ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: آنتی ویروس

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن

آنتی ویروس

سلام و عرض ادب

دوستان لطف کنن تجربه خودشون رو راجب آنتی ویروس رایگان بگن

من خودم نود 32 رو نزدیک به 12 ساله استفاده میکنم علیرغم اینکه درگیری منابع زیادی نداشته و در عین حال سیستمم هیچوقت ویروسی نشده و راضیم بودم،شاید این آنتی ویروس رو خیلیا قبول نداشته باشن...
    برای بقیه هم همین انتی ویروس رو تا حالا نصب میکردم،یه سرچ "لایسنس رایگان نود 32" و امتحان رندوم چند تا لایسنس و درنهایت هم یکیش کار میکرد و فعال میشد و همین روند هر چند ماه یکبار انجام میشد...اول اینکه نمیخواستن پول آنتی ویروس بدن دوم اینکه همین آنتی ویروس و همین روش پاسخگو هم بوده و مشکلی هم تا حالا ایجاد نمیکرده!

همه این داستان و طومار ختم میشه به اینجا که مثل اینکه دیگه این لایسنس های رایگان نود 32 سریعا توسط خود شرکت بسته میشن و نمیشه براحتی براش لایسنس "رایگان" زد...
    پس ناچارا باید به فکر تعویض بود...

-راجب Comodo یه چندجایی خوندم که گفته بودن رایگانه و خوبه و بقیه شناخت کمتری ازش دارند و ... خلاصه که نسخه Comodo internet security رو نصب کردم که بعد گذشت چند روز دیدم که میگه لایسنس وارد کن برای ادامه کار آنتی ویروس!!!

- یه عده هم میگفتن که ویندوز دیفندر مایکروسافت خیلی خوبه و کفایت میکنه و بهتر شده...کما اینکه ویندوزهای استفاده شده بیشتر 8.1 و 7 هستند...و فکر میکنم دیفندر توی این ویندوزها دیگه بروز رسانی دریافت نمیکنن و بحث ویندوز دیفندر بیشتر توی ویندوز های 10 و 11 مطرحه،حالا نمیدونم دارم اشتباه میگم یا خیر...

- اواست هم مثل اینکه میگه با آی پی ایران اجازه دریافت آپدیت نمیده

- اویرا رو قبلا هم برا چند تا سیستم که نصب کردم تبلیغات میاوورد و یکم اذیت کننده میشد گاها..

ماحصل این تاپیک اینه که دوستان اگر تجربه آنتی ویروس دیگه ای دارن که رایگانه و در عین حال قابل قبوله و درگیری منابع کمتری داره و آپدیتم دریافت میکنه رو لطف کنن بگن استفاده کنیم.(همه این ویژگی ها رو حتما میگید که توی پولی هست! شما هم خدارو میخوای هم خرما رو)

تشکر فراوان
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    360Total Security

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    360Total Security
    تشکر عرفان عزیز
    این آنتی ویروس مثل اینکه دو تا نسخه داره،یکی همراه فایرواله یکیش نداره...

و فایروال دار نیاز به لایسنس داره...اون نسخه بدون فایروال کفایت میکنه؟

- یه نکته در راستای صحبت های قبل راجب کومودو بگم، با کارشناسان خود شرکت چت کردم و گفتن که نسخه internet security pro پولی هست ولی نسخه internet security premium رایگانه...

عرفان جان این آنتی ویروسه بهتره یا همون 360 که معرفیش کردی؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    تشکر عرفان عزیز
    این آنتی ویروس مثل اینکه دو تا نسخه داره،یکی همراه فایرواله یکیش نداره...

و فایروال دار نیاز به لایسنس داره...اون نسخه بدون فایروال کفایت میکنه؟

- یه نکته در راستای صحبت های قبل راجب کومودو بگم، با کارشناسان خود شرکت چت کردم و گفتن که نسخه internet security pro پولی هست ولی نسخه internet security premium رایگانه...

عرفان جان این آنتی ویروسه بهتره یا همون 360 که معرفیش کردی؟
    والا من به فایروال های نرم افزاری اعتقادی ندارم D: برای بحث فایروال بهتره سمت سخت افزاری ها مثل میکروتیک یا فورتینت برید. کومودو من زیاد کار نکردم ولی 360 سه موتور Bitdefender و Avira و QVMII رو داره

امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    از ویندوز دیفندر مایکروسافت استفاده میکنم خوبه راضی هستم ولی خیلی تو فضای مجازی گردش انچنان در سایتهای گوناگون ندارم که سیستم ویروسی شه

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_mf نمایش پست ها
    از ویندوز دیفندر مایکروسافت استفاده میکنم خوبه راضی هستم ولی خیلی تو فضای مجازی گردش انچنان در سایتهای گوناگون ندارم که سیستم ویروسی شه
    دیفندر مایکروسافت برای ویندوز های 10 و 11 خوبه و آپدیت میشه،همونطور که بالاتر گفتم ویندوزهای مورد استفاده بیشتر 7 و 8.1 هستند...
    ولی درسته،دیفندر مایکروسافت رو هم تعاریفاتی ازش شنیدم ولی با توجه به حساسیت فایل ها من به شخصه ترجیح میدم از اپ جداگانه استفاده کنم...
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    والا من به فایروال های نرم افزاری اعتقادی ندارم D: برای بحث فایروال بهتره سمت سخت افزاری ها مثل میکروتیک یا فورتینت برید. کومودو من زیاد کار نکردم ولی 360 سه موتور Bitdefender و Avira و QVMII رو داره
    این میکروتیک شما بگو چی نداره اصلا همه چی تمومه...
    بله قطعا فایروال سخت افزاری یه چیز دیگس...حالا منظورم رو بحث فایروال دار بودن یا نبودنش نبود،موضوع این بود که هر دو نسخه کار راه اندازن یا نه...که مشخص شد فرقی ندارن

حالا من رو سیستم خودم فعلا همینو نصب کردم تا ببینم چی میشه...برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (37).png
مشاهده: 13
حجم: 249.8 کیلو بایت

حالا بقیه هم تجربه و نظراتشون رو بگن همه استفاده میکنیم ازش...
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    این میکروتیک شما بگو چی نداره اصلا همه چی تمومه...
    بله قطعا فایروال سخت افزاری یه چیز دیگس...حالا منظورم رو بحث فایروال دار بودن یا نبودنش نبود،موضوع این بود که هر دو نسخه کار راه اندازن یا نه...که مشخص شد فرقی ندارن

حالا من رو سیستم خودم فعلا همینو نصب کردم تا ببینم چی میشه...برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (37).png
مشاهده: 13
حجم: 249.8 کیلو بایت

حالا بقیه هم تجربه و نظراتشون رو بگن همه استفاده میکنیم ازش...
    والا من حدود 2 ساله 360 را رو سیستم های شرکت نصب کردم مشکلی نداشته تا الان.

امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    سلام مجدد..

عرفان جان این 360 یه بدی کوچیکی که داره اینه که هر بار سیستم رو روشن میکنی( گاها هم بعد از مدتی) این گوشه سمت راست صفحه، تبلیغات میاره همراه با عکس! که گاها تصویر مناسبی ام نمیاره (کسی پیشت باشه یکم حیثیتی میشه )...و میگفت برای حذف این تبلیغات پول بده آپگرید کن...
    ضمن اینکه نوتیفیکشن های زیادی ام میداد...که گاها اذیت کننده میشه...(شایدم توقع من از رایگان بودن بالاست!)

روی ویندوز 8.1 راحت بودم...اومدم ورژن جدید اتوکد رو نصب کنم...گفت باید سیستم عامل ویندوز 10 به بالا باشه...
    ناچارا برگشتم به 10

فعلا و البته موقتا و برای تست Comodo Internet security Premium رو نصب کردم و اوکی هست فعلا... برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (10).png
مشاهده: 3
حجم: 415.4 کیلو بایت

البته برا سیستم خودم اینو نصب کردم...و شاید برای سیستم های دیگه همین 360 رو نصب کنم...

- یه خوبی ام که این کومودو داره اینه که کارشناسان آنلاین دارن و هر زمان مشکل یا سوالی داشته باشی در قالب " چت زنده" جواب میدن...و حتی اگه مشکلت یکم گیر زیادی داشته باشه با نرم افزار خودشون و البته اجازه شما برای نصب و ریموت، به سیستم ریموت میشن و مشکل رو حل میکنن...حالا این ریموت شدنو شاید بعضیا صلاح یا خوب ندونن که بحثش کاملا سواس....

این نسخه رایگانه...سبک هست و کارآمدیشو فعلا نمیدونم...
    فقط از یه موضوع تعجب دارم که وقتی فلشی رو باهاش اسکن میکنی زودتر از تصور اسکنشو انجام میده و شک میکنی که آیا واقعا همه چیزو اسکن کردی یا خیر...

به هر حال تجربه کوچیکی بود که خواستم با دوستان به اشتراک بذارم.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)