ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

صحت و سقم این مطالب مطالعه شده رو بفرمایید لطفاً

درود.

همونطوری که تیتر مطلب گویاست، جدیدا مطلبی از سایت سخت افزاری ،خوندم راجع به ؛

۹ مدل از بهترین سیستم های ماینینگ و ریگ استخراج
    ----------------
    که یک مدل سیستم ماینینگ و یک مدل هم از ریگ ، توجهمو جلب کرد که تصاویر با توضیحات شونو عکس گرفتم و اینجا میزارم که صحت یا سقم موارد ادعا شده و همچنین قیمت ذکر شده رو برام بفرمایید لطفاً.
    ممنون.

یکی این
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1-1.jpg
مشاهده: 17
حجم: 195.0 کیلو بایت

نام: 1-2.jpg
مشاهده: 9
حجم: 213.4 کیلو بایت

یکی هم این

نام: 2-1.jpg
مشاهده: 12
حجم: 240.5 کیلو بایت

نام: 2-2.jpg
مشاهده: 8
حجم: 347.9 کیلو بایت
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    انت ماینر یک دستگاه ماین هست، ولی اون کیس Dell یک کیس گیمینگه که میتونید با گرافیکش ماین کنید البته همچین گرافیک قویی نداره.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    ممنون. تفاوت بین ریگ و سیستم گیمینگ که برای ماین هم بکار برده بشه، مطلعم.
    منظورم از فرستادن تصاویر ، و سوالم اینه که لطف کنید ، منت بزارید ، نوشته های تصاویر و قیمتی رو که روش زده ،بخونید و بفرمایید که نوشته ها مورد تایید هستن؟ و همچنین قیمتها صحیحه؟
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نه قطعا قیمت ها قدیمیه . الان خود کارت گرافیک قیمتش دو برابر کل این سیستم هست.
    معمولا ماین کردن با cpu های معمولی مثل 10700 خیلی ضعیف تر از کارت گرافیک مثل 5700xt هست پس استفاده از cpu قوی لازم نیست.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    ممنون. تفاوت بین ریگ و سیستم گیمینگ که برای ماین هم بکار برده بشه، مطلعم.
    منظورم از فرستادن تصاویر ، و سوالم اینه که لطف کنید ، منت بزارید ، نوشته های تصاویر و قیمتی رو که روش زده ،بخونید و بفرمایید که نوشته ها مورد تایید هستن؟ و همچنین قیمتها صحیحه؟
    در مورد قیمت های ASIC من اطلاعی ندارم.

ولی در مورد قیمت کیس باید بگم قیمت آکبند RTX 2060 Super حدود 35 میلیون تومنه، و قیمت پردازنده 10700F حدود 9 میلیون تومنه، پس وقتی این دوتا رو جمع بزنی روی هم صحبت بیش از 40 میلیون تومن ارزشه، حالا طرف داره کل این کیس رو میده 16 میلیون تومن! پس یا این کیس اصلا آکبند نیست و دست دوم و استوکه، یا کلاهبرداره.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    نه قطعا قیمت ها قدیمیه . الان خود کارت گرافیک قیمتش دو برابر کل این سیستم هست.
    معمولا ماین کردن با cpu های معمولی مثل 10700 خیلی ضعیف تر از کارت گرافیک مثل 5700xt هست پس استفاده از cpu قوی لازم نیست.
    قیمت این ریگ چقدره به قیمت روز ؟
    - پاور ش که میگن مجزا فروخته میشه چند وات و چند قیمته؟
    مطلعید؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    در مورد قیمت های ASIC من اطلاعی ندارم.

ولی در مورد قیمت کیس باید بگم قیمت آکبند RTX 2060 Super حدود 35 میلیون تومنه، و قیمت پردازنده 10700F حدود 9 میلیون تومنه، پس وقتی این دوتا رو جمع بزنی روی هم صحبت بیش از 40 میلیون تومن ارزشه، حالا طرف داره کل این کیس رو میده 16 میلیون تومن! پس یا این کیس اصلا آکبند نیست و دست دوم و استوکه، یا کلاهبرداره.
    بله خودمم تعجب کردم، تعجب که نه ، انگشت به دهان. ولی تاریخ مطلب نوشته رو زده بودن اسفند ۹۹.
    و باعث شد این تاپیک رو مطرح کنم که اگر بشود به قیمت متعادل ( نه این قیمت که قیمت عهد رفاه در آینده س)- هم آپگرید سیستم انجام بدم ( گیم با فریم متوسط و کارای عمومی) و هم کار ماین مبتدی شروع کنم ، با یه تیر دو نشان زدم.که سوال طرح کردم.

بزارید یه جور دیگه بپرسم ، من جدیداً برای کارت گرافیک ۱۶۵۰ سوپر ، هزینه کردم و سیستمم الان اینه:
    Core i3 4160
    Mb: ECS B85
    12GB DDR3 1600
    ASUS TUF GTX 1650 Super OC 4GB
    GREEN 1035 Watt
    با این سیستم و بفرض آپگرید جزیی سی پی یو برای گیم به (core i5 4690) + بقیه مجموعه ، میشود کار مبتدی ماین رو انجام داد؟ یا بیخیال سیستم گیمی - ماینی باید شد و مستقیم ریگ رو باید انتخاب کرد؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بله خودمم تعجب کردم، تعجب که نه ، انگشت به دهان. ولی تاریخ مطلب نوشته رو زده بودن اسفند ۹۹.
    و باعث شد این تاپیک رو مطرح کنم که اگر بشود به قیمت متعادل ( نه این قیمت که قیمت عهد رفاه در آینده س)- هم آپگرید سیستم انجام بدم ( گیم با فریم متوسط و کارای عمومی) و هم کار ماین مبتدی شروع کنم ، با یه تیر دو نشان زدم.که سوال طرح کردم.

بزارید یه جور دیگه بپرسم ، من جدیداً برای کارت گرافیک ۱۶۵۰ سوپر ، هزینه کردم و سیستمم الان اینه:
    Core i3 4160
    Mb: ECS B85
    12GB DDR3 1600
    ASUS TUF GTX 1650 Super OC 4GB
    GREEN 1035 Watt
    با این سیستم و بفرض آپگرید جزیی سی پی یو برای گیم به (core i5 4690) + بقیه مجموعه ، میشود کار مبتدی ماین رو انجام داد؟ یا بیخیال سیستم گیمی - ماینی باید شد و مستقیم ریگ رو باید انتخاب کرد؟
    روی همین سیستمی هم که داری میتونی ماین کنی، نیازی به ارتقای پردازنده نیست، ولی نه با این گرافیک، یه گرافیک قوی تر باید بخری.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    روی همین سیستمی هم که داری میتونی ماین کنی، نیازی به ارتقای پردازنده نیست، ولی نه با این گرافیک، یه گرافیک قوی تر باید بخری.
    صحیح، گرفتم مطلبو و این هم یعنی هزینه هنگفت کارت گرافیک جدید ، در صورتی که من تازه ،گرافیک خریدم -- البته به منظور گیم و بازی کردن معمولی گهگاه.( هر چند میتونم دوباره اینو هم بفروشمش ولی خب برای گرافیک عالی باید خیلی روش گذاشت).
    از طرفی استهلاک هم هست و حیف میشه.هزینه برقشم فکر کنم زیاد بشه.درسته؟
    اینه که به ذهنم میرسه بیخیال ماینینگ با سیستم بشم و‌این گرافیک و این‌سیستم رو نگهدارم برای کارای فعلی و گیم هر از گاه .+ اپگرید مختصر پردازشگر به i5 4690.
    و اما همون ریگ استخراج ASIC که بدون گرافیک هست رو پرس و جو کنم.نظرتون؟
    ضمناً برای کسب اطلاع از مفاهیم پایه ارز دیجیتال و ماینینگ‌، نحوه کار و اصول (شخصی و مبتدی)
    - سایت رفرانس و‌موثق( ایرانی یا خارجی) بهم معرفی کنید لطفاً.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    صحیح، گرفتم مطلبو و این هم یعنی هزینه هنگفت کارت گرافیک جدید ، در صورتی که من تازه ،گرافیک خریدم -- البته به منظور گیم و بازی کردن معمولی گهگاه.( هر چند میتونم دوباره اینو هم بفروشمش ولی خب برای گرافیک عالی باید خیلی روش گذاشت).
    از طرفی استهلاک هم هست و حیف میشه.هزینه برقشم فکر کنم زیاد بشه.درسته؟
    اینه که به ذهنم میرسه بیخیال ماینینگ با سیستم بشم و‌این گرافیک و این‌سیستم رو نگهدارم برای کارای فعلی و گیم هر از گاه .+ اپگرید مختصر پردازشگر به i5 4690.
    و اما همون ریگ استخراج ASIC که بدون گرافیک هست رو پرس و جو کنم.نظرتون؟
    ضمناً برای کسب اطلاع از مفاهیم پایه ارز دیجیتال و ماینینگ‌، نحوه کار و اصول (شخصی و مبتدی)
    - سایت رفرانس و‌موثق( ایرانی یا خارجی) بهم معرفی کنید لطفاً.
    هزینه برق بسته به مصرف گرافیکت داره.

دستگاه asic رو توی خونه نمیتونی نگه داری باید انباری یا حیاطی باشه چون صدای زیادی داره.

در مورد سایت راهنمایی متاسفانه جایی رو نمیشناسم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)