ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید

مشکل رزرو رم در سیستم عامل ویندوز 10

سلام
    من یه مادربرد biostar an-10-8800 با 8 گیگ رم دارم که از گرافیک خود پردازنده استفاده می کنم. و کارم برنامه نویسی هست.
    مادربرد به طور پیش فرض 512 مگ رم رو به گرافیک اختصاص داده بود. اما پس از حدود چند ماه استفاده از سیستم دیدم این مقدار شده 1 گیگ. برای من همون 512 هم زیاد بود الان شده 1 گیگ با کمبود رم مواجه شدم!
    زمانی که مادربرد رو به حالت پیش فرض برمی گردونم و ویندوز میاد بالا مشکل حل میشه اما بلافاصله ویندوز پیام میده به روز رسانی سخت افزار و زمانی که سیستم ری استارت میشه همه چی میشه مثل اولش!
    با تنظیمات msconfig هم زیاد ور رفتم و تیک اون گزینه اش رو برداشتم گذاشتم مقدار بهش دادم و یا حتی صفرش کردم. اصلا تغییر نمی کنه!
    فقط می دونم هرچی هست این ویندوز هست که تنظیمات مادربرد رو هم دستکاری می کنه و این مقدار افزایش پیدا می کنه!
    کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه این مشکل رو برطرف کنم؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fet نمایش پست ها
    سلام
    من یه مادربرد biostar an-10-8800 با 8 گیگ رم دارم که از گرافیک خود پردازنده استفاده می کنم. و کارم برنامه نویسی هست.
    مادربرد به طور پیش فرض 512 مگ رم رو به گرافیک اختصاص داده بود. اما پس از حدود چند ماه استفاده از سیستم دیدم این مقدار شده 1 گیگ. برای من همون 512 هم زیاد بود الان شده 1 گیگ با کمبود رم مواجه شدم!
    زمانی که مادربرد رو به حالت پیش فرض برمی گردونم و ویندوز میاد بالا مشکل حل میشه اما بلافاصله ویندوز پیام میده به روز رسانی سخت افزار و زمانی که سیستم ری استارت میشه همه چی میشه مثل اولش!
    با تنظیمات msconfig هم زیاد ور رفتم و تیک اون گزینه اش رو برداشتم گذاشتم مقدار بهش دادم و یا حتی صفرش کردم. اصلا تغییر نمی کنه!
    فقط می دونم هرچی هست این ویندوز هست که تنظیمات مادربرد رو هم دستکاری می کنه و این مقدار افزایش پیدا می کنه!
    کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه این مشکل رو برطرف کنم؟
    سلام

باید داخل بایوس مادربرد دنبال تنظیمش بگردید، بخش iGPU

ولی کلا این بخش اتوماتیکه. ویندوز 10 نیاز به 1 گیگ رم گرافیکی داره و بهتره 1 گیگ رم به گرافیک اختصاص داشته باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)