ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

نحوه گرفتن ایمیج خام از ویندوز

سلام و درود.
    میخام از سه ویندوز XP ، و 7 و 10 - ایمیج ریست شده بگیرم که روی سیستم جدیدم ریکاور کنم و فقط درایورهاشو نصب کنم.
    قبلا یه زمانی deploy برای xp و ۷ (با هزار مشکل و دردسر) انجام داده بودم اما الان یادم نیست و رفرانس مطلبو هم گم کردم و نحوه سرچ مطلب رو هم بلد نیستم.
    میشه لطفاً برای این سه نوع متفاوت ویندوز -: نحوه deploy کردن و سپس ایمیج خام گرفتن رو برام ، منبع معرفی کنید یا راهنمایی م کنید؟

دعاتون میکنم.مرسی.
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    با سلام
    اگه منظورتون بک آپ گیری از ویندوز هست که خود ویندوز ها این قابلیت رو دارن همینطور نرم افزار های فراوانی برای اینکار هست ولی اگر میخواین با اموزش برین جلو بهتون
    https://www.yjc.news/fa/news/5065500...%D9%88%D8%B2-7

https://blog.rayanekomak.com/create-image-windows-10/

اولی بهتره و راحت تره براتون

برای اینکه نرم افزار اینکار رو پیدا کنین میتونین توی جستجوتون : نرم افزار بک اپ گیری از ویندوز 7 (10) رو بگردین

موفق باشید
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    با سلام
    اگه منظورتون بک آپ گیری از ویندوز هست که خود ویندوز ها این قابلیت رو دارن همینطور نرم افزار های فراوانی برای اینکار هست ولی اگر میخواین با اموزش برین جلو بهتون
    https://www.yjc.news/fa/news/5065500...%D9%88%D8%B2-7

https://blog.rayanekomak.com/create-image-windows-10/

اولی بهتره و راحت تره براتون

برای اینکه نرم افزار اینکار رو پیدا کنین میتونین توی جستجوتون : نرم افزار بک اپ گیری از ویندوز 7 (10) رو بگردین

موفق باشید
    ضمن تشکر ،ولی نه منظورم این نبود و بنده سال‌هاست که با Acronis True Image بکاپ گیری میکنم و با این واژه آشنام.
    لازم شد که ناچارا به تفصیل توضیح بدم شرایطو؛
    بنده باندل قدیمی (سی پی یو و رم و برد) رو اخیرا فروختم و باندل جدید گرفتم.
    با خصوصیات سخت افزاری سیستم قبلی ، سه ویندوز xp،۷ ، و ۱۰ روی هارد دیسک دارم و البته بکاپ هم دارم.
    میخاستم قبل از فروش ، از هر سه ویندوز ، ایمیج خام بگیرم با برنامه ها شون و بدون درایور - که الان روی سیستم جدید کپی (ریکاور) کنم و فقط بماند نصب درایورهای سیستمی مادربرد- که از بد ماجرا ،خریدار عجله داشت برای ارسال ، و هول شدم و بالکل یادم رفت.
    (قبلا گذشته های دور ، همین کار رو برای xp با sysprep انجام داده بودم و با برنامه هاش و بدون درایور ، منتقل کرده بودم به سیستم جدیدتر که البته الان مراحلشو یادم نیست، برای ۷ و ۱۰ اینکار رو انجام ندادم تا حالا).
    الانم که سیستم قبلی رو ندارم که sysprep انجام بدم و ایمیح خام بگیرم و این تاپیک رو زدم.

حالا چند سوال !!! که لطف کنید بیزحمت با شماره شون جواب بفرمایید که دونه دونه شون جواباش برام مهمه.

آقا هر چند مبتدی نیستم تو مساله بکاپ ، اما
    ۱) الان هاردمو حاوی ویندوز ۱۰ -۷- یا ایکس پی (که با باندل قبلی استفاده میکردم) بزنم به سیستم جدید ،اصلا امکان بالا اومدن دارن یا نه ؟ -صفحه آبی میده یا نمیده؟ Safe Mode براش کار میکنه یا نمیکنه؟ خودم میتونم تو محیط Safe درایورهای سیستمی حذف کنم ؟ آموزشی داره یا نداره؟

۲) بکاپ از هر سه ویندوز دارم (با آکرونیس ۲۰۱۳) و مختص باندل و سخت افزار قبل هست. خب وقتی سخت افزار قبلی رو فروختم ،و ویندوز هم با سخت افزار جدید دیگه بالا نیاد، sysprep هم که امکانش نیست.درست فکر میکنم ؟

۳) باندلمو تو ایسام فروختم و به طرف پیام دادم که پس بفرست با هزینه خودم ، بکاپ صفر بگیرم دوباره بفرستم برات که میگه:
    (((می تونی هارد کامپیوترتو وصل کنی به سیستم جدیدت . از تویه بایوس تنظیم کنی که ویندوزه قبلیت بوت بشه . و هر بکاپی بخوای ازش بگیری.)))
    خب اینکه باز میشه همون صحبتهای بالا که گفتم!
    این که پیامدش همون صفحه آبی میشه ، چه بکاپی دیگه؟ چی میگه چطور؟

۴) میگه اگر نمیتونی و بلد نیستی (خخخ) کنسل کنم و پس بدم ، عجله دارم لنگ کارامم و ...
    بگم پس بده ؟که با خیال راحت اون بکاپ هامو بگیرم و دوباره بزارم برا فروش؟ (از بس هولم کرد که زود بفرست یادم رفت وگرنه در نظر داشتم انجام بدم و این همه دردسر شد بدمصب).
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    ضمن تشکر ،ولی نه منظورم این نبود و بنده سال‌هاست که با Acronis True Image بکاپ گیری میکنم و با این واژه آشنام.
    لازم شد که ناچارا به تفصیل توضیح بدم شرایطو؛
    بنده باندل قدیمی (سی پی یو و رم و برد) رو اخیرا فروختم و باندل جدید گرفتم.
    با خصوصیات سخت افزاری سیستم قبلی ، سه ویندوز xp،۷ ، و ۱۰ روی هارد دیسک دارم و البته بکاپ هم دارم.
    میخاستم قبل از فروش ، از هر سه ویندوز ، ایمیج خام بگیرم با برنامه ها شون و بدون درایور - که الان روی سیستم جدید کپی (ریکاور) کنم و فقط بماند نصب درایورهای سیستمی مادربرد- که از بد ماجرا ،خریدار عجله داشت برای ارسال ، و هول شدم و بالکل یادم رفت.
    (قبلا گذشته های دور ، همین کار رو برای xp با sysprep انجام داده بودم و با برنامه هاش و بدون درایور ، منتقل کرده بودم به سیستم جدیدتر که البته الان مراحلشو یادم نیست، برای ۷ و ۱۰ اینکار رو انجام ندادم تا حالا).
    الانم که سیستم قبلی رو ندارم که sysprep انجام بدم و ایمیح خام بگیرم و این تاپیک رو زدم.

حالا چند سوال !!! که لطف کنید بیزحمت با شماره شون جواب بفرمایید که دونه دونه شون جواباش برام مهمه.

آقا هر چند مبتدی نیستم تو مساله بکاپ ، اما
    ۱) الان هاردمو حاوی ویندوز ۱۰ -۷- یا ایکس پی (که با باندل قبلی استفاده میکردم) بزنم به سیستم جدید ،اصلا امکان بالا اومدن دارن یا نه ؟ -صفحه آبی میده یا نمیده؟ Safe Mode براش کار میکنه یا نمیکنه؟ خودم میتونم تو محیط Safe درایورهای سیستمی حذف کنم ؟ آموزشی داره یا نداره؟

۲) بکاپ از هر سه ویندوز دارم (با آکرونیس ۲۰۱۳) و مختص باندل و سخت افزار قبل هست. خب وقتی سخت افزار قبلی رو فروختم ،و ویندوز هم با سخت افزار جدید دیگه بالا نیاد، sysprep هم که امکانش نیست.درست فکر میکنم ؟

۳) باندلمو تو ایسام فروختم و به طرف پیام دادم که پس بفرست با هزینه خودم ، بکاپ صفر بگیرم دوباره بفرستم برات که میگه:
    (((می تونی هارد کامپیوترتو وصل کنی به سیستم جدیدت . از تویه بایوس تنظیم کنی که ویندوزه قبلیت بوت بشه . و هر بکاپی بخوای ازش بگیری.)))
    خب اینکه باز میشه همون صحبتهای بالا که گفتم!
    این که پیامدش همون صفحه آبی میشه ، چه بکاپی دیگه؟ چی میگه چطور؟

۴) میگه اگر نمیتونی و بلد نیستی (خخخ) کنسل کنم و پس بدم ، عجله دارم لنگ کارامم و ...
    بگم پس بده ؟که با خیال راحت اون بکاپ هامو بگیرم و دوباره بزارم برا فروش؟ (از بس هولم کرد که زود بفرست یادم رفت وگرنه در نظر داشتم انجام بدم و این همه دردسر شد بدمصب).
    سلام
    عزیز دو امکان وجود داره؛ یا ویندوز با قطعات جدید بالا میاد بدون مشکل یا اینکه کلا بالا نمیاد و باید مجدد نصب کنید. به نظرم تست کنید ببینید چی میشه. ممکنه بدون مشکل ویندوز لود بشه.
    در مورد باقی موارد اگه خواستید پس بفرستن حتما حتما تحت چارچوب ایسام این کار رو انجام بدید وگرنه ممکنه سرتون کلاه بزارن. امیدوارم موفق باشید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)