ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

نحوه فرمت کردن sd card بصورت فضای داخلی؟؟؟

درود

sd card را در گوشی Galaxy A01 چطوری بصورت اینترنال فرمت کنم که بتوان آن را بصورت فضای ذخیره ای داخلی گوشی استفاده کرد.
    در قسمت storage بعد از اینکه sd card رو انتخاب میکنم، فقط گزینه فرمت معمولی برای ذخیره معمولی ،وجود دارد و گزینه Format as Internal دیده نمیشه.

ممنونم.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    درود

sd card را در گوشی Galaxy A01 چطوری بصورت اینترنال فرمت کنم که بتوان آن را بصورت فضای ذخیره ای داخلی گوشی استفاده کرد.
    در قسمت storage بعد از اینکه sd card رو انتخاب میکنم، فقط گزینه فرمت معمولی برای ذخیره معمولی ،وجود دارد و گزینه Format as Internal دیده نمیشه.

ممنونم.
    نداره

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    نداره
    یکی از دوستان ویدیویی برام از یوتیوب فرستاد که انجام دادم و اس دی کارت به فضای داخلی اضاف شد ، میگذارم اینجا برای کسایی که مثل من نیاز دارن.
    https://www.youtube.com/watch?v=y68EZlCW70E
    مرسی .
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    یکی از دوستان ویدیویی برام از یوتیوب فرستاد که انجام دادم و اس دی کارت به فضای داخلی اضاف شد ، میگذارم اینجا برای کسایی که مثل من نیاز دارن.
    https://www.youtube.com/watch?v=y68EZlCW70E
    مرسی .
    تصحیح میکنم و شرمنده م:
    آقا شاهنامه آخرش خوشه و این روش ادغام sd cardبا فضای داخلی گوشی (اینترنال کردن کارت حافظه برای نصب برنامه) که از یوتیوب دیدم اولش بظاهر درسته و مشکلی نیست ولی بعد از نصب برنامه های جدید که اتوماتیک روی کارت حافظه نصب میشه ، موقع اجرا تک تک شون متوقف میشن و بسته میشن و یا پیغام اینکه با این نسخه از اندروید ۱۰ سازگار نیستن، میدن یا یهو برنامه بسته میشه.
    و این برای اکثریت برنامه ها اتفاق میفته و بندرت برنامه ای درست کار بکنه.
    در حالیکه همین برنامه ها وقتی به حافظه داخلی منتقل میشن کاملا درست کار میکنند و این نشون میده این شیوه ادغام کردن ، اصلا درست کار نمیکنه و نمیدونم اون فردی که این روش رو تو یوتیوب توضیح میده خودش برنامه های نصب شده رو تست کرده یا نه .بازم شرمنده.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    تصحیح میکنم و شرمنده م:
    آقا شاهنامه آخرش خوشه و این روش ادغام sd cardبا فضای داخلی گوشی (اینترنال کردن کارت حافظه برای نصب برنامه) که از یوتیوب دیدم اولش بظاهر درسته و مشکلی نیست ولی بعد از نصب برنامه های جدید که اتوماتیک روی کارت حافظه نصب میشه ، موقع اجرا تک تک شون متوقف میشن و بسته میشن و یا پیغام اینکه با این نسخه از اندروید ۱۰ سازگار نیستن، میدن یا یهو برنامه بسته میشه.
    و این برای اکثریت برنامه ها اتفاق میفته و بندرت برنامه ای درست کار بکنه.
    در حالیکه همین برنامه ها وقتی به حافظه داخلی منتقل میشن کاملا درست کار میکنند و این نشون میده این شیوه ادغام کردن ، اصلا درست کار نمیکنه و نمیدونم اون فردی که این روش رو تو یوتیوب توضیح میده خودش برنامه های نصب شده رو تست کرده یا نه .بازم شرمنده.
    عزیز باید گوشی روت باشه بدون روت اونم رو اندروید 10 اجازه بهت نمیده. خود اندروید 10 قابلیت انتقال اپ ها رو به SD داره

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2021-04-17_13-11-22.jpg
مشاهده: 12
حجم: 21.0 کیلو بایت

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    عزیز باید گوشی روت باشه بدون روت اونم رو اندروید 10 اجازه بهت نمیده. خود اندروید 10 قابلیت انتقال اپ ها رو به SD داره

بله بعدا متوجه شدم، این قابلیت هست ، ولی اول این روشی که اینجا لینکشو گذاشتم انجام دادم برای اینکه مستقیما برنامه‌های جدید روی کارت حافظه نصب بشن ، که این ایراد رو میده .و اینم متوجه شدم‌ که تین روش در کنار روت کار خواهد کرد که چون روت نیست با این روش برنامه ها بسته میشن.
    اما:
    ۲_ با حذف امکان فرمت اینترنال کارت حافظه در اندروید ۱۰ (گوشی سامسونگ م) باید اول برنامه ها روی حافظه داخلی نصب بشه بعد از settings و Applications مسیر دونه به دونه شونو به کارت حافظه منحرف کرد که زحمت دوبله س.
    ۳- گوشی دیگه م(موتورولا ) با اندروید ۸ امکان فرمت اینترنال رو داره ولی بعد از مدتی که برنامه ها روی کارت حافظه ، نصب میکنم ، کارت حافظه غیرفعال میشه.

که کل این جریانات و توضیحات و دنگ و فنگ برای این بود که کارت حافظه م رو روی گوشی دیگه م تست کنم ببینم اونجا هم کارت غیرفعال میشه با این نحوه استفاده؟؟؟؟ که برخوردم برای اولین بار به ممانعت و محدودیت اندروید ۱۰ برای فرمت اینترنال و استفاده از روش مذکور برای ادغام با فضای داخلی.
    علی ایها الحال ، دوباره کارت حافظه مو روی گوشی سامسونگ میندازم و انتقال دستی برنامه ها رو به روش انجام میدم تا ببینم اونجا هم کارتم مشکل داره؟ تا اگر جواب مثبت شد به شرکت گارانتی کننده ، عودت بدم.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

آقا عذر میخام یه سوال اساسی؛
    بالفرض که من گوشی دومم ، Samsung Galaxy A01 با اندروید ۱۰ را روت کردم .از اونجایی که امکان فرمت اینترنال کارت حافظه در این گوشی رو سامسونگ حذف کرده ، در اینصورت بازم که امکان انتقال برنامه وجود نخواهد داشت! ؟؟؟
    و تصویر اون صفحه که فرستادین در شرایط فعلی بدون روت که داخل گوشی کارت حافظه ۶۴ گیگ به شکل پرتابل وجود دارد (چون اینترنال نمیشه)؛؛
    بدون گزینه تغییر محل ذخیره هست.
    که گفتم با روت شدن ، چون کارت حافظه ، اینترنال نیست ، مگه میشه مسیر تغییر داد؟

نام: Screenshot_۲۰۲۱۰۴۲۶_۱۷۳۰۱۷.jpg
مشاهده: 6
حجم: 116.0 کیلو بایت

نام: Screenshot_۲۰۲۱۰۴۲۶_۱۷۳۰۵۹.jpg
حجم: 116.1 کیلو بایت

نام: Screenshot_۲۰۲۱۰۴۲۶_۱۷۳۲۱۶.jpg
حجم: 89.0 کیلو بایت
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)