ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 18 نخست ... 7891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 180
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    انشاالله که دلار تا اون زمان منفجر نشه.
    انشالله ، خدا از دهنتون بشنونه
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    انشاالله که دلار تا اون زمان منفجر نشه.
    آقا آرمین سلام

ببخشید یه سوال داشتم ، داشتم دنبال واتر کولینگ میگشتم ( مدل واتر کولر 360 کولر مستر مدل Mirror ) این لینک پایین همون مدل هستش که گفتین ؟

خنک کننده مایع پردازنده کولر مستر MASTERLIQUID ML360L ARGB V2

یا این مدل

فن خنک کننده Fan COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R RGB

می خواستم بدونم این کولر ها با توجه به اینکه نسل جدید سی پی یو اینتل مستطیلی شکل هستش این به اونا نمیخوره درسته ؟
    اگه اشتباه نکنم ام اس ای بود فک کنم خنک کنندهایی رو برای سی پی یو نسل 12 اینتل آماده برای فروش کرده بود تا روی یه تایمی عرضه کنه

حالا اگه این همین خنک کننده هایی که بالا لینک سایتشون رو گذاشتم ، 1 صدم درصد به نسل 12 اینل هم بخوره که بعید میدونم بخوره ، آیا این خنک کنندها اصلا مناسب 12600k یا 12700k هستش؟؟؟ یا فقط می تونه 11700k رو خنک کنه ؟؟ یا اصلا از عهده 11700k هم بر نمیاد؟؟

تو نت دنبال سری Mirror گشتم ، اون سایت اولی که گذاشتم عکس هاش با سری Mirror مو نمیزنه
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtostar نمایش پست ها
    آقا آرمین سلام

ببخشید یه سوال داشتم ، داشتم دنبال واتر کولینگ میگشتم ( مدل واتر کولر 360 کولر مستر مدل Mirror ) این لینک پایین همون مدل هستش که گفتین ؟

خنک کننده مایع پردازنده کولر مستر MASTERLIQUID ML360L ARGB V2

یا این مدل

فن خنک کننده Fan COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R RGB

می خواستم بدونم این کولر ها با توجه به اینکه نسل جدید سی پی یو اینتل مستطیلی شکل هستش این به اونا نمیخوره درسته ؟
    اگه اشتباه نکنم ام اس ای بود فک کنم خنک کنندهایی رو برای سی پی یو نسل 12 اینتل آماده برای فروش کرده بود تا روی یه تایمی عرضه کنه

حالا اگه این همین خنک کننده هایی که بالا لینک سایتشون رو گذاشتم ، 1 صدم درصد به نسل 12 اینل هم بخوره که بعید میدونم بخوره ، آیا این خنک کنندها اصلا مناسب 12600k یا 12700k هستش؟؟؟ یا فقط می تونه 11700k رو خنک کنه ؟؟ یا اصلا از عهده 11700k هم بر نمیاد؟؟

تو نت دنبال سری Mirror گشتم ، اون سایت اولی که گذاشتم عکس هاش با سری Mirror مو نمیزنه
    سلام

اون اولی اصلا اشتباهه، عکسش برای Mirror هست اما اسم مدلش نه، ML360L که نمیتونه Mirror باشه. اون L آخر یعنی Low Profile و Mirror یه کولر High End هستش.

دومی باز قوی تره، ML360R واتر خوبیه البته قدیمی شده اما به 11700K میخوره میتونه خنکش کنه.

در هر دو صورت هیچ کدوم از این واترها بلاک برای LGA1700 ندارند و بحث سایز پردازنده نیست، بحث فقدان تجهیزات چفت بسط مخصوص LGA1700 هستش که این کولر ها فاقد اون هستند.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    سلام

اون اولی اصلا اشتباهه، عکسش برای Mirror هست اما اسم مدلش نه، ML360L که نمیتونه Mirror باشه. اون L آخر یعنی Low Profile و Mirror یه کولر High End هستش.

دومی باز قوی تره، ML360R واتر خوبیه البته قدیمی شده اما به 11700K میخوره میتونه خنکش کنه.

در هر دو صورت هیچ کدوم از این واترها بلاک برای LGA1700 ندارند و بحث سایز پردازنده نیست، بحث فقدان تجهیزات چفت بسط مخصوص LGA1700 هستش که این کولر ها فاقد اون هستند.
    اقا آرمین ممنون از راهنمایی ، من یه مقدار بودجه رو افزایش دادم ، می خوام یه کارت گرافیک بگیرم که تو کار مشکلی نباشه ، تا 12 میلیون می تونم برای کارت گرافیک کنار بذارم

بودجه اصلی هم برای پردازنده و مادربرد و خنک کننده کنار گذاشتم ، البته باید ببینم قیمت نسل 12 اینتل و مادربرد و خنک کننده چقدر تموم میشه ( البته اگه اتفاقی برام نیفته و نمیرم ) اگه دیدم نسل 12 خیلی از بودجم بالاتر هستش مجبورم برم سراغ نسل 11 که انشالله نرم .

ولی برای سیستم فعلی یه کارت گرافیک می خوام بخرم ( و همینطور برای یه مدت روی سیستم جدید هم نصب کنم تا برم سراغ 3070TI ) بودجه هم فعلا 12 میلیون برای کارت گرافیک تامین کردم ، دیگه حتی نمی تونم 100 هزار تومن دیگه افزایش بدم بودجه رو ، چون باید از بودجه اصلی کم کنم

سیستم فعلی

مادربرد : b150m-a
    سی پی یو : i3. 6100
    پاور هم 800 اوو گرین

چیز دیگه ای نیاز دارین بنویسم ؟؟

می خوام توی پریمیر و او بی اس و گیم پلی بازی های روز جدید کم نیاره ، (او بی اس رو برای رکورد بازی و همینطور ایجاد تصویر با وبکم در گوشه مانیتور نیاز دارم ) حداقل رزولوشن فول اچ رو ساپورت کنه تو بازی

البته خودم این مدل رو دیدم کارت گرافیک پالیت مدل GeForce GTX 1650 GAMIING PRO نمیدونم چطور کارتی هستش ولی بازم منتظر نظر شما هستم اگه نظر دیگه ای در مورد کارت دیگه ای داشتین سراپا گوشم

ببخشید که روند کار این تاپیک پیچیده شد و شما هم اذیت شدین
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    اقا آرمین ممنون از راهنمایی ، من یه مقدار بودجه رو افزایش دادم ، می خوام یه کارت گرافیک بگیرم که تو کار مشکلی نباشه ، تا 12 میلیون می تونم برای کارت گرافیک کنار بذارم

بودجه اصلی هم برای پردازنده و مادربرد و خنک کننده کنار گذاشتم ، البته باید ببینم قیمت نسل 12 اینتل و مادربرد و خنک کننده چقدر تموم میشه ( البته اگه اتفاقی برام نیفته و نمیرم ) اگه دیدم نسل 12 خیلی از بودجم بالاتر هستش مجبورم برم سراغ نسل 11 که انشالله نرم .

ولی برای سیستم فعلی یه کارت گرافیک می خوام بخرم ( و همینطور برای یه مدت روی سیستم جدید هم نصب کنم تا برم سراغ 3070TI ) بودجه هم فعلا 12 میلیون برای کارت گرافیک تامین کردم ، دیگه حتی نمی تونم 100 هزار تومن دیگه افزایش بدم بودجه رو ، چون باید از بودجه اصلی کم کنم

سیستم فعلی

مادربرد : b150m-a
    سی پی یو : i3. 6100
    پاور هم 800 اوو گرین

چیز دیگه ای نیاز دارین بنویسم ؟؟

می خوام توی پریمیر و او بی اس و گیم پلی بازی های روز جدید کم نیاره ، (او بی اس رو برای رکورد بازی و همینطور ایجاد تصویر با وبکم در گوشه مانیتور نیاز دارم ) حداقل رزولوشن فول اچ رو ساپورت کنه تو بازی

البته خودم این مدل رو دیدم کارت گرافیک پالیت مدل GeForce GTX 1650 GAMIING PRO نمیدونم چطور کارتی هستش ولی بازم منتظر نظر شما هستم اگه نظر دیگه ای در مورد کارت دیگه ای داشتین سراپا گوشم

ببخشید که روند کار این تاپیک پیچیده شد و شما هم اذیت شدین
    سلام

انتخاب دیگه ای توی این رنج بودجه داری؟
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    سلام

انتخاب دیگه ای توی این رنج بودجه داری؟
    نه فقط همین کارت رو تو این رنج بودجه پیدا کردم، البته 1050TI بود که چند جا دیدم 1050TI از اینم یه مقدار ضعیف تره

این کارت گرافیک پالیت مدل GeForce GTX 1650 GAMIING PRO می تونه فقط 1 الی 2 سال ساپورت کنه بازی های 2021 و 2022 رو ؟؟؟؟

بعدش میرم سراغ کارت 3060TI یا 3070
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نه فقط همین کارت رو تو این رنج بودجه پیدا کردم، البته 1050TI بود که چند جا دیدم 1050TI از اینم یه مقدار ضعیف تره

این کارت گرافیک پالیت مدل GeForce GTX 1650 GAMIING PRO می تونه فقط 1 الی 2 سال ساپورت کنه بازی های 2021 و 2022 رو ؟؟؟؟

بعدش میرم سراغ کارت 3060TI یا 3070

فکر خوبیه.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    فکر خوبیه.
    الان این فکر خوبیه یعنی تا 2 سال می تونه ساپورت کنه بازی ها رو ؟؟؟؟ باور کنید 4 صبحه مغزم دیگه کار نمیکنه

خب حالا که شما گفتین فکر خوبیه مطمعن شدم می تونه تا دوسال (1 سال کافیه برام ) ساپورت کنه بازی ها رو ، تا پنچشنبه یا جمعه صبر میکنم شاید دیجی کالا تخفیف زد یکم ارزون بگیرم :))

حتما زمان خرید یه اطلاع میدم ، و زمانی که بدستم رسید عکس رو میذارم اینجا
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    الان این فکر خوبیه یعنی تا 2 سال می تونه ساپورت کنه بازی ها رو ؟؟؟؟ باور کنید 4 صبحه مغزم دیگه کار نمیکنه

خب حالا که شما گفتین فکر خوبیه مطمعن شدم می تونه تا دوسال (1 سال کافیه برام ) ساپورت کنه بازی ها رو ، تا پنچشنبه یا جمعه صبر میکنم شاید دیجی کالا تخفیف زد یکم ارزون بگیرم :))

حتما زمان خرید یه اطلاع میدم ، و زمانی که بدستم رسید عکس رو میذارم اینجا

همین که گرافیک مستقل واسه سیستم میگیری فکر خوبیه.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    همین که گرافیک مستقل واسه سیستم میگیری فکر خوبیه.
    خب خدارو شکر به یه نقطه مشترک رسیدم حتما تا جمعه سفارش میدم اگه بلایای آسمانی نازل نشه رو سرم

فکر کردم اینطوری فایده نداره که با سی پی یو همش کار کنم کاربر زده میشه از کارهام ، جای پیشرفتی باقی نمی مونه ، با خریدش اینطوری حداقل میدونم 2 سال مهلت دارم یه گرافیک جایگزین کنم
صفحه 9 از 18 نخست ... 7891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)