درود؛

۱_ دو کارت حافظه توشیبا ۳۲ گیگ و ایدیتا ۶۴ گیگ دارم که که ۳۲ کم سرعت تره و رو گوشی بصورت اینترنال و برنامه نصبه، وقتی فضای گوشی تا ۸۰ درصد پر میشه برنامه ها از گوشی محو میشن ولی نصبن و با انتقال مجدد به فضای داخلی و برگشت دوباره به کارت ، ظاهر میشن و کار میکنن.
با کارت ایدیتا ۶۴ هم موقع استفاده بصورت اینترنال و نصب برنامه ها ، بعد مدتی استفاده (چنددروز تا چند هفته)-، کلا کارت غیرقابل شناسایی میشه و باید فرمت و نصب مجدد برنامه بشه ، که اینو تاپیک زده بودم البته که به نتیجه نرسید و با تست در گوشی دیگه و توصیه های دیگران ، نتونستم بفهمم که ایراد از این دو تا کارته یا از گوشی؟

۲- گارانتی ایدیتا و آونگ ، نمیدونم اقدام بکنم و بفرستم قبول میشه و ثابت میشه مشکلش و تعویض میکنن یا خیر؟

۳- بنظرم اومد بفروشم ایدیتا رو و کارت از برند دیگه مثلا سن دیسک و با سرعت متوسط(بیشتر از توشیبا و کمتر از ایدیتا) بگیرم که اونم مطمئن نیستم ، نپره و ایراد نده.

۴- فکر کردم مثلا گوشی عوض کنم با ظرفیت داخلی بالا که احتیاج به کارت کمتر شه . حداقل قیمت گوشی با ۱۲۸ داخلی و رَم ۴ چقدره و از کدوم برند و مدل لطفاً؟

۵- گوشی های با اندروید ۱۰ و بالاتر ، اجازه فرمت کارت حافظه بصورت اینترنال برای نصب برنامه ، می دهند؟

کلا نظرتونو راجع به تک تک موارد ذکرشده با شماره ها ، بدونم لطفاً!