ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 18 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 180
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    صد در صد برند رو با مادربرد باید ست کنی. به همین خاطر اگر هدف نهایی مادربرد ایسوس هست، گرافیک رو ایسوس بگیر، هر دو کارت عالی هستند اما خوب، استریکس 2060 رده بالاتره و ارزش داره 1 تومن بیشتر بدی بابتش.
    بابت راهنمایی ممنونم
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    صد در صد برند رو با مادربرد باید ست کنی. به همین خاطر اگر هدف نهایی مادربرد ایسوس هست، گرافیک رو ایسوس بگیر، هر دو کارت عالی هستند اما خوب، استریکس 2060 رده بالاتره و ارزش داره 1 تومن بیشتر بدی بابتش.
    سلام به همه امیدوارم همه ی شما سلامت باشید

آقا آرمین عزیز ببخشید نشد سفارش بدم درگیر بیماری کرونا بودم و دیروز مرخص شدم از بیمارستان

امروز یا فردا سفارش رو ثبت میکنم یا از لیون کامپیوتر یا از بروز کالا

کارت گرافیک ایسوس ROG STRIX RTX2060 O6G EVO

لیون دیدم زده این کارت رو زده ورژن دو تفاوتی داره این کارت بین ورژن 1 و 2 ؟؟ تو یکی از نظرات لیون گفته بود فقط هشت ریت محدود شده در ورژن 2 البته من برای ماین نیازی ندارم

این تاپیک رو ادامه میدم تا بدقول نشم تو انجمن
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtostar نمایش پست ها
    سلام به همه امیدوارم همه ی شما سلامت باشید

آقا آرمین عزیز ببخشید نشد سفارش بدم درگیر بیماری کرونا بودم و دیروز مرخص شدم از بیمارستان

امروز یا فردا سفارش رو ثبت میکنم یا از لیون کامپیوتر یا از بروز کالا

کارت گرافیک ایسوس ROG STRIX RTX2060 O6G EVO

لیون دیدم زده این کارت رو زده ورژن دو تفاوتی داره این کارت بین ورژن 1 و 2 ؟؟ تو یکی از نظرات لیون گفته بود فقط هشت ریت محدود شده در ورژن 2 البته من برای ماین نیازی ندارم

این تاپیک رو ادامه میدم تا بدقول نشم تو انجمن
    سلام برادر

خدا رو شکر که بهتری.

گرافیک 2060 هر ورژنیش بگیری عالیه.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    سلام برادر

خدا رو شکر که بهتری.

گرافیک 2060 هر ورژنیش بگیری عالیه.
    ممنون از شما

یه حرکت عجیب از لیون کامپیوتر دیدم ، رفتم برای خرید کارت ، تو سایت زده بودن کارت گرافیک موجوده ، ازشون پرسیدم گفتن ناموجوده ، بعد تو سایت هم زدن ناموجود کارت گرافیکو ( البته گفتن تو چند روز آینده اضافه میشه ) ، به روز کالا هم الان زنگ زدم گفتن کارت سه ماه گارانتی داره

شما اگه خودتون کارتی سراغ دارین که بشه تا 24/500 میلیون خرید لطفا بگید من میخرمش امروز، فقط گارانتی 24 یا 36 ماهه باشه خیلی بهتره که بعدا برای فروشش هم به مشکل بر نمیخورم

آپدیت:
    به 4 الی 5تا از فروشگاها زنگ زدم میگن بخاطر ماین گارانتی 3 ماهه داره ایسوس
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ممنون از شما

یه حرکت عجیب از لیون کامپیوتر دیدم ، رفتم برای خرید کارت ، تو سایت زده بودن کارت گرافیک موجوده ، ازشون پرسیدم گفتن ناموجوده ، بعد تو سایت هم زدن ناموجود کارت گرافیکو ( البته گفتن تو چند روز آینده اضافه میشه ) ، به روز کالا هم الان زنگ زدم گفتن کارت سه ماه گارانتی داره

شما اگه خودتون کارتی سراغ دارین که بشه تا 24/500 میلیون خرید لطفا بگید من میخرمش امروز، فقط گارانتی 24 یا 36 ماهه باشه خیلی بهتره که بعدا برای فروشش هم به مشکل بر نمیخورم

آپدیت:
    به 4 الی 5تا از فروشگاها زنگ زدم میگن بخاطر ماین گارانتی 3 ماهه داره ایسوس
    همه شرکت ها گارانتی 3 ماهه میدن. دیگه مرد اون دوران که گرافیک گارانتی 3 سال داشت. همه زدن تو کار ماین.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    همه شرکت ها گارانتی 3 ماهه میدن. دیگه مرد اون دوران که گرافیک گارانتی 3 سال داشت. همه زدن تو کار ماین.
    امروز چندتا سایت دیگه پرسیدم هیچ کدوم گارانتی مدت دار نداشتن همون 3 الی 7ماه گارانتی کارت ایسوس 2060 سری استریکس راگ

نظر شما چیه آقا آرمین عزیز

با همون گارانتی سه ماهه بخرم ASUS ROG STRIX RTX 2060 O6G GAMING
    ( 25 تومن )

==============================================

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce RTX 2060 WINDFORCE OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (25 تومن )

کارت گرافیکMSI مدل GeForce RTX 2060 GAMING GDDR6 6G
    با 36 ماه گارانتی گرین ( 25/900 تومن )

نکته : این کارت نه سری z هستش و نه x فقط GAMING GDDR6 6G

لینک محصول در سایت ام اس آی

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce GTX 1660 Ti GAMING OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (22/100 تومن )

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce GTX 1660 Ti OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (21/300 تومن )

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS 6G OC Graphics Card
    با 36 ماه گارانتی آونگ ( 20/200 تومن ) و پس انداز پول برای خرید سی پی یو نسل 12 اینتل

دیگه در حال حاظر تمام کارت ها با گارانتی خوب اینها موجوده مادربرد رو هم بر اساس همین کارت باید بخرم

حقیقتش اینجا هر چند ماه یک بار یه ترانس برق داره منفجر میشه خداییش شاید باور نکنید این موضوع رو ، از اونطرف هم اداره برق داره زور میزنه ترانس های برق رو عوض کنه و کابل های برق رو که 5 تایی زیر هم بودن رو تیر برق ها رو دور هم بپیچه و یکپارچه کنه و هفته ای یکی دوبار برق میره ، و از طرفی زمستون هم نزدیک و بیشتر قطع و وصل برق داریم ، ولی تا حالا نده یکی از قطعات سیستمم بسوزه یا خراب بشه و یه محافظ خیلی خوب از قدیم خریده بودم برای سیستمم

بخاطر همین مسائل من نظرم همین ام اس آی 1660s هستش که گارانتیش واقعا خوبه تو ایران ، و از طرفی هم پول نگهدارم برای خرید یه سی پی یو نسل 12 و خنک کننده خوب یا یه مادربرد خوب برای نسل 12 اینتل

با این حال شما هرکدوم از اون کارت های بالا رو بگید من همون رو میخرم یا اگه نظر دیگه ای داشته باشید خوشحال میشم بگین
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    امروز چندتا سایت دیگه پرسیدم هیچ کدوم گارانتی مدت دار نداشتن همون 3 الی 7ماه گارانتی کارت ایسوس 2060 سری استریکس راگ

نظر شما چیه آقا آرمین عزیز

با همون گارانتی سه ماهه بخرم ASUS ROG STRIX RTX 2060 O6G GAMING
    ( 25 تومن )

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce RTX 2060 WINDFORCE OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (25 تومن )

کارت گرافیکMSI مدل GeForce RTX 2060 GAMING GDDR6 6G
    با 36 ماه گارانتی گرین ( 25/900 تومن )

نکته : این کارت نه سری z هستش و نه x فقط GAMING GDDR6 6G

لینک محصول در سایت ام اس آی

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce GTX 1660 Ti GAMING OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (22/100 تومن )

کارت گرافیک گیگابایت مدل GeForce GTX 1660 Ti OC 6G
    با 22 ماه گارانتی آواژنگ (21/300 تومن )

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS 6G OC Graphics Card
    با 36 ماه گارانتی آونگ ( 20/200 تومن ) و پس انداز پول برای خرید سی پی یو نسل 12 اینتل

دیگه در حال حاظر تمام کارت ها با گارانتی خوب اینها موجوده مادربرد رو هم بر اساس همین کارت باید بخرم

حقیقتش اینجا هر چند ماه یک بار یه ترانس برق داره منفجر میشه خداییش شاید باور نکنید این موضوع رو ، از اونطرف هم اداره برق داره زور میزنه ترانس های برق رو عوض کنه و کابل های برق رو که 5 تایی زیر هم بودن رو تیر برق ها رو دور هم بپیچه و یکپارچه کنه و هفته ای یکی دوبار برق میره ، و از طرفی زمستون هم نزدیک و بیشتر قطع و وصل برق داریم ، ولی تا حالا نده یکی از قطعات سیستمم بسوزه یا خراب بشه و یه محافظ خیلی خوب از قدیم خریده بودم برای سیستمم

بخاطر همین مسائل من نظرم همین ام اس آی 1660s هستش که گارانتیش واقعا خوبه تو ایران ، و از طرفی هم پول نگهدارم برای خرید یه سی پی یو نسل 12 و خنک کننده خوب یا یه مادربرد خوب برای نسل 12 اینتل

با این حال شما هرکدوم از اون کارت های بالا رو بگید من همون رو میخرم یا اگه نظر دیگه ای داشته باشید خوشحال میشم بگین

من با هیچ کدوم حال نکردم. این چه وضع قیمته.

تو رنج 25 میلیون یکی از این گزینه ها رو بگیر، من به ترتیب اولویت میگذارم:

کارت گرافیک زوتاک RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB

کارت گرافیک زوتاک GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

کارت گرافیک ام اس آی GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G LHR

کارت گرافیک پلیت GeForce RTX 3060 Ti Dual V1 8GB

امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    من با هیچ کدوم حال نکردم. این چه وضع قیمته.

تو رنج 25 میلیون یکی از این گزینه ها رو بگیر، من به ترتیب اولویت میگذارم:

کارت گرافیک زوتاک RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB

کارت گرافیک زوتاک GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

کارت گرافیک ام اس آی GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G LHR

کارت گرافیک پلیت GeForce RTX 3060 Ti Dual V1 8GB

سلام ؛ اقا آرمین

بجز موارد 1 و 2 که گارانتی سریر دارن اون دو مورد آخری گارانتی ندارن ، واقعا تو این اوضاع اقتصادی من فک میکنم یه گارانتی حداقل 12 الی 16 ماه نیاز

مورد اول خوبه 2 سال گارانتی داره ولی 28 میلیونه
    مورد دومی 1 سال داره که مطمعنم 6 ماه براش باقی مونده یا کم تر 24.500 ت هستش باز این گزینه مناسبیه
    مورد سومی اصلا گارانتی نداره با گارانتی یه جا بود که اونم ناموجود زده و قیمتش با گارانتی 29 ت بود
    مورد چهارمی هم با گارانتی حامی نزدیک به 31 ت هستش

اگه فکر میکنید بودجه کمه می تونم پول باقی قطعات رو که کنار گذاشتم برای کارت گرافیک بذارم و تا 29 الی 30 ت برسونم ولی دیگه تا مدت ها نمی تونم باقی قطعات دیگه رو بخرم

من همش افسوس میخورم که ای کاش مریض نمیشدم و اون کارت راگ ایسوس رو از لیون میخریدم

البته یه فروشگاهی توی رشت هستش rvc.ir می تونم حضوری یه روز برم اونجا و این کارت گرافیک زوتاک RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB رو ببینم یا یه مدل دیگه تهیه کنم نسخه های کارت رو می نویسم با قیمتش همشون رو زده گارانتی 24 ماهه سریر

نسخه کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC Gaming GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB
    24.500 ت
    نسخه کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR 8GB
    27.500 ت
    نسخه کارت کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB
    27.500 ت
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام ؛ اقا آرمین

بجز موارد 1 و 2 که گارانتی سریر دارن اون دو مورد آخری گارانتی ندارن ، واقعا تو این اوضاع اقتصادی من فک میکنم یه گارانتی حداقل 12 الی 16 ماه نیاز

مورد اول خوبه 2 سال گارانتی داره ولی 28 میلیونه
    مورد دومی 1 سال داره که مطمعنم 6 ماه براش باقی مونده یا کم تر 24.500 ت هستش باز این گزینه مناسبیه
    مورد سومی اصلا گارانتی نداره با گارانتی یه جا بود که اونم ناموجود زده و قیمتش با گارانتی 29 ت بود
    مورد چهارمی هم با گارانتی حامی نزدیک به 31 ت هستش

اگه فکر میکنید بودجه کمه می تونم پول باقی قطعات رو که کنار گذاشتم برای کارت گرافیک بذارم و تا 29 الی 30 ت برسونم ولی دیگه تا مدت ها نمی تونم باقی قطعات دیگه رو بخرم

من همش افسوس میخورم که ای کاش مریض نمیشدم و اون کارت راگ ایسوس رو از لیون میخریدم

البته یه فروشگاهی توی رشت هستش rvc.ir می تونم حضوری یه روز برم اونجا و این کارت گرافیک زوتاک RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB رو ببینم یا یه مدل دیگه تهیه کنم نسخه های کارت رو می نویسم با قیمتش همشون رو زده گارانتی 24 ماهه سریر

نسخه کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC Gaming GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB
    24.500 ت
    نسخه کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR 8GB
    27.500 ت
    نسخه کارت کارت گرافیک زوتاک مدل ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Ti AMP White Edition LHR 8GB
    27.500 ت

دیگه برادر مهم اینه شما 25 تومن ندی واسه 2060 چون همین امسال حسابی میخوره تو سرش به دلیل اینکه Nvidia به زودی نسخه 12 گیگابایتی 2060 رو بیرون میده و دیگه کسی به نسخه 6 گیگابایتیش نگاه هم نمیکنه.

شما با 1 یا 2 تومن اضافه کردن به بودجه گرافیک به نظرم میتونی نسل 3000 بگیری و این به صرفه تره. حالا مدلش با خودت.

اینی هم که میگی برای نسل 12 پول کنار گذاشتی یعنی مثلا 50 میلیون پول کنار گذاشتی؟ چون کمتر از این نمیتونی نسل 12 بگیری.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    اینی هم که میگی برای نسل 12 پول کنار گذاشتی یعنی مثلا 50 میلیون پول کنار گذاشتی؟ چون کمتر از این نمیتونی نسل 12 بگیری.

آقا آرمین یه چیزی این کارتها رابط اتصالشون PCie 4.0 هستش و مادربرد من که رابط اتصالش نسخه x16 PICE 3.0 فک کنم ، مشکل ساز نمیشه یه جا خوندم که مشکلی ندارن ولی بازم برام سوال بود

والا من از قیمت سی پی یو و مادربرد نسل جدید که خبر ندارم ولی توی سایت سخت افزار مگ دیدم قیمتها سی پی یو رو درج کرده

ولی سی پی یو های جدید اینتل قیمتشون زیاد نشده به اون صورت مخصوصا 12600 اگر اشتباه نکنم با قیمت 290 دلار بیاد بیرون و یه مادربرد رده متوسطه و یه خنک کننده فک کنم 24 تومن بشه خرید و اگه یادتون باشه من یه 20 الی 24 کنار گذاشته بودم برای خرید سیستم

و تا 17 تومن مازاد پول اصلی جور شد و قرار شد یه گرافیک 1660TI بخرم که بعدش گفتیم RTX 2060 بگیریم ارزش داره یه 4 الی 5 میلیون افزایش بدیم و قرار شد از پول خرید قطعات سیستم بذارم روی پول کارت گرافیک تا RTX2060 بگیرم و الان هم بازم یه مقدار پول از قطعات باید کم کنم بذارم روی کارت تا بشه 25 میلیون
صفحه 11 از 18 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)