ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    14,140
    سطح
    77
    277
    کاربر حرفه ای گیمینگ

5 فرنچایز برتر شرکت راکستار

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp2453868.jpg
مشاهده: 1
حجم: 133.7 کیلو بایت

اولین بازی کمپانی Rockstar که تجربه کردم، GTA 2 بود که در همان روزهای اول انتشارش بازی کردم و از آن زمان به بعد، تقریباً همه بازی‌های منتشر شده توسط این کمپانی را امتحان کردم.استودیو Rockstar، استودیوی بازی‌سازی مورد علاقه من است و با خودم فکر کردم این فرصتی عالی برای رتبه‌بندی تمام فرنچایزهای آن‌ها خواهد بود.

نام: wp7668648.jpg
حجم: 176.0 کیلو بایت

۵. Manhunt

این فهرست را با مجموعه‌ Manhunt شروع می‌کنیم، مجموعه‌ای که یکی از دستِ کم گرفته‌شده‌ترین سری بازی‌هایِ ساخته‌شده توسط Rockstar Games است.Manhunt بعد از انتشار جنجال زیادی به پا کرد و به خاطر محتوای خشنِ خود، با موجی از انتقادات رسانه‌ها روبرو شد.

دومین بازی این مجموعه حتی جنجالی‌تر بود و پای این بازی توسط جک تامپسون (Jack Thompson) هم به دادگاه باز شد.به خاطر این جنجال‌ها، معمولاً خیلی‌ها فراموش می‌کنند که Manhunt چه مجموعه جالبی بود. متأسفانه، ساخت یک بازی دیگر از این مجموعه بعید به نظر می‌رسد.

نام: wp2477255.jpg
حجم: 340.2 کیلو بایت

۴. Midnight Club

رتبه بعدی در این فهرست به مجموعه Midnight Club اختصاص دارد. Rockstar چهار بازی از این فرنچایز منتشر کرد که این بازی‌ها در زمان نسل ششم و هفتم کنسول‌ها عرضه شدند. شروع این مجموعه در سال ۲۰۰۰ با انتشار بازیِ مسابقه‌ای Midnight Club: Street Racing همراه بود و پایان آن هم با عرضه نسخه مورد علاقه من از این مجموعه یعنی بازی Midnight Club: Los Angeles در سال ۲۰۰۸ همراه شد.

با این که شایعه شده بود پنجمین بازی این مجموعه در حال ساخت و توسعه است، اما Rockstar در سال ۲۰۱۰ آن را کنسل کرد. بنابراین مجموعه Midnight هم یکی دیگر از آن مجموعه بازی‌هایی است که ممکن است در آینده نزدیک شاهد ساخت بازی دیگری برای ادامه آن نباشیم.

نام: wp1855700.jpg
حجم: 134.3 کیلو بایت

۳. Bully

بازی Bully یکی از بازی‌های محبوب من در تمام تاریخِ بازی‌های رایانه‌ای است و طبق شایعات منتشر شده، احتمال دارد در آینده نزدیک شاهد یک دنباله برای آن باشیم. این بازی در سال ۲۰۰۶ عرضه شد و داستان جیمی هاپکینز (Jimmy Hopkins) را دنبال می‌کند که باید با چالش‌های زندگی در مدرسه جدیدش یعنی Bullworth Academy روبرو شود.

Bully یکی از بازی‌های خوش‌ساخت راک‌استار است که توانسته به زیبایی نسخه‌ای از زندگی در مدرسه را نمایش دهد.بازی Bully حالا حتی روی تلفن‌های همراه هم قابل بازی است. پس اگر تا حالا این بازی را انجام ندادید، دیگر لازم نیست منتظر بمانید!

نام: uwp475342.jpeg
حجم: 109.0 کیلو بایت

۲. Red Dead Redemption

مجموعه Red Dead، یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای من در تمام دوران بازی کردنم است. به نظر من، هم بازی Red Dead Redemption و هم دنباله‌ منتشرشده از آن که چهار سال پیش عرضه شد، دو مورد از بهترین داستان‌های روایت‌شده در دنیای بازی‌های ویدئویی هستند. البته Red dead Revolver هم بخشی از این مجموعه است که واقعاً دست کم گرفته شده - یک بازی اکشن که در اصل تحت نظارت Capcom در حال ساخت بود تا این که Rockstar حقوق مربوط به آن را خریداری کرد.

نام: wp5424379.jpg
حجم: 744.5 کیلو بایت

۱. Grand Theft Auto

حدس می‌زدید GTA در صدر این فهرست باشد، مگر نه؟ رتبه اول این فهرست باید به این مجموعه شاهکار تعلق می‌گرفت، مجموعه‌ای از لذت‌بخش‌ترین بازی‌های تاریخ. من این مجموعه را با بازی GTA 2 در همان روزهای انتشارش شروع کردم و دیدن مسیری که این مجموعه تا اینجا طی کرده، واقعاً برق از سرم می‌پراند؛ مسیری که به تبدیل شدن GTA V به پُر سودترین محصول منتشرشده در صنعت سرگرمی ختم شد.

بازی مورد علاقه من از این مجموعه Grand Theft Auto: Vice City است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. نکته خاصی درباره داستان Tommy Vercetti وجود داشت که وقتی برای اولین بار آن را بازی کردم، مرا تحت تأثیر خودش قرار داد.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)