ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    آقا مثل اینکه ۲.۳ هستش، بدبختی اومدیم یه سیستم آپگرید کنیم مثلا اقتصادی ، حالا بیا پول پاورم بده ، از بودجه مم زد بالا ، ورشکستگی شد، ضرر اندر ضرر شد که ، کاش دست نمیزدم سیستمو و به یه ارتقا ناچیز سی پی یو نسل چهارم از ۴۱۶۰ به ۴۶۹۰ ،قانع میشدم ، ای چی بگم این دوستان مخ زن رو که از راه بدرم کردن
    علی ایها الحال ،
    ۱)آقا من با اجازه ت تصاویر کامل مشخصات و قوطی و کابهای پاورم رو میزارم ، لطفاً بگو چرا نمیشه مگه ورژن جدید چی اضافه شده ؟ (با این همه مشخصات سخت افزاری کامل پاورم که هم سرور و هم خانگی و هم گیمینگ زمان خودشو پاسخگو بوده و حتی الان هم )
    داداش شما چرا چپکی کار میکنی؟

به جای اینکه اون قطعات بدبخت جدید رو که خریدی بفروشی، باید این پاور رو بفروشی که دیگه بدرد شما نمیخوره.

الان این پاور قدیمی خوراک ماینر هاست که ببندنش به کارت گرافیک بدبخت ماینش کنند. بفروشش بره.

استاندارد های ATX رو اینتل تعیین میکنه برای کیس و پاور و مادربرد و همه ی سازندگان کامپیوتر های دنیا، باید طبق اون قطعاتشون رو بسازند. اساس تشخیص و دلیلش رو اینتل میدونه. الان جدید ترین نسخه ATX 2.52 هست که تو بازار ایران فقط پاور های GP800B-HP EVO گرین مجهز به این استاندارد هستند. اما مسئله اینجاست، بعضی تغییرات در ATX تغییرات کوچک، کم اهمیت، و بعضا" Optional هستند و بعضی هاشون Mandatory و اجباری هستند.

استاندارد ATX 2.3 سال 2007 تصویب شد، اما مشکلاتی برای سیستم های جدید داشت که بلافاصله در سال 2008 مشکلات اصلاح شد و استاندارد 2.31 تصویب شد. بحث اینجاست که از زمانی که استاندارد 2.31 تصویب شد تا استاندارد جدید 2.52، تغییرات آنچان زیاد نبوده، که نتوان از پاورهای 2.31 برای سیستم های جدید استفاده کرد. اما تغییرات از 2.3 تا 2.31 زیاد بوده. به همین دلیل توصیه حرفه ای و فنی شده که از پاور های 2.3 دیگر استفاده نکنید، و صرفا حداقل پایه استاندارد برای پاور 2.31 در نظر بگیرید.

در مورد تغییرات از 2.3 به 2.31، من سازنده پاور نیستم، تو شرکت اینتل هم نیستم، نمیدونم معنای برخی تغییرات چیه، فقط میدونم 10 ساله که توصیه شده از نسل 4 اینتل به بعد، صرفا از پاور های مجهز به استاندارد 2.31 به بالا استفاده کنید. اینم لیست تغییرات از 2.3 به 2.31:

• 3.3.1 and .3 Added max of 400 mV Ripple/Noise to PS_ON and PWR_OK signals
    • 14.2 Figure 49 replaced to implement change in dimension C
    • 3.3 Added Power-down timing to Figure 2 and Table 20 (T6 > 1 ms)
    • 7.3 Clarified Class D requirements. Added additional references for EMC requirements by country
    • 3.5.9 Added Climate Savers Computing text
    • Updated all Cross-regulation graphs
    • 2.0 updated configuration charts
    • Removed dates from reference documentation. Refer to latest version available
    • Updated figure 58
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    ۲- راجع به طویل کردن سیم فن کیس، این سیم کوتاه با سه پین نر و مادگی در دو انتها دارم که قبلا داداه بودم درست کرده بودن ، اما کوتاهه.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20210923_132410946~2.jpg
مشاهده: 5
حجم: 383.5 کیلو بایت

و میخام طبق تصویر ، از منتهای الیه انتهایی سیم سفید فن تا زیر اون پیچ که مشخص کردم برسه که ظاهراً مسیر کوتاهیه اما برد که رو سینی نصب بشه سیم باید از زیر کارت گرافیک ، صاف و شق ، رد بشه از اونور برسه تا اونجا که با خط قائمه مشخص کردم.

نام: IMG_20210923_143927478~2_copy_944x1676.jpg
مشاهده: 10
حجم: 1,021.8 کیلو بایت

تو شکل زیر ، سیم کوتاه رو وصل کردم که بازم در امتداد اون خط تقریبی قائم ، بخام از زیر گرافیک رد بشه ، مشخصه که اندازه ش کم میاد .

نام: IMG_20210923_144542866~3_copy_944x1676.jpg
مشاهده: 8
حجم: 1,004.1 کیلو بایت

نتیجه اینکه ، از سیم های اضافه پاور و متفرقه میشه بردارم و از نو درست کنم؟ بشکل تجربی ۳ سری باید اشتباهی لحیم کنم تا مثبت منفی و نول ، درست در بیاد؟ این شکل اتصال که آخرش به سیستم فن برد وصل میشه ، گرم نشه بسوزه و مادربرد و مشکل؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ۲- راجع به طویل کردن سیم فن کیس، این سیم کوتاه با سه پین نر و مادگی در دو انتها دارم که قبلا داداه بودم درست کرده بودن ، اما کوتاهه.

نام: IMG_20210923_132410946~2.jpg
مشاهده: 5
حجم: 383.5 کیلو بایت

و میخام طبق تصویر ، از منتهای الیه انتهایی سیم سفید فن تا زیر اون پیچ که مشخص کردم برسه که ظاهراً مسیر کوتاهیه اما برد که رو سینی نصب بشه سیم باید از زیر کارت گرافیک ، صاف و شق ، رد بشه از اونور برسه تا اونجا که با خط قائمه مشخص کردم.

تو شکل زیر ، سیم کوتاه رو وصل کردم که بازم در امتداد اون خط تقریبی قائم ، بخام از زیر گرافیک رد بشه ، مشخصه که اندازه ش کم میاد .

نتیجه اینکه ، از سیم های اضافه پاور و متفرقه میشه بردارم و از نو درست کنم؟ بشکل تجربی ۳ سری باید اشتباهی لحیم کنم تا مثبت منفی و نول ، درست در بیاد؟ این شکل اتصال که آخرش به سیستم فن برد وصل میشه ، گرم نشه بسوزه و مادربرد و مشکل؟
    میشه بپرسم چرا باید اشتباهی لحیم کنی؟

یه راه اینه، همون سیم فن رو از وسط ببری، یکسری سیم، حالا از هر جا تونستی بکن، اضافه کنی به وسط تا سیم فن درازتر بشه، لحیم و اینا هم نمیخواد فقط باید با چسب تفلون بخش لخت سیم ها رو بپوشونی.
    یه راه دیگه این داستان لحیم کردن به همون سری های سفید ورودی و خروجی فنه، که الان جای سیم مشکی و قرمز مشخصه، بنابراین سیم هایی که اضافه میکنی از 3 تا، جای دوتاش مشخصه، میمونه آخری که اونم تابلو هست کدوم به کدوم باید وصل بشه، پس اصلا اشتباهی نمیمونه که بخواین اشتباهی لحیم کنید.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

نام: CB009KK_196134_800x800.jpg
مشاهده: 2
حجم: 36.6 کیلو بایت
    اگر میترسی سیم های فن که هم رنگ هستند بعد از بریدن قاطی کنی کدوم به کدومه، در ارتفاع های مختلف سیم هاشو قطع کن، که قاطی نکنی کدوم به کدوم بود وقتی داری وصلشون میکنی.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

نام: IMG_20210923_144542866~3_copy_944x1676.jpg
مشاهده: 29
حجم: 226.4 کیلو بایت

بعدشم حالا که داری می بری، و اضافه میکنی، اینقدری اضافه کن که سیم رو از مسیر پشت سینی مادربرد ببری، مسیری که فلش زرد زدم، از پشت رد کن، برسه به پایین مادربرد.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیز
    افزاینده 0.25 متری به دردتون میخوره؟ یا افزاینده باید بلندتر باشه؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    میشه بپرسم چرا باید اشتباهی لحیم کنی؟

یه راه اینه، همون سیم فن رو از وسط ببری، یکسری سیم، حالا از هر جا تونستی بکن، اضافه کنی به وسط تا سیم فن درازتر بشه، لحیم و اینا هم نمیخواد فقط باید با چسب تفلون بخش لخت سیم ها رو بپوشونی.
    یه راه دیگه این داستان لحیم کردن به همون سری های سفید ورودی و خروجی فنه، که الان جای سیم مشکی و قرمز مشخصه، بنابراین سیم هایی که اضافه میکنی از 3 تا، جای دوتاش مشخصه، میمونه آخری که اونم تابلو هست کدوم به کدوم باید وصل بشه، پس اصلا اشتباهی نمیمونه که بخواین اشتباهی لحیم کنید.
    چون این سیم کوتاه از موقعی که یارو درست کرد و آوردم اشتباهی بود و استفاده نکردم.
    بعدشم یه مبدل ساتا به ۶ تا سه پین گرفتم از یه طرف به پاور وصله، آقا من پاورم ماهه و بی نظیر ، حیف که استانداردش بدمصب ، هیییییی ، دلم گرفت بعد ۱۳ سال به این نازی ردش کنم.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    داداش شما چرا چپکی کار میکنی؟

به جای اینکه اون قطعات بدبخت جدید رو که خریدی بفروشی، باید این پاور رو بفروشی که دیگه بدرد شما نمیخوره.

الان این پاور قدیمی خوراک ماینر هاست که ببندنش به کارت گرافیک بدبخت ماینش کنند. بفروشش بره.

استاندارد های ATX رو اینتل تعیین میکنه برای کیس و پاور و مادربرد و همه ی سازندگان کامپیوتر های دنیا، باید طبق اون قطعاتشون رو بسازند. اساس تشخیص و دلیلش رو اینتل میدونه. الان جدید ترین نسخه ATX 2.52 هست که تو بازار ایران فقط پاور های GP800B-HP EVO گرین مجهز به این استاندارد هستند. اما مسئله اینجاست، بعضی تغییرات در ATX تغییرات کوچک، کم اهمیت، و بعضا" Optional هستند و بعضی هاشون Mandatory و اجباری هستند.

استاندارد ATX 2.3 سال 2007 تصویب شد، اما مشکلاتی برای سیستم های جدید داشت که بلافاصله در سال 2008 مشکلات اصلاح شد و استاندارد 2.31 تصویب شد. بحث اینجاست که از زمانی که استاندارد 2.31 تصویب شد تا استاندارد جدید 2.52، تغییرات آنچان زیاد نبوده، که نتوان از پاورهای 2.31 برای سیستم های جدید استفاده کرد. اما تغییرات از 2.3 تا 2.31 زیاد بوده. به همین دلیل توصیه حرفه ای و فنی شده که از پاور های 2.3 دیگر استفاده نکنید، و صرفا حداقل پایه استاندارد برای پاور 2.31 در نظر بگیرید.

در مورد تغییرات از 2.3 به 2.31، من سازنده پاور نیستم، تو شرکت اینتل هم نیستم، نمیدونم معنای برخی تغییرات چیه، فقط میدونم 10 ساله که توصیه شده از نسل 4 اینتل به بعد، صرفا از پاور های مجهز به استاندارد 2.31 به بالا استفاده کنید. اینم لیست تغییرات از 2.3 به 2.31:

• 3.3.1 and .3 Added max of 400 mV Ripple/Noise to PS_ON and PWR_OK signals
    • 14.2 Figure 49 replaced to implement change in dimension C
    • 3.3 Added Power-down timing to Figure 2 and Table 20 (T6 > 1 ms)
    • 7.3 Clarified Class D requirements. Added additional references for EMC requirements by country
    • 3.5.9 Added Climate Savers Computing text
    • Updated all Cross-regulation graphs
    • 2.0 updated configuration charts
    • Removed dates from reference documentation. Refer to latest version available
    • Updated figure 58
    کلی رفتم تو فکر، بدجوری رو دست خورم انگار با سیستم آپگرید کردن که انتظار این همه خرج اضافی نداشتم. ( سی پی یو جدید فروختن و بالاتر برداشتن و ضرر نسبی) ، و خصوصا پاور .
    از بودجه م زد بالا و مجبورم از ذخیره ، اضافه خرج کنم که سیستم زمین نمونه. به محض اینکه من بخرم هم ، همه چیزایی که گرفتم میکشن پایین ، بس که خرشانسم.
    نتیجتا هر چند میدونم خیلی اساسی زحمتت میدم و با داستانهام سرتو درد میارم ولی لطفاً سوال های شماره دار رو همه شو جواب میخام که برام مهمه و اگر جسارتا مواردی بود که اطلاع کامل نداشتی ، به فرد خبره ارجاع بده یا فروم های تخصصی مثل لیون و ... خلاصه کاربلد.ممنون میشم.

۱) چپکی چیه می فرمایید، اصلا خوشم نیومد ، چرا که من کاربر عادی ، از کجا میدونستم به سخت افزار جدید نمیخوره ؟!! شما که متخصص مشاوره سخت افزاری ، از تغییرات ATX ورژن جدیدتر، کم اطلاعی چه برسه به من.
    اتفاقا با نسل چهار i3 4160 و با همین پاور ATX 2.3 کار میکردم و راحت بودم و فارغ از غم زمانه. کاش همون i5 4690 رو آپگرید جزیی میکردم و به حرف دیگران ، خرج اضافه نمیکردم.حرصم درمیاد از این همه خرجی که دارم میکنم و استفاده معمولی دارم و فقط مثلا خواستم بعد ۶ سال، یه خرده بروز باشم.

۲) آخه خودمم یه زمانی میخاستم ماین شروع کنم حیفم میاد ردش کنم.

۳) عجب !!! پس از ورژن ۲.۳ به ۲.۳۱ تغییرات زیاد بوده ولی از اون بعد کم؟ شانس ما رو باش ، آخه من اینو ۱۳ سال پیش و همون سال ۲۰۰۸ که اصلاحیه ۲.۳۱ اومده بود گرفتم ( با ۱۷۰،۰۰۰ تومان!) چرا پس این نداره؟ اونموقع هم کسی (عموم کاربران ) اطلاعی از این چیزا نداشت و بنده هم high end ترین مدل ممکن اون زمان رو برداشتم و دو برابر مصرف سیستمم برای آینده نگری !!!

۴) چقدر در میاره؟ قابل توجهه؟ سر چقدر مبلغ ، میتونم با مشتری کل کل کنم و ارزون از دست ندم ؟ البته یه سرچی زدم تصادفا دقیقا این مدل پاور من تو ایسام اومد که گذاشتن برای فروش ۶ تومن.
    https://esam.ir/item/20233196/%D9%BE...ps-onlinestore

۵) چون دوستان گفتن ممکنه پاور به ظاهر سالم باشه ، اما تعویض هه خازن هاش لازمه و ESR بالا داره ، لذا چطور اطمینان بدم به خریدار که سالمه،ماین نشده ؟ باید خرج تعمیرات کنم بعد بفروشم؟ تعمیرا ت هزینه ش کیلیویی چند؟

۶) لازمه بازش کنم و عکس داخلشو بزارم اینجا تا حداقل شکل فیزیکی شو ببینید و ظاهرشو نظر بدید که تعمیرات میخاد یا نه؟

۷) اتفاقا دیشب که به ذهنم اومد شاید پاور لازم‌ باشم (و امیدوار بودم که نباشم)- الغرض رفتم سایت گرین و سراغ ماشین حساب آنلاین محاسبه پاور مورد احتیاج ، مصرفم رو حول و حوش 576 وات آورد (عمدا بعضی قطعات احتمالی آپدیت در آینده رو زدم) و پیشنهاد های مختلفی از ۶۵۰ وات تمام ماژولار تا ۷۰۰ b داد.
    از طرفی شما میفرمایید فقط گرین ۸۰۰ وات- ATX ورژن جدید رو داره.سایر برندها خیر؟ و ارزون ترین پاور ورژن جدید اینه؟
    کدوم صلاحه و چقدر هزینه داره؟ تمام ماژولار یا نیمه ماژولاره ؟ و تمام ماژولار گرونتره؟ و چرا این پاورهای جدید برای کاربران عادی، خروجی‌هاشون بنظر کم میاد؟ (که خودم به تعداد زیاد پاور فعلی عادت کردم و البته کم استفاده).
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    کلی رفتم تو فکر، بدجوری رو دست خورم انگار با سیستم آپگرید کردن که انتظار این همه خرج اضافی نداشتم. ( سی پی یو جدید فروختن و بالاتر برداشتن و ضرر نسبی) ، و خصوصا پاور .
    از بودجه م زد بالا و مجبورم از ذخیره ، اضافه خرج کنم که سیستم زمین نمونه. به محض اینکه من بخرم هم ، همه چیزایی که گرفتم میکشن پایین ، بس که خرشانسم.
    نتیجتا هر چند میدونم خیلی اساسی زحمتت میدم و با داستانهام سرتو درد میارم ولی لطفاً سوال های شماره دار رو همه شو جواب میخام که برام مهمه و اگر جسارتا مواردی بود که اطلاع کامل نداشتی ، به فرد خبره ارجاع بده یا فروم های تخصصی مثل لیون و ... خلاصه کاربلد.ممنون میشم.
    خود همین فرومی که توش هستی تخصصیه دیگه.

۱) چپکی چیه می فرمایید، اصلا خوشم نیومد ، چرا که من کاربر عادی ، از کجا میدونستم به سخت افزار جدید نمیخوره ؟!!
    چپکی حرف بدی نیست. تو زبان فارسی وقتی "ک" و "ی" به آخر کلمه ی اضافه میشه، نشان از تحبیب و محبت داره. و زمانی که یک بزرگتر داره به کسی که سنش کمتره صحبت میکنه و میخواد محبت در زبان رو جاری کنه، از حروف تحبیبی در انتهای کلمات استفاده میکنه. بحث هم این نیست که شما باید میدونستی. اصلا منظور این نبود. بالاتر شما میخواستی رمها و قطعات نویی که تازه خریدی رو بفروشی یه چیز بهتر بخری. در صورتی که روال اینطوریه قطعات قدیمی رو بفروشی قطعات جدید بخری. این موضوع که به جای فروش این پاور عهد عتیق میخواستی قطعات جدیدت رو بفروشی روال معمول و درستش نبود، به همین خاطر گفتم چپکی، حرف بدی هم در زبان فارسی نیست. متضاد راست و کار درسته.

شما که متخصص مشاوره سخت افزاری ، از تغییرات ATX ورژن جدیدتر، کم اطلاعی چه برسه به من.
    آخه دلیلی نداره من اطلاع داشته باشم. من همینقدر که بدونم چه قطعه ای مناسبه چه قطعه ای هست کافیه. من سازنده قطعه نیستم از ریز ATX خبر داشته باشم. مثل این میمونه راننده یک ماشین، از سایز پیستون و میل لنگ ماشین اطلاع داشته باشه. اصلا نیازی نیست راننده از ابعاد و استاندارد های ریز قطعات ماشین مطلع باشه، همینکه بدونه برند ماشینش چیه، مدل ماشینش چیه، میتونه بره قطعات مناسب ماشینش رو از مکانیکی تهیه کنه. استاندارد ATX هم همینطوره. یک PDF داره چند ده صفحه، مخصوص سازندگان قطعات. هیچ کدوم از افرادی که چه در ایران چه در خارج از ایران سیستم می بندند، از ریز داستان و جزئیاتش اطلاعی ندارند چون اصلا ربطی به ما نداره. ما که سازنده قطعه نیستیم. همینقدر که بدونیم سراغ پاور 2.3 نریم، کافیه برای ما.

اتفاقا با نسل چهار i3 4160 و با همین پاور ATX 2.3 کار میکردم و راحت بودم و فارغ از غم زمانه. کاش همون i5 4690 رو آپگرید جزیی میکردم و به حرف دیگران ، خرج اضافه نمیکردم. حرصم درمیاد از این همه خرجی که دارم میکنم و استفاده معمولی دارم و فقط مثلا خواستم بعد ۶ سال، یه خرده بروز باشم.
    تو مشاوره - در هر زمینه ای، فقط حرف یک نفر رو گوش کن. اگر اشتباه کرد، عوضش کن. ولی اینطوری نباشه حرف هر کسی میاد رو بهش گوش کنی. چون اشتباه زیاد پیش میاد.

۲) آخه خودمم یه زمانی میخاستم ماین شروع کنم حیفم میاد ردش کنم.
    بر عهده خودته دادا. خواستی نگهش دار. یه ده سال دیگه هم میمونه.

۳) عجب !!! پس از ورژن ۲.۳ به ۲.۳۱ تغییرات زیاد بوده ولی از اون بعد کم؟ شانس ما رو باش ، آخه من اینو ۱۳ سال پیش و همون سال ۲۰۰۸ که اصلاحیه ۲.۳۱ اومده بود گرفتم ( با ۱۷۰،۰۰۰ تومان!) چرا پس این نداره؟ اونموقع هم کسی (عموم کاربران ) اطلاعی از این چیزا نداشت و بنده هم high end ترین مدل ممکن اون زمان رو برداشتم و دو برابر مصرف سیستمم برای آینده نگری !!!
    به هر صورت داستان اینه.

۴) چقدر در میاره؟ قابل توجهه؟ سر چقدر مبلغ ، میتونم با مشتری کل کل کنم و ارزون از دست ندم ؟ البته یه سرچی زدم تصادفا دقیقا این مدل پاور من تو ایسام اومد که گذاشتن برای فروش ۶ تومن.
    به نظرم تا 5 تومن بدی بره خوبه.

۵) چون دوستان گفتن ممکنه پاور به ظاهر سالم باشه ، اما تعویض هه خازن هاش لازمه و ESR بالا داره ، لذا چطور اطمینان بدم به خریدار که سالمه،ماین نشده ؟ باید خرج تعمیرات کنم بعد بفروشم؟ تعمیرا ت هزینه ش کیلیویی چند؟
    کسی نمیتونه در مورد پاور دست دوم به کسی اطمینان از سلامتش بده. چون برای تست پاور، نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی هست که فقط شرکت گرین در ایران این تجهیزات رو در اختیار داره. اینکه شما خرج تعمییرات کنی یا نه رو اطلاعی ندارم. میتونید بدین شرکت گرین تست سلامت کنه به هزینه خودتون یا به شرط سلامت بفروشید و از خریدار بخواهید که اگر شک داره میتونه بده شرکت گرین تست سلامت کنه و اگر خراب بود مبلغش رو برگشت بزنین براش.

۶) لازمه بازش کنم و عکس داخلشو بزارم اینجا تا حداقل شکل فیزیکی شو ببینید و ظاهرشو نظر بدید که تعمیرات میخاد یا نه؟
    نه از رو ظاهرش که نمیشه تشخیص داد. دستگاه خاص میخواد که ما نداریم. بهترین کار فروش به خریدار به شرط تست هست اگر اطمینان نداره که پاور سالمه یا نه، خریدار خودش میتونه با هزینه خودش بره تست کنه، اگر خراب بود، پولش رو برگشت بزنید.

۷) اتفاقا دیشب که به ذهنم اومد شاید پاور لازم‌ باشم (و امیدوار بودم که نباشم)- الغرض رفتم سایت گرین و سراغ ماشین حساب آنلاین محاسبه پاور مورد احتیاج ، مصرفم رو حول و حوش 576 وات آورد (عمدا بعضی قطعات احتمالی آپدیت در آینده رو زدم) و پیشنهاد های مختلفی از ۶۵۰ وات تمام ماژولار تا ۷۰۰ b داد. از طرفی شما میفرمایید فقط گرین ۸۰۰ وات- ATX ورژن جدید رو داره.سایر برندها خیر؟ و ارزون ترین پاور ورژن جدید اینه؟
    برند های دیگه ورژن جدید دارند منتها در ایران موجود نیست هنوز. بهترین و ارزون ترین پاور ورژن جدید همونه ولی لزومی نداره دقیقا همونو بخرید، میتونید مدلهای دیگه رو بخرید که ATX پایینتری دارند. مهم اینه از 2.31 به بالا باشه، حالا جدید ترین مدل باشه چه بهتر.

کدوم صلاحه و چقدر هزینه داره؟ تمام ماژولار یا نیمه ماژولاره ؟ و تمام ماژولار گرونتره؟ و چرا این پاورهای جدید برای کاربران عادی، خروجی‌هاشون بنظر کم میاد؟ (که خودم به تعداد زیاد پاور فعلی عادت کردم و البته کم استفاده).
    پاورت رو 5 تومن بفروشی، میتونی همون مدل گرین 800 واتیش رو بخری یا Asus TUF 750 واتش رو بگیری. تمام ماژولار یا نیمه ماژولار بودن پاور صرفا در بحث مدیریت کابل کشی اهمیت داره، خیلی این موضوع مهمی نیست. و تعداد کابل ها هم به نظرم در پاور های جدید کافیه.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    افزاینده 0.25 متری به دردتون میخوره؟ یا افزاینده باید بلندتر باشه؟
    سلام. آره خوبه .
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)