ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

چه کامپیوتری مناسب هست برای دانش آموزان هنرستان.

با سلام خدمت اساتید این انجمن.

بنده نیاز دارم برای یه دوست که مدیر هنرستان کوچک هست در بخش رشته کامپیوتر برای دانش آموزان این رشته، لیست کامپیوتر های با قیمت مناسب رو ارزیابی کنم و متاسفانه دقیقا نمیدونم که برای هنرستان با در نظر گرفتن مناسبترین قیمت ها چه سیستمی میتونه کار یه هنرستان راه بندازه. مواردی که نیاز دارم بدونم.

1. حداقل پردازش مناسب یک کامپیوتر برای هنرستان چه سیستمی باید باشه؟ لطفا لیست پیشنهادیتون رو ذکر کنید.
    2. آیا نیاز به یک کامپیوتر مادر یا به عبارتی دیگر کامیپوتری که به نسبت مابقی قوی تر باشه دارد یا خیر؟ در صورت نیاز چه سیستمی پیشنهاد میشه؟

3. حداقل چه تعداد کامپیوتر مورد نیاز هست؟ (آیا هر دانش آموز نیاز به یک سیستم مجزا دارد؟)

با تشکر، منتظر پاسختون هستم.
    امتیازها
    166
    سطح
    3
    6
    کاربر جدید

سلام

الان بخواین مدلای پایه رو بخرین حداقل 20 تومن هزینه میخوادسیستم مادر و مجزای قوی تر اگر دبیر نیاز داشت ولی دلیلی نمیبینم متفاوت باشنهر دانش آموز یه کامپیوتر خیلی هزینه اش میشه!اگر صرفا کارتونcadهستش بنظرم i3 9100هم جواب میدهو اگرنه و میکس و تدوین میخواین باید 25 تومنی هزینه بکنید به ازای هر سیستمبدون در نظر گرفتن مانیتور کیبورد و موس و لوازم جانبی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)