ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorousherj نمایش پست ها
    فعال هست مشکل حل نشد ولی وقتی خاموشش میکنم اوضاع خیلی خیلی بدتر میشه
    لطفاً یه عکس از تنظیمات بازی بفرستید، مشخصات سیستمتون رو هم ذکر کنید

امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام و عرض ادب، دوست گرامی اگه تمایل دارید از ما راهنمایی بگیرید لطفاً مواردی که میگیم رو تست کنید اگر هم به ما اعتماد ندارید یا خودتون اطلاعاتتون کامله که دیگه ادامه ندیم و اذیتتون نکنیم.
    عرفان کاملاً درست میگه، کوچکترین ایراد در پایه های زیف سوکت باعث میشه سیستم بالا نیاد.
    همینطور که در پست سوم عرض کردم به نظرم ابتدا قبل از هر چیز باید موارد نرم افزاری مثل ویندوز و درایورها رو با دوتا دیسک دیگه به غیر از دیسک هایی که تا الان باهاشون ویندوز و درایور نصب میکردید، نصب کنید. تا زمانی که تست هایی که میخوایم رو نتیجه اش رو نگید نمیتونیم نظر جدیدتری بدیم.
    اگه خیلی روی پایه های سوکت شک دارید و میخواین مطمئن و آروم بشید، یک بار cpu رو باز کنید و پایه ها رو چک کنید یا عکس بفرستید همینجا، اگر هم تخصص کافی برای باز کردن و جا زدن cpu ندارید این کار رو به یک نفر دیگه که تخصصش رو داره بسپارید.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    اگه اینطوری بود خوب بود من یه بار cpu سیستم رفیقم رو ارتقا دادم وقتی کارم تموم شد یه اسلت رم کار نکرد بعدش ! ولی همچنان سیستم کار میکرد ,cpu مغز کامپیوتر هست یه آدم وقتی سکته مغزی میکنه یهو دستش درست کار نمیکنه ولی هنوز زندست ! بسیار متعجب شدم از جوابتون در یک انجمن تخصصی !
    شما سطح سوادت رو ببر بالا بعد بیا صحبت کنیم.

امتیازها
    4,450
    سطح
    42
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    شما سطح سوادت رو ببر بالا بعد بیا صحبت کنیم.
    پاسخ مشاور انجمن toms hardware
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 16
حجم: 27.8 کیلو بایت

ترجمه فارسی :
    خرابی سوکت پردازنده می تواند باعث مشکلاتی در تشخیص / عملکرد رم ، تشخیص / عملکرد اسلات PCI یا خرابی کلی پردازنده شود.
    مچکرم از راهنماییتون !

https://forums.tomshardware.com/thre...ocket.3705366/
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ترجمه فارسی :
    مچکرم از راهنماییتون !

آقا سروش عزیز

نام: Screenshot_2021-05-27 نتیجه های جست و جو - انجمن های سخت افزار.png
مشاهده: 25
حجم: 115.0 کیلو بایت

این تصویر رو نگاه کن. این حجم از مشکلاتی که شما داری رو کس دیگری در انجمن نداره. و چون در مورد تمام بخش های کامپیوتر شما مشکل دارید، این یعنی شما چیزی در مورد کامپیوتر نمیدونید. وسعت اطلاعات شما از سیستم، عملکردش، و مشکلاتش، محدود به تجربه خودتون از سیستمی هست که خودتون با دست خودتون داغونش کردید.

اشکالی نداره، من خودم، دو تا کامپیوتر خراب کردم تا یاد بگیرم هیچ چیزی از کامپیوتر بلد نیستم و هیچ چیزی بارم نیست. اما وقتی فهمیدم هیچ چیزی نمیدونم، متواضعانه توی فروم ها دنبال پاسخ به سوالتم گشتم. سوالات و مشکلات دیگران رو با دقت میخوندم. به جایگاه کاربران و اطلاعاتشون توجه می کردم. مثلا اگر کسی از کاربران با سابقه میومد پاسخ سوالم رو میداد، به جای طلب کار شدن، سعی می کردم برم تحقیق کنم و یاد بگیرم.

الان هم من یا دیگران، هر کسی به شما راهنمایی بده، 2 حالت بیشتر نداره، به دلیل اینکه همه ی ما از راه دور فقط داریم "حدس میزنیم" و امکان بررسی دقیق از نزدیک نداریم، خیلی اتفاقی و شانسی ممکنه حدس ما در مورد توصیف شما از مشکل سیستم درست از آب دربیاد و مشکل حل بشه. اما بالای 90 درصد حدس های ما صرفا در حد حدس باقی میمونه و چون شما بلد نیستی سیستم رو تست کنی، ایرادات احتمالی رو که ما حدس میزنیم رو نمیتونید راستی آزمایی کنید، به همین خاطر در اکثر مواقع نمی توانید به هدفتون که رفع مشکل هست برسید. به همین خاطر هزاران مشکل بی پاسخ دارید.

در مورد زیف؛ هر دانه ی پین های طلا که آسیب ببینه، یک بخشی از سیستم درست کار نخواهد کرد. حالا ممکنه اون بخش، رم باشه، یا گرافیک باشه، یا بخش مرتبط با چیپست باشه، یا هر بخشی که تصور میشه کرد. حتی میتونه خود پردازنده آسیب ببینه و در بعضی سناریو ها درست کار نکنه. بسته به اینکه کدام پین آسیب دیده باشه، و اون پین آسیب دیده مربوط به چه بخشی از سیستم باشه، اثر و نشانه اش میتونه هر چیزی باشه، یعنی از روشن نشدن سیستم بگیرید، تا سوختن پردازنده، آسیب دیدن بخشی از پردازنده، خرابی جزئی یا کلی سیستم، مادربرد، بخشی از مادربرد، تمام مادربرد، یا هر نشانه بی ربط و با ربطی که ممکنه دلیلش رو متوجه نشید. پس، دامنه اثر آسیب دیدگی زیف، بسیار گسترده است.

کامپیوتر یک وسیله ای است که از بخش های گوناگون ساخته شده، تمام این بخش ها اگرچه در ظاهر مجزا از هم هستند، اما در اصل، همه ی آنها به یکدیگر مرتبط و وابسته اند. یک نوسان غیر عادی در یکی از ریل های پاور میتونه باعث آسیب دیدگی به تمام دستگاه های USB متصل به مادربرد و حتی ایجاد بدسکتور در هارد و اس اس دی بشه و تا آنجا پیش بره که به چیپست مادربرد هم آسیب بزنه. شما ممکنه از عملکرد خراب هارد دیسک خود نتیجه بگیرید هارد خراب شده، اما در حقیقت، خرابی پاور بوده که باعث خرابی هارد و سپس بقیه اجزای سیستم شده. پس وقتی با وسیله ای چنین پیچیده و با عملکردی گسترده و متصل به هم روبه رو هستید. عیب یابی، یا Troubleshooting کار ساده ای نیست و باید از نزدیک از کسی که به سیستم و نشانه های خرابی سیستم آشناست کمک بگیرید.

سوالاتی که از راه دور و آنلاین می پرسید، در همه ی انجمن ها، صرفا با حدس مخاطبین همراه هست و شما به جای طلب کار بودن در یک فروم تخصصی، از نزدیک از کسی کمک بگیرید که به کامپیوتر وارد باشه و بتونه سیستم شما رو تست کنه.

چون متخصصین مارو قبول نداری، خوشحال میشم سوال فنی دیگری در انجمن از طرف شما نبینم.

مرسی
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    پاسخ مشاور انجمن toms hardware

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 16
حجم: 27.8 کیلو بایت

ترجمه فارسی :
    خرابی سوکت پردازنده می تواند باعث مشکلاتی در تشخیص / عملکرد رم ، تشخیص / عملکرد اسلات PCI یا خرابی کلی پردازنده شود.
    مچکرم از راهنماییتون !

https://forums.tomshardware.com/thre...ocket.3705366/
    این شخصی هم که اینو گفته سوادی نداره چون از سخت افزار و الکترونیک سر در نمیاره. شما یکی از پین های سوکت پردازنده رو بلاک کن اگه سیستم بوت شد هر چی دوست داری بگو.

امتیازها
    4,450
    سطح
    42
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    آقا سروش عزیز

نام: Screenshot_2021-05-27 نتیجه های جست و جو - انجمن های سخت افزار.png
مشاهده: 25
حجم: 115.0 کیلو بایت

این تصویر رو نگاه کن. این حجم از مشکلاتی که شما داری رو کس دیگری در انجمن نداره. و چون در مورد تمام بخش های کامپیوتر شما مشکل دارید، این یعنی شما چیزی در مورد کامپیوتر نمیدونید. وسعت اطلاعات شما از سیستم، عملکردش، و مشکلاتش، محدود به تجربه خودتون از سیستمی هست که خودتون با دست خودتون داغونش کردید.

اشکالی نداره، من خودم، دو تا کامپیوتر خراب کردم تا یاد بگیرم هیچ چیزی از کامپیوتر بلد نیستم و هیچ چیزی بارم نیست. اما وقتی فهمیدم هیچ چیزی نمیدونم، متواضعانه توی فروم ها دنبال پاسخ به سوالتم گشتم. سوالات و مشکلات دیگران رو با دقت میخوندم. به جایگاه کاربران و اطلاعاتشون توجه می کردم. مثلا اگر کسی از کاربران با سابقه میومد پاسخ سوالم رو میداد، به جای طلب کار شدن، سعی می کردم برم تحقیق کنم و یاد بگیرم.

الان هم من یا دیگران، هر کسی به شما راهنمایی بده، 2 حالت بیشتر نداره، به دلیل اینکه همه ی ما از راه دور فقط داریم "حدس میزنیم" و امکان بررسی دقیق از نزدیک نداریم، خیلی اتفاقی و شانسی ممکنه حدس ما در مورد توصیف شما از مشکل سیستم درست از آب دربیاد و مشکل حل بشه. اما بالای 90 درصد حدس های ما صرفا در حد حدس باقی میمونه و چون شما بلد نیستی سیستم رو تست کنی، ایرادات احتمالی رو که ما حدس میزنیم رو نمیتونید راستی آزمایی کنید، به همین خاطر در اکثر مواقع نمی توانید به هدفتون که رفع مشکل هست برسید. به همین خاطر هزاران مشکل بی پاسخ دارید.

در مورد زیف؛ هر دانه ی پین های طلا که آسیب ببینه، یک بخشی از سیستم درست کار نخواهد کرد. حالا ممکنه اون بخش، رم باشه، یا گرافیک باشه، یا بخش مرتبط با چیپست باشه، یا هر بخشی که تصور میشه کرد. حتی میتونه خود پردازنده آسیب ببینه و در بعضی سناریو ها درست کار نکنه. بسته به اینکه کدام پین آسیب دیده باشه، و اون پین آسیب دیده مربوط به چه بخشی از سیستم باشه، اثر و نشانه اش میتونه هر چیزی باشه، یعنی از روشن نشدن سیستم بگیرید، تا سوختن پردازنده، آسیب دیدن بخشی از پردازنده، خرابی جزئی یا کلی سیستم، مادربرد، بخشی از مادربرد، تمام مادربرد، یا هر نشانه بی ربط و با ربطی که ممکنه دلیلش رو متوجه نشید. پس، دامنه اثر آسیب دیدگی زیف، بسیار گسترده است.

کامپیوتر یک وسیله ای است که از بخش های گوناگون ساخته شده، تمام این بخش ها اگرچه در ظاهر مجزا از هم هستند، اما در اصل، همه ی آنها به یکدیگر مرتبط و وابسته اند. یک نوسان غیر عادی در یکی از ریل های پاور میتونه باعث آسیب دیدگی به تمام دستگاه های USB متصل به مادربرد و حتی ایجاد بدسکتور در هارد و اس اس دی بشه و تا آنجا پیش بره که به چیپست مادربرد هم آسیب بزنه. شما ممکنه از عملکرد خراب هارد دیسک خود نتیجه بگیرید هارد خراب شده، اما در حقیقت، خرابی پاور بوده که باعث خرابی هارد و سپس بقیه اجزای سیستم شده. پس وقتی با وسیله ای چنین پیچیده و با عملکردی گسترده و متصل به هم روبه رو هستید. عیب یابی، یا Troubleshooting کار ساده ای نیست و باید از نزدیک از کسی که به سیستم و نشانه های خرابی سیستم آشناست کمک بگیرید.

سوالاتی که از راه دور و آنلاین می پرسید، در همه ی انجمن ها، صرفا با حدس مخاطبین همراه هست و شما به جای طلب کار بودن در یک فروم تخصصی، از نزدیک از کسی کمک بگیرید که به کامپیوتر وارد باشه و بتونه سیستم شما رو تست کنه.

چون متخصصین مارو قبول نداری، خوشحال میشم سوال فنی دیگری در انجمن از طرف شما نبینم.

مرسی
    من جسارتی نکردم و به خاطر راهنمایی هایی مفید و بی کم و کاست شما عزیزان سپاسگزارم در کنارتون خیلی چیز ها یاد گرفتم امیدوارم عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید و به این تاپیک خاتمه بدیم . ممنون از همتون
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)