ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    15
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

آیا بدون رم و کارت گرافیگ و cpu قابلیت آپدیت مادربرد وجود هست؟

با سلام خدمت اساتید محترم من یه مادربرد Asus prime z690-p d5 Wifi خریدم و میخوام cpu نسل 13 هم بخرم. برای اینکه مادربرد این cpu ساپورت کنه باید بایوس رو آپدیت کنم سوال من اینه
    آیا میشه مادربرد رو بدون cpu و رم و کارت گرافیک آپدیت کنم یا نه؟ در ضمن من پاور هم دارم
    سوال دوم اینه که این مادربرد در حالت عادی نهایتا فرکانس رم تا 4800 مگاهرتز ساپورت میکنه اگه رم با فرکانس 5600 مگاهرتز روش نصب کنم و مادربرد بصورت عادی باشه (بدون اورکلاک) ساپورت میکند یا خیر؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fiery نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم من یه مادربرد Asus prime z690-p d5 Wifi خریدم و میخوام cpu نسل 13 هم بخرم. برای اینکه مادربرد این cpu ساپورت کنه باید بایوس رو آپدیت کنم سوال من اینه
    آیا میشه مادربرد رو بدون cpu و رم و کارت گرافیک آپدیت کنم یا نه؟ در ضمن من پاور هم دارم
    سوال دوم اینه که این مادربرد در حالت عادی نهایتا فرکانس رم تا 4800 مگاهرتز ساپورت میکنه اگه رم با فرکانس 5600 مگاهرتز روش نصب کنم و مادربرد بصورت عادی باشه (بدون اورکلاک) ساپورت میکند یا خیر؟

سلام

خیر این مادربرد قابلیت آپدیت بایوس به صورت خاموش نداره، برای استفاده از نسل 13 - در صورتی که بایوسش آپدیت نباشه! - مجبورید اول پردازنده نسل 12 روش قرار بدین، آپدیت بفرمایید بعد نسل 13 استفاده کنید.

در مورد رم، تا فرکانس 6000 با نسل 12، و با نسل 13 کمی بالاتر هم نباید مشکلی باشه.
    امتیازها
    15
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام

خیر این مادربرد قابلیت آپدیت بایوس به صورت خاموش نداره، برای استفاده از نسل 13 - در صورتی که بایوسش آپدیت نباشه! - مجبورید اول پردازنده نسل 12 روش قرار بدین، آپدیت بفرمایید بعد نسل 13 استفاده کنید.

در مورد رم، تا فرکانس 6000 با نسل 12، و با نسل 13 کمی بالاتر هم نباید مشکلی باشه.
    ممنون از پاسختون من چطور بفهم که بایوس مادبردم آپدیت شده ؟ چون هیچ پردازنده و گرافیکی و رم ندارم فقط پاور دارم

یعنی رم32 گیگ 5600 ddr5 بدون اورکلاک جواب میده ؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fiery نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون من چطور بفهم که بایوس مادبردم آپدیت شده ؟ چون هیچ پردازنده و گرافیکی و رم ندارم فقط پاور دارم

یعنی رم32 گیگ 5600 ddr5 بدون اورکلاک جواب میده ؟
    راهی نیست متوجه بشید بایوس آپدیت شده یا نه مگه اینکه پردازنده روش بگذارید ببینید سیستم بالا میاد یا نه.

رم 5600 جواب میده.
    امتیازها
    367
    سطح
    7
    0
    کاربر جدید
    ممنون از اساطید محترم بسیار ارزشمند بود جواب ها
    چترموزیک
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع