ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن

مشاوره جهت تعویض مانیتور

درود
    وقت بخیر

با توجه به گرونی‌ لحظه به لحظه اجناس و کمیاب شدن اجناس خوب و از طرفی هرچی جنس خوب هست دست یه عده بخصوص افتاده که متاسفانه قیمتای نامعقولی روش میذارن. بگذریم...
    مانیتور قبلی من سامسونگ b1931c هست اگه اشتباه نکنم البته که ریسپانس تایم 2میلی ثانیه‌ای داره و رفرش ریت 75هرتز و در زمان خودش بالارده محسوب میشد ولی متاسفانه مربع هست و از اون بدتر کوچیک هست دیگه الان برای بازی کردن مناسب نیست.
    اول میخواستم تو رنج 3تومن مانیتور بخر که ظاهرا هیچ چیز دندون گردی پیدا نمیشه.
    مانیتور 24 تا 27 اینچ تو رنج 3 تا 7 میلیون چی پیشنهاد میکنید با در نظر گرفتن موارد زیر:
    1. برند مهم نیست. ولی سامسونگ مورد علاقم هست. فقط برند چینی و ایرانی بی نام نشون مثل aoc و ایکس‌ویژن و جی پلاس اصلا نمیخوام. البته شیائومی فکر کنم اوکی هست. لنوو نمیپسندم ولی چیز خوبی باشه میخرم مهم نیست.
    2. مانیتور برای بازی هست. کارت گرافیکم RX580 4GB هست و از اونجایی که قدرت آنچنان بالایی نداره رزولوشن مهمه که 1080*1920 باشه کمتر نباشه بیشتر هم کارت جواب گو نیست دیگه.
    3. بازیا اکثرا ماشین هست یا مورتال کمبتی چیزی اول شخص و سوم شخص و شوتر و آنلاین نیست که حساسیت بسیار بالایی داشته باشه پسرم بازی میکنه با PC و 5 سالش هست.
    4. رفرش ریت مهمه که دیگه زیر 75هرتز نباشه.
    5. حدالمقدور پنل ips باشه.

یه راهنمایی بفرمایید با توجه به قیمتای فضایی لوازم کامپیوتر یه تلویزیون led مثلا 32 یا 40 اینچ بگیرم برای بازی و مانیتور خودم بمونه برای امور روزمره بهتر نیست؟! مزایا معایبشون چیه به نسبت مانیتورای کامپیوتر؟
    بی‌زحمت چند مدل مانیتور خوب معرفی کنید انشالله تا بودجش رو اوکی کنم بگیرم یکیشون رو.
    بی‌نهایت سپاسگذار و متشکرم از لطفتون فقط خواهشا تمام موارد رو در نظر بگیرید برای راهنمایی و توضیح بدید خصوصا مورد اخر که آبی نوشتم.
    امتیازها
    3,486
    سطح
    36
    16
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    وقت بخیر

با توجه به گرونی‌ لحظه به لحظه اجناس و کمیاب شدن اجناس خوب و از طرفی هرچی جنس خوب هست دست یه عده بخصوص افتاده که متاسفانه قیمتای نامعقولی روش میذارن. بگذریم...
    مانیتور قبلی من سامسونگ b1931c هست اگه اشتباه نکنم البته که ریسپانس تایم 2میلی ثانیه‌ای داره و رفرش ریت 75هرتز و در زمان خودش بالارده محسوب میشد ولی متاسفانه مربع هست و از اون بدتر کوچیک هست دیگه الان برای بازی کردن مناسب نیست.
    اول میخواستم تو رنج 3تومن مانیتور بخر که ظاهرا هیچ چیز دندون گردی پیدا نمیشه.
    مانیتور 24 تا 27 اینچ تو رنج 3 تا 7 میلیون چی پیشنهاد میکنید با در نظر گرفتن موارد زیر:
    1. برند مهم نیست. ولی سامسونگ مورد علاقم هست. فقط برند چینی و ایرانی بی نام نشون مثل aoc و ایکس‌ویژن و جی پلاس اصلا نمیخوام. البته شیائومی فکر کنم اوکی هست. لنوو نمیپسندم ولی چیز خوبی باشه میخرم مهم نیست.
    2. مانیتور برای بازی هست. کارت گرافیکم RX580 4GB هست و از اونجایی که قدرت آنچنان بالایی نداره رزولوشن مهمه که 1080*1920 باشه کمتر نباشه بیشتر هم کارت جواب گو نیست دیگه.
    3. بازیا اکثرا ماشین هست یا مورتال کمبتی چیزی اول شخص و سوم شخص و شوتر و آنلاین نیست که حساسیت بسیار بالایی داشته باشه پسرم بازی میکنه با PC و 5 سالش هست.
    4. رفرش ریت مهمه که دیگه زیر 75هرتز نباشه.
    5. حدالمقدور پنل ips باشه.

یه راهنمایی بفرمایید با توجه به قیمتای فضایی لوازم کامپیوتر یه تلویزیون led مثلا 32 یا 40 اینچ بگیرم برای بازی و مانیتور خودم بمونه برای امور روزمره بهتر نیست؟! مزایا معایبشون چیه به نسبت مانیتورای کامپیوتر؟
    بی‌زحمت چند مدل مانیتور خوب معرفی کنید انشالله تا بودجش رو اوکی کنم بگیرم یکیشون رو.
    بی‌نهایت سپاسگذار و متشکرم از لطفتون فقط خواهشا تمام موارد رو در نظر بگیرید برای راهنمایی و توضیح بدید خصوصا مورد اخر که آبی نوشتم.
    سلام بهتون LG 24Mk430 رو پیشنهاد میدم ! خودم آبان ماه 99 گرفتم 4300ت وارداتی بدون گارانتی ! 75 هرتز، پنل IPS ، دارای 6 حالت رنگی (READER GAME و ...)، کیفیت عالی(FULL HD) + FreeSync + Black Stabilizer !
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    AOC بی نام و نشون نیست و جزو پر فروش ترین برند های Amazon هست.
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfana78 نمایش پست ها
    سلام بهتون LG 24Mk430 رو پیشنهاد میدم ! خودم آبان ماه 99 گرفتم 4300ت وارداتی بدون گارانتی ! 75 هرتز، پنل IPS ، دارای 6 حالت رنگی (READER GAME و ...)، کیفیت عالی(FULL HD) + FreeSync + Black Stabilizer !
    مشخصاتش رو دیدم مانیتور خوبی بنظر میاد. استایل خوبی هم داره. قیمتش الان تو چه رنجی هست اطلاع دارید؟ ممنون میشم شاپی که ازش تهیه کردین رو لینک بفرستید یا اسمش رو بگین.

دوستان دیگه هم نظری تجربه ای چیزی دارن لطفا بگن.
    امتیازها
    3,486
    سطح
    36
    16
    کاربر جدید
    مشخصاتش رو دیدم مانیتور خوبی بنظر میاد. استایل خوبی هم داره. قیمتش الان تو چه رنجی هست اطلاع دارید؟ ممنون میشم شاپی که ازش تهیه کردین رو لینک بفرستید یا اسمش رو بگین.

دوستان دیگه هم نظری تجربه ای چیزی دارن لطفا بگن.

قیمتش رو خبر ندارم ، با واسطه از مرکز کامپیوتر ایران خریدم!
    فقط یه نکته، حتما تو خرید مانیتور به وارداتی بودنش دقت کنید!
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfana78 نمایش پست ها
    قیمتش رو خبر ندارم ، با واسطه از مرکز کامپیوتر ایران خریدم!
    فقط یه نکته، حتما تو خرید مانیتور به وارداتی بودنش دقت کنید!
    تشکر از عزیز ممنون از محبتت.
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    درود این چند روزه خیلی مانیتورارو بررسی کردم
    یه مدل سامسونگ C27R500FHD کرو 27 اینچی پنل VA با 4Ms تاخیر و ظاهرا از قابلیت های پنهانش هم رفرش ریت 72هرتزی اونه و قیمتش تو پایهای 6500 تا 7 هست و مانیتور خوبی بنظر میرسه.
    کسی تجربه کار باهاش رو داره؟
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    درود این چند روزه خیلی مانیتورارو بررسی کردم
    یه مدل سامسونگ C27R500FHD کرو 27 اینچی پنل VA با 4Ms تاخیر و ظاهرا از قابلیت های پنهانش هم رفرش ریت 72هرتزی اونه و قیمتش تو پایهای 6500 تا 7 هست و مانیتور خوبی بنظر میرسه.
    کسی تجربه کار باهاش رو داره؟
    درود
    دوستان که هیچ کس راهنمایی نمیکنه نظر هم نمیدن نه تجربیاتشون رو اشتراک میذارن.
    مینویسم حداقل یکی مثل من گیر بود دنبال مانیتور اگه خوند بدردش بخوره.
    بعد کلی جستجو بین محصولاتی که تو ایران قابل دستیابی هست رسیدم به مانیتور Samsung LC24RG50 با مشخصات زیر:
    پنل 24 اینچ va
    زمان پاسخ گویی 4 میلی ثانیه
    رفرش ریت 144هرتز
    رزولوشن FULL Hd
    در اصل یه جورایی مانیتور گیمینگ خوش قیمت هست. حدود قیمتش در حال حاضر کمتر از 8 میلیون هست که تو این رنج مانیتور با این رفرش ریت و پنل va اصلا گیر نمیاد. تنها ایرادی که شاید بشه گرفت بهش تاخیر 4 میلی ثانیه باشه که البته یک نمونه 27 داره با همین مشخصات تاخیر تصویر 1میلی ثانیه هست که خوب خیلی گرونتر هست.
    انشالله اگه عمری بود تهیه کردم وقت کنم یه رفرنس میدم اینجا.
    با تشکر از efran78 که تجربه خودشون رو به اشتراک گذاشتن.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)