ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Post مشکل درست کار نکردن گیم پد بعد از اتصال لپتاپ به برق

سلام دوستان مدتیه به مشکل عجیبی برخورد کردم
    هر موقع لب تاپ رو میزنم توی شارژ گیم پد ها درست کار نمیکنن
    گیم پد ها واسه ی کنسول ps2 هستن و و لبتاب lenovo edge 15 و جنس بدنه ی لبتاب الومینیومی هستش
    حدس خودم اینه که شاید اتصال کوتاه با بدنه برقرار شده یا همچین چیزی ( متخصص نیستم توی زمینه سخت افزار )
    کسی میتونه کمک کنه ؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyar نمایش پست ها
    سلام دوستان مدتیه به مشکل عجیبی برخورد کردم
    هر موقع لب تاپ رو میزنم توی شارژ گیم پد ها درست کار نمیکنن
    گیم پد ها واسه ی کنسول ps2 هستن و و لبتاب lenovo edge 15 و جنس بدنه ی لبتاب الومینیومی هستش
    حدس خودم اینه که شاید اتصال کوتاه با بدنه برقرار شده یا همچین چیزی ( متخصص نیستم توی زمینه سخت افزار )
    کسی میتونه کمک کنه ؟
    گیم پد ربطی به لپتاپ نداره؟ من نفهیمدم.

اگر لپتاپ بدنه آلومینیومی داره یه پارچه بزارین بینشون ببینین مشکل حل میشه یا نه.
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    گیم پد ربطی به لپتاپ نداره؟ من نفهیمدم.

اگر لپتاپ بدنه آلومینیومی داره یه پارچه بزارین بینشون ببینین مشکل حل میشه یا نه.
    متوجه نشدم که چی رو نفهمیدین
    گیم پد ها واسه کنسول ps2 هستن که با مبدل به لبتاب وصل میکنم
    فقط وقتی لبتاب توی شارژه این مشکل پیش میاد
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    متوجه نشدم که چی رو نفهمیدین
    گیم پد ها واسه کنسول ps2 هستن که با مبدل به لبتاب وصل میکنم
    فقط وقتی لبتاب توی شارژه این مشکل پیش میاد
    انسان شیر گاو رو میگیریه میجوشونه و میخوره، خیلی هم خوبه و برای سلامتی مفیده. اما آیا میشه به جای اینکه شیر گاو رو بخوریم، بریم مثل خود گاو علف بخوریم؟ برای اطمینان مبدل می زنیم یعنی علف ها رو هم مثل شیر میجوشونیم که بی خطر باشه.

بله میشه به جای شیر، علف جوشوند و خورد، ولی قطعا اون انسان اسهال میگیره چون علف با سیستم گوارشی انسان ناسازگاره، حتی اگر مبدل بزنی.

حالا آیا به نظر شما گیم پدی که برای PS2 هست با مبدل (جوشوندن علف) وصلش کردی به لپتاپ، اگر درست کار نکنه ایراد از لپتاپه، یا گیم پد؟

هیچ کدوم، ایراد از اونا نیست، شما دو قطعه ی ناسازگار با هم رو به لپتاپ وصل کردی.

بی زحمت گیم پد مخصوص کامپیوتر بخرید و "بدون مبدل" وصلش کنید به لپتاپ، تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    انسان شیر گاو رو میگیریه میجوشونه و میخوره، خیلی هم خوبه و برای سلامتی مفیده. اما آیا میشه به جای اینکه شیر گاو رو بخوریم، بریم مثل خود گاو علف بخوریم؟ برای اطمینان مبدل می زنیم یعنی علف ها رو هم مثل شیر میجوشونیم که بی خطر باشه.

بله میشه به جای شیر، علف جوشوند و خورد، ولی قطعا اون انسان اسهال میگیره چون علف با سیستم گوارشی انسان ناسازگاره، حتی اگر مبدل بزنی.

حالا آیا به نظر شما گیم پدی که برای PS2 هست با مبدل (جوشوندن علف) وصلش کردی به لپتاپ، اگر درست کار نکنه ایراد از لپتاپه، یا گیم پد؟

هیچ کدوم، ایراد از اونا نیست، شما دو قطعه ی ناسازگار با هم رو به لپتاپ وصل کردی.

بی زحمت گیم پد مخصوص کامپیوتر بخرید و "بدون مبدل" وصلش کنید به لپتاپ، تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.
    سلام آرمین جان.
    زنده باد با این مثالت.
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مسیله اینه که من حس میکنم نشون دهنده ی یک مشکله مگر نه تهیه گیم پد جدید مسیله ای نیست
    ممکنه مشکلی باشه که فعلا به این صورت خودشو نشون داده و در طولانی مدت به شکل دیگه ای خودشو نشون بده مخصوصا اینکه با کامپیوتر و لبتاب دومم همچین مشکلی وجود نداره
    قبلا هم باز از لحاظ برقی با این لبتاب مشکلی داشتم اونم این بود که وقتی توی شارژ بود و قسمتی از بدنم مثلا پا مستقیما بدون واسطه ب زمین متصل میشد به محض اینکه به بدنه لبتاب دست میزدم برق میگرفت
    حس میکنم مشکلی وجود داره که باید حل شه
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مسیله اینه که من حس میکنم نشون دهنده ی یک مشکله مگر نه تهیه گیم پد جدید مسیله ای نیست
    ممکنه مشکلی باشه که فعلا به این صورت خودشو نشون داده و در طولانی مدت به شکل دیگه ای خودشو نشون بده مخصوصا اینکه با کامپیوتر و لبتاب دومم همچین مشکلی وجود نداره
    قبلا هم باز از لحاظ برقی با این لبتاب مشکلی داشتم اونم این بود که وقتی توی شارژ بود و قسمتی از بدنم مثلا پا مستقیما بدون واسطه ب زمین متصل میشد به محض اینکه به بدنه لبتاب دست میزدم برق میگرفت
    حس میکنم مشکلی وجود داره که باید حل شه
    هر قطعه برقی که بدنه فلزی داشته باشه موقعی که دستتون بهش بخوره و اتصال زمین داشته باشید احساس برق گرفتگی در اون طبیعیه.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)