ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sadegh.M نمایش پست ها
    سلام آقا عرفان

یک مورد برای من پیش اومده میخواستم نظر شما را هم بدونم.
    الان چند ماهه درگیرش شدم.

ما الان دو سالی هست تو این خونه ساکن هستیم و از اول مشکلی نبود و خط حدود 18 تا 16 مگابیت ساپورت میکرد بدونه نویز و مخابرات هم سرویس را برام 16 مگابیت بسته بود.
    از حدود 6 ماه قبل به مرور ماکزیمم ریت خط اومد پایین و حدود 14 15 وصل میشد خودکار
    ولی مشکلی نبود و همون 14 15 پایدار متصل میشد.
    چند وقت بعد شروع کرد قطعی پیدا کردن و دیگه روی 16 مگ که تنظیم بود پایدار نبود و بعد مثلا حدود 6 تا 15 ساعت خط خودکار قطع و وصل میشد. ( روی همون 13 14 که خودکار خودش وصل شده بود حتی)
    تماس گرفتم با مخابرات و کارشناس قرار شد بیاد.
    در این حین متوجه شدم که همسایمون چند وقت قبلش خط تلفنش خش خش شدید داشته و تماس گرفته خرابی تلفن و اومدن از ورودی خط به خونه و داخل خونش چند تا چیز را تغییر دادن و رفتن و مشکلش حل شده
    اون روز کارشناس گفت از مرکز خطت را چک کردم و مشکلی نداره و اومد برای اینکه قطعی نباشه خط را روی 10 مگ بست. ولی باز قطعی وجود داشت ولی با فاصله زمانی حدود یک روز تا چند روز
    کارشناس ادعا کرد که سر خط تو مرکز خطت snr 44 داره و هر مشکلی داری تو کابل کشی خونه است.
    از پشت مدل و سر خط تست گرفتیم و حدود 0.5 واحد بیشتر فرق نکرد و کارشناس دید اشتباه کرده ولی بازم گردن نگرفت مشکل را که از سمت مخابرات پیش اومده.
    به اون ماجرای همسایمون هم چند بار اشاره کردم ولی میگغت اصلا بهم ربطی نداره و سیم ها کامل جداست ولی مشکل من دقیق از بعد از اون ماجرا اوج گرفت.

به نظر شما چه اتفاقی میتونه افتاده باشه که کیفیت خط من را اینجوری خراب کرده؟

شرمنده مفصل شد. گفتم ماجرا را کامل توضیح داده باشم.

ممنون

سلام صادق جان.

صادق جان یه عکس از قسمت مقادیر SNR مودم قرار میدی ؟

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)