ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خرید کیس

امتیازها
    89
    سطح
    1
    9
    کاربر جدید

خرید کیس

سلام خدمت همه
    بودجم فعلا ۱۵ میلیونه
    و فقط کیس لازم دارم،فعلا قدرت خرید گرافیک ندارم...
    لطفا سیستمی پیشنهاد بدین که هم به روز باشه قطعاتش،و هم پردازندش گرافیک داخلی داشته باشه...
    استفاده هم در حد آفیس و وب گردی و استفاده معمول،گاهی گیم خیلی سبک( مورد آخر خیلیم مد نظر نیست)...
    اس اس دی در حد ۱۲۸ کافیه برام و هارد یک ترا هم کفایت میکنه
    باقی موارد ترجیحا به روز باشه و در زمان ارتقا هم مشکلی نداشته باشه در آینده نه چندان دور( مثل توان پاور یا مادربرد)
    تشکر از عوامل انجمن
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafat نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    بودجم فعلا ۱۵ میلیونه
    و فقط کیس لازم دارم،فعلا قدرت خرید گرافیک ندارم...
    لطفا سیستمی پیشنهاد بدین که هم به روز باشه قطعاتش،و هم پردازندش گرافیک داخلی داشته باشه...
    استفاده هم در حد آفیس و وب گردی و استفاده معمول،گاهی گیم خیلی سبک( مورد آخر خیلیم مد نظر نیست)...
    اس اس دی در حد ۱۲۸ کافیه برام و هارد یک ترا هم کفایت میکنه
    باقی موارد ترجیحا به روز باشه و در زمان ارتقا هم مشکلی نداشته باشه در آینده نه چندان دور( مثل توان پاور یا مادربرد)
    تشکر از عوامل انجمن
    سلام و درود،
    بودجه خوبیه! و ایشالله گرافیک رو هم بزودی می گیرید.
    چون تاکید داشتید حتما قطعات بروز باشه من آخرین نسل رو نگاه کردم و با تناسب به بودجه تنها گزینه موجود تو قسمت پردازنده i3-12100 بود که پردازنده داخلی داشته باشه!
    مادربرد هم سری B660 یا H670 از ایسوس مثل prime h670-plus.
    پاور هم بستگی به خودتون داره که چه کارت گرافیکی می خواید بخرید در آینده اگر کارت قوی هست 650 واتیج خوبی هست اما اگر نه 500 هم کافیه از برند گرین سری های uk-plus رو من تایید می کنم.
    مموری هم 8 گیگ ddr4 با فرکانس 2600 یا 2400 برای شما مناسبه و در حد یک میلیون تومن هزینه داره براتون.
    هارد هم می تونید یک ترابایت از برند وسترن دیجیتال سری blue بگیرید و ssd هم از نوع m.2 (باید مادربرد ساپورت کنه، و اون مدلی که گفتم می کنه) اگر بتونید بیشتر هزینه کنید سری سامسونگ بگیرید ولی اگر نه می تونید از برند وسترن دیجیتال بگیرید.
    قاب کیس هم مدل های خوبی وجود داره تو بازار که قیمت مناسبی هم دارن مثل تسکو.
    موفق باشید.
    امتیازها
    89
    سطح
    1
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan_Anari نمایش پست ها
    سلام و درود،
    بودجه خوبیه! و ایشالله گرافیک رو هم بزودی می گیرید.
    چون تاکید داشتید حتما قطعات بروز باشه من آخرین نسل رو نگاه کردم و با تناسب به بودجه تنها گزینه موجود تو قسمت پردازنده i3-12100 بود که پردازنده داخلی داشته باشه!
    مادربرد هم سری B660 یا H670 از ایسوس مثل prime h670-plus.
    پاور هم بستگی به خودتون داره که چه کارت گرافیکی می خواید بخرید در آینده اگر کارت قوی هست 650 واتیج خوبی هست اما اگر نه 500 هم کافیه از برند گرین سری های uk-plus رو من تایید می کنم.
    مموری هم 8 گیگ ddr4 با فرکانس 2600 یا 2400 برای شما مناسبه و در حد یک میلیون تومن هزینه داره براتون.
    هارد هم می تونید یک ترابایت از برند وسترن دیجیتال سری blue بگیرید و ssd هم از نوع m.2 (باید مادربرد ساپورت کنه، و اون مدلی که گفتم می کنه) اگر بتونید بیشتر هزینه کنید سری سامسونگ بگیرید ولی اگر نه می تونید از برند وسترن دیجیتال بگیرید.
    قاب کیس هم مدل های خوبی وجود داره تو بازار که قیمت مناسبی هم دارن مثل تسکو.
    موفق باشید.
    سلام ممنون
    من چندجایی اینجا نراجعه کردم ولی همه قطعات راهنمایی شده رو موجود نداشتن...تصویر ارسالی رو موجود داشتن و قیمت 20 تومن حدودا بود...
    بنظر شما این کانفیگ مناسبه و ارزش خرید داره یا خیر...تشکر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20220613-WA0000.jpg
مشاهده: 17
حجم: 87.2 کیلو بایت

به غیراز این سیستم،لپ تاپ در رنج ۱۵ تومن با کاربرد شبیه به پست اول مد نظر دوستان هست؟
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    سلام ممنون
    من چندجایی اینجا نراجعه کردم ولی همه قطعات راهنمایی شده رو موجود نداشتن...تصویر ارسالی رو موجود داشتن و قیمت 20 تومن حدودا بود...
    بنظر شما این کانفیگ مناسبه و ارزش خرید داره یا خیر...تشکر

نام: IMG-20220613-WA0000.jpg
مشاهده: 17
حجم: 87.2 کیلو بایت

به غیراز این سیستم،لپ تاپ در رنج ۱۵ تومن با کاربرد شبیه به پست اول مد نظر دوستان هست؟
    خواهش می کنم،
    میشه مشخصات رو به طور دقیق بنویسید؟ تو عکس پردازنده رو متوجه نشدم چه مدلیه.(مادربرد برای نسل 12 هستش ولی پردازنده نسل 11... اصلا معنی نمیده)
    و گرافیک 1030 واقعا خریدش منطقی نیست و الان دیگه حرفی برای گفتن نداره البته اگر بخواید بازی یا کار های گرافیکی کنید.
    اگر استفاده در حد معمول طبق گفته خودتون باشه سیستم خوبیه. ولی به نظر من گرافیک رو نخرید و به جاش مادربرد رو بهتر بردارید(ارتقای آینده) و یه ssd هم بگیرید و همچنین به 16 گیگ رم نیاز نیست و 8 گیگ کافیه برای شما.
    لپ تاپ 15 تومنی خیلی ضعیفه به نظر من، اما باز بستگی داره که شما چه انتظاری از سیستم داری اگر می خوای حمل کنی مشخصا لپ تاپ باید تهیه کنید اما بحث انتقال مهم نیست به مراتب کامپیوتر بهتره.
    امتیازها
    89
    سطح
    1
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan_Anari نمایش پست ها
    خواهش می کنم،
    میشه مشخصات رو به طور دقیق بنویسید؟ تو عکس پردازنده رو متوجه نشدم چه مدلیه.(مادربرد برای نسل 12 هستش ولی پردازنده نسل 11... اصلا معنی نمیده)
    و گرافیک 1030 واقعا خریدش منطقی نیست و الان دیگه حرفی برای گفتن نداره البته اگر بخواید بازی یا کار های گرافیکی کنید.
    اگر استفاده در حد معمول طبق گفته خودتون باشه سیستم خوبیه. ولی به نظر من گرافیک رو نخرید و به جاش مادربرد رو بهتر بردارید(ارتقای آینده) و یه ssd هم بگیرید و همچنین به 16 گیگ رم نیاز نیست و 8 گیگ کافیه برای شما.
    لپ تاپ 15 تومنی خیلی ضعیفه به نظر من، اما باز بستگی داره که شما چه انتظاری از سیستم داری اگر می خوای حمل کنی مشخصا لپ تاپ باید تهیه کنید اما بحث انتقال مهم نیست به مراتب کامپیوتر بهتره.
    سلام مجدد
    ممنونم.در مورد پردازنده عوضش کرد و هر دو رو طبق گفته شما نسل ۱۲ شد...فقط اینکه اگر مدل مادربرد که فرمودید بهترشو بردارم اگر ممکنه مدل دقیق مادربردی که مدنظرتونه رو بفرمایید.

گرافیک رو هم طبق گفته شما حذفش کردم.و پردازنده با گرافیک داخلی انتخاب شد...

در مورد Ssd هم که گفتین بهتره بخرم.توی لیست قبلی هم جزو لیست بود...فقط برندش مشخص نبود که توی لیست جدید مشخص شد...

برند رم رو هم مشخص کرد و مقدار حافظش هم طبق گفته خودتون ۸ گیگ انتخاب شد...

نتیجتا مدل مادربرد پیشنهادی خودتون رو بفرمایید و اینکه به لیست جدید پیوستی هم نگاهی بندازید لطفا...
    اگر کیس بهتری به غیر از موردی که توی لیسته و تقریبا قیمت مشابه یا کمی بالاتر هست رو اگر مدنظر دارین معرفی کنین
    ممنون.

نام: IMG-20220614-WA0004.jpg
مشاهده: 7
حجم: 114.4 کیلو بایت
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    سلام مجدد
    ممنونم.در مورد پردازنده عوضش کرد و هر دو رو طبق گفته شما نسل ۱۲ شد...فقط اینکه اگر مدل مادربرد که فرمودید بهترشو بردارم اگر ممکنه مدل دقیق مادربردی که مدنظرتونه رو بفرمایید.

گرافیک رو هم طبق گفته شما حذفش کردم.و پردازنده با گرافیک داخلی انتخاب شد...

در مورد Ssd هم که گفتین بهتره بخرم.توی لیست قبلی هم جزو لیست بود...فقط برندش مشخص نبود که توی لیست جدید مشخص شد...

برند رم رو هم مشخص کرد و مقدار حافظش هم طبق گفته خودتون ۸ گیگ انتخاب شد...

نتیجتا مدل مادربرد پیشنهادی خودتون رو بفرمایید و اینکه به لیست جدید پیوستی هم نگاهی بندازید لطفا...
    اگر کیس بهتری به غیر از موردی که توی لیسته و تقریبا قیمت مشابه یا کمی بالاتر هست رو اگر مدنظر دارین معرفی کنین
    ممنون.

نام: IMG-20220614-WA0004.jpg
مشاهده: 7
حجم: 114.4 کیلو بایت
    خیلی هم عالی، مادربرد هم مدل prime h670-plus d4 از ایسوس خوبه ولی اگر یه تومن بیشتر بتونید هزینه کنید و مدل tuf b660-plus wifi d4 رو بگیرید دیگه محشره!
    گرافیک رو ایشالله بزارید بعدا و یه گرافیک خوب برای i5-12400 ببندید.
    رم خوبیه و حتما دقت داشته باشید که تمامی قطعات گارانتی داشته باشن!
    موردی نیست و کیس خوبیه، مبارکتون باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)