سلام دوستان
من یه کامپیوتر با یه لپ تاپ دارم هر کدوم توی یه اتاق جدا از هم هستن قصد دارم این دوتارو بهم بدون اینترنت وصل کنم که سرعت انتقال بالایی هم داشته باشه یعنی میخوام بدون اینکه مرتب برم توی اتاق کامپیوتر همون توی لپ تاپ بتونم به فایل های سیستم دسترسی داشته باشه و بالعکس مثل اداره ها و شرکت های مودم که تمام کامپیوتر هاشون بهم وصل هستن ! میشه بگید برای انجام این کار چه کار هایی باید انجام بدم ؟
دوم اینکه میخوام یه مودم بخرم که هم امکانات خوبی داشته باشه ( مثل قابلیت اوپن وی پی ان و مهمان و مدیریت شبکه و پهنای باند و ... ) هم قیمتش مناسب باشه هم دو باند رو پشتیبانی کنه و هم پوشش دهی وای فای خوبی داشته باشه چون حقیقتا من سرعت دانلودم بدم نیست ولی با موبایل اصلا سرعت خوبی ندارم طوری که مرتب نوسان پینگ داره و سرعت بالا و پایین میشه خلاصه که سرعت خوبی نداره
مودمی که خودم انتخاب کردم مدل AIOT AX3600 شیائومی هستش ولی نمیدونم open *** داره یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید ! درضمن اینترنت من پوینت تو پوینت هستش
یه سوال دیگه که دارم اینه چطور میتونم دوتا اینترنت رو باهم ترکیب کنم ؟ آیا میشه ؟ چون من به سرعت بالا نیاز دارم