ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک لطفاً

امتیازها
    4
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

Question کمک لطفاً

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    من یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم با سیستمم
    ویندوز نصب کردم دوتا درایو داشتم یکی رو دیلیت کردم حجمش رو کم کردم مابقی رو یه درایو دیگه میخواستم بزنم نمیشد گفتم بعد از توی ویندوز درست میکنم
    بعد از نصب ویندوز درایو c داشتم d داشتم و e مال dvd بود و اون یکی که ساخته بودم شده بود f بعد رفتم توی disk management که فرمت کنم اونو که یه پیغام داد و اوکی کردم کل هارد شد داینامیک و سرعت سیستم احساس کردم اومده پایین خیلی طول میکشید ویندوز بالا بیاد بخاطر همین چون کار خاصی نکرده بودم تصمیم گرفتم ویندوز رو دوباره عوض کنم شاید فرجی بشه
    ویندوز رو پاک کردم از اول نصب کردم بعد که اومد بالا دیدم روی بلو اسکرین هست و بعد رفتم از اول توی نصب دیدم کلا درایو ها رو نمیاره بعد فهمیدم که ویندوز روش نصب نمیشه
    با لینوکس لایو رفتم دیدم هستن درایو ها اما نه میشد روی هارد اکسترنال و فلش بریزم اطلاعات رو نه با کابل شبکه میتونستم به یه سیستم دیگه وصل بشم چون نمی تونست پکیج های مربوط به شبکه رو دانلود کنه
    میزد لایو هست نمیتونه دسترسی داشته باشه اوبونتو رو دانلود کردم میخواستم نصب کنم رفت تا وسط نصب بعد ارور داد که نمیتونم بوتیبل رو نصب کنم و هیچ کاری دیگه نمیکرد نه جلو میرفت نه چیزی ۳ تا انتخاب بهم داد که هیچ کدوم کار نمی‌کردن یکی کنسل کردن بود یکی ادامه بدون بوتیبل نصب کردن یکی هم تغییر مسیر هیچ کدوم کار نمی کردن و نه بسته میشد نه کاری میشد کرد عملا همه چیز قفل شده بود
    مجبور شدم ریست کنم بعد دیگه نمیاورد اطلاعات اون یکی دوتا درایو هم توی لایو لینوکس و یه سری فایل های اجق وجق مال لینوکس توش بود در صورتی که من برای نصب لینوکس اصلا اون درایو رو انتخاب نکرده بودم.
    حالا نمیدونم واقعا چیکار کنم اطلاعاتم هم که داشتم قبلا میزد حدود ۱۰۰ گیگ الان میزنه ۲ گیگ چیکار باید بکنم لطفاً یکی کمکم کنه
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام دوست عزیز،

توی ویندوز لایو ببنید میتونید چک کنید هاردتون سالمه یا نه؟ با نرم افزار HD Sentinel
    امتیازها
    42
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    اگه مشکلتون هارد داینامیک و میخواین تغییرش بدین با نرم افزار EASEUS Partition Master انجام بدین درست میشه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)