم در یک رنج از کلاس IP باید باشن....DHCP رو توی مودم ایرانسل خاموش کن....پس همین کاری که خودتم انجامش دادی درسته...

- برای مشکل باز نشدن برخی سایت ها بهتره روی سیستم ها از DNS سرورهای جهانی مثل گوگل استفاده کنی مثل 8.8.8.8 و 1.1.1.1

- برای مشکل IP گرفتن جدید توسط دیوایس ها،میتونی روی خود اون دیوایس، IP رو بصورت استاتیک تنظیم کنی و یا در تنظیمات مودمت بر اساس MAC آدرس اون دیوایس یک IP بعنوان رزرو براش در نظر بگیری...

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)