ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    1,376
    سطح
    20
    2
    کاربر جدید

خرید رم جدید

سلام وقتتون بخیر. دوستان سوالی داشتم اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه. من دو تا رم ۸ گیگ باس ۲۴۰۰ کرسیر روی سیستمم هست ddr4.
    حالا هرچی تو بازار میگردم مشابهش با این حجم رو پیدا نمیکنم. چون میخوام دوتا دیگه ۸ گیگ بگیرم ولی نیست تو بازار. الان سوالی که دارم اینه؛
    اگر با وجود اینکه دو تا رم ۸ گیگ دارم، الان یه رم ۱۶ گیگ بگیرم و بعدشم دوباره یکی دیگه ۱۶ بگیرم مشکلی پیش میاد؟ توی راندمان چی؟
    درواقع الان میشه ۲ تا ۸ گیگ و یک ۱۶ گیگ، بعدش دوباره یه ۱۶ گیگ میگیرم که دوال کنم و بشه دوتا ۱۶ گیگ و دو تا ۸ گیگ.
    مادربرد asus b360_plus prime
    سی پی یو core i 3 نسل ۹
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام وقتتون بخیر. دوستان سوالی داشتم اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه. من دو تا رم ۸ گیگ باس ۲۴۰۰ کرسیر روی سیستمم هست ddr4.
    حالا هرچی تو بازار میگردم مشابهش با این حجم رو پیدا نمیکنم. چون میخوام دوتا دیگه ۸ گیگ بگیرم ولی نیست تو بازار. الان سوالی که دارم اینه؛
    اگر با وجود اینکه دو تا رم ۸ گیگ دارم، الان یه رم ۱۶ گیگ بگیرم و بعدشم دوباره یکی دیگه ۱۶ بگیرم مشکلی پیش میاد؟ توی راندمان چی؟
    درواقع الان میشه ۲ تا ۸ گیگ و یک ۱۶ گیگ، بعدش دوباره یه ۱۶ گیگ میگیرم که دوال کنم و بشه دوتا ۱۶ گیگ و دو تا ۸ گیگ.
    مادربرد asus b360_plus prime
    سی پی یو core i 3 نسل ۹
    بهترین کار اینه که شما رم های فعلی رو بدی بره و دوتا رم 16 جدید بگیری .
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع