ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سیستم متوسط

امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر

سیستم متوسط

سلام دوستان عزیز
    سیستم کامل (کیس، مانیتور) برای دانشجو که از اقوام بنده هستن پیشنهاد بدید لطفاً

کارهای سنگین مد نظر نیست، اما طبق صحبتی که باهاش داشتم مشتاق هست که بعدها کارهای بیشتری با سیستم انجام بده
    برای همین جوری باشه که برای ساخت کلیپ یا کار با فتوشاپ و امثال این نرم‌افزارها هم مشکلی نداشته باشه
    گاهی بازی با رزولوشن و فریم‌ریت معمولی انجام میده اما خیلی اهل بازی نیست، بیشتر بازی‌های چند نفره صرفاً برای سرگرمی
    رشته‌ی دانشگاهیش الکترونیک هست اما ابتدای ورودش هست و نمی‌دونم بعداً نیاز به نرم‌افزارهای سنگین پیدا می‌کنه یا نه

با توجه به اینکه چندان اهل بازی نیست، بهش پیشنهاد دادم فعلاً کارت گرافیک نگیره و باقی قطعات رو خوب ببنده که نظرش مثبت بود
    البته نمی‌دونم شما با این پیشنهاد موافق هستید یا نه
    تا 40 میلیون هم می‌تونه هزینه کنه اما با توجه به توضیحاتی که گفتم می‌خواد فقط در حد نیاز هزینه کنه نه بیشتر
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDodangeh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سیستم کامل (کیس، مانیتور) برای دانشجو که از اقوام بنده هستن پیشنهاد بدید لطفاً

کارهای سنگین مد نظر نیست، اما طبق صحبتی که باهاش داشتم مشتاق هست که بعدها کارهای بیشتری با سیستم انجام بده
    برای همین جوری باشه که برای ساخت کلیپ یا کار با فتوشاپ و امثال این نرم‌افزارها هم مشکلی نداشته باشه
    گاهی بازی با رزولوشن و فریم‌ریت معمولی انجام میده اما خیلی اهل بازی نیست، بیشتر بازی‌های چند نفره صرفاً برای سرگرمی
    رشته‌ی دانشگاهیش الکترونیک هست اما ابتدای ورودش هست و نمی‌دونم بعداً نیاز به نرم‌افزارهای سنگین پیدا می‌کنه یا نه

با توجه به اینکه چندان اهل بازی نیست، بهش پیشنهاد دادم فعلاً کارت گرافیک نگیره و باقی قطعات رو خوب ببنده که نظرش مثبت بود
    البته نمی‌دونم شما با این پیشنهاد موافق هستید یا نه
    تا 40 میلیون هم می‌تونه هزینه کنه اما با توجه به توضیحاتی که گفتم می‌خواد فقط در حد نیاز هزینه کنه نه بیشتر
    ایشون در رشته ی الکترونیک از ابتدا تا انتها به کارت گرافیکی نیازی نخواهند داشت ....... یه 1030 بذارید بدک نیست .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    ایشون در رشته ی الکترونیک از ابتدا تا انتها به کارت گرافیکی نیازی نخواهند داشت ....... یه 1030 بذارید بدک نیست .....
    دوستان عذرخواهی می‌کنم، اشتباه شد!
    این مطلب رو باید در بخش "سیستم کامل" ارسال می‌کردم نمی‌دونم چی شد اینجا ارسال کردم
    فکر کنم موقع ورود اشتباهی وارد این بخش شدم
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    رضا جان،

سیستم دوم 35 میلیونی که اینجا پیشنهاد کردم رو ببین:

https://sakhtafzarmag.com/?p=34302

میشه پردازنده رو 12400 گرفت و یه کم مانیتور بهتر و بودجه با 40 تومن یه سیستم کامل بسته میشه.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع