ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید

به دنبال درآمد زایی از زمینه ی کامپیوتر

سلام دوستان خسته نباشید .
    من دانشجو هستم و به دنبال یه راهی برای درآمد زایی از طریق علمی نچندان زیادی که از کامپیوتر دارم هستم . خیلی وقته که با کامپیوتر ویندوز و نرم افزاراش آشنام و اسمبل قطعات هم بلدم . دنبال یه کاری هستم که 6 روز در هفته باشه اونم به صورت نیمه وقت ( اگر به صورت حضوری بخوام مشغول به کار شم ) .
    خودم به این فکر هستم که یه کانال تلگرامی چیزی راه بندازم یا اینستا و اینا بعد کسی دنبال این بود که سیستم جمع کنه من برم براش قطعاتو بخرم اسمبل کنم و ویندوز و اینا هم نصب کنمو در نهایتم یه پولی روش ازش بگیرم برای خودم .
    یا مثلا کسی میخواد سیستم بفروشه من گرون تر بفروشم براش هرچی بیشتر فروختم مال خودم .
    یا اینکه برم جایی کار کنم بهتره ؟ بخوام نیمه وقت کار کنم بیشتر از 400-500 گیرم نمیاد در ماه که نمیصرفه برام .
    نظر شما چیه ؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diako نمایش پست ها
    کسی دنبال این بود که سیستم جمع کنه من برم براش قطعاتو بخرم اسمبل کنم و ویندوز و اینا هم نصب کنمو در نهایتم یه پولی روش ازش بگیرم برای خودم.
    یا مثلا کسی میخواد سیستم بفروشه من گرون تر بفروشم براش هرچی بیشتر فروختم مال خودم.
    سلام دوست عزیز
    این مواردی که فرمودین سرمایه میخواد و ریسک بالایی هم داره

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام دوستان خسته نباشید .
    من دانشجو هستم و به دنبال یه راهی برای درآمد زایی از طریق علمی نچندان زیادی که از کامپیوتر دارم هستم . خیلی وقته که با کامپیوتر ویندوز و نرم افزاراش آشنام و اسمبل قطعات هم بلدم . دنبال یه کاری هستم که 6 روز در هفته باشه اونم به صورت نیمه وقت ( اگر به صورت حضوری بخوام مشغول به کار شم ) .
    خودم به این فکر هستم که یه کانال تلگرامی چیزی راه بندازم یا اینستا و اینا بعد کسی دنبال این بود که سیستم جمع کنه من برم براش قطعاتو بخرم اسمبل کنم و ویندوز و اینا هم نصب کنمو در نهایتم یه پولی روش ازش بگیرم برای خودم .
    یا مثلا کسی میخواد سیستم بفروشه من گرون تر بفروشم براش هرچی بیشتر فروختم مال خودم .
    یا اینکه برم جایی کار کنم بهتره ؟ بخوام نیمه وقت کار کنم بیشتر از 400-500 گیرم نمیاد در ماه که نمیصرفه برام .
    نظر شما چیه ؟
    سلام. ما که چند ساله تو این حوزه فعالیم هنوز به این روش نتونستیم درآمد قطعی کسب کنیم عزیز
    متاسفانه کلا ذهنیت غلطی از بازار کامپیوتر کشور دارید و نمیدونید داره چی میگره تو این بازار !
    تو این دوره هرکسی برای خرید سیستم اول میاد مشاوره میگیره بعد هم میره سراغ فروشنده های مطرح بازار که کف ترین قیمتها رو پیدا کنه و بعضا قطعه به قطعه خرید میکنه تا با کمترین قیمت سیستمش رو جمع کنه .
    برای این مورد اول با مدیاها و رسانه های حوزه تکنولوژی اگر جذب نیرو داشتند استارت کار بزنید و کسب تجربه کنید بعد که اسم و اعتباری برای خودتون دست و پا کردید به فکر کارها و مراحل بعدی بیفتید .
    فروش سیستم به این روش در حال حاضر بدون اعتبار کافی و با وجود رقابت شدیدی که بین عرضه کنندگان سخت افزار تو کشور هست و همه دنبال کف قیمتن برای امثال شما اونم از طریق یه پیج اینستا یا کانال تلگرام رسما غیر ممکنه
    یادتون باشه همیشه تو بازار کشور ماه متاسفانه جایگاه و اعتبار بر هر علم و تخصص و سوادی مقدمه اما اگر هردوش رو در کنار هم پیدا کنید قطعا توپ تکونتون نمیده و به جایگاه و پیشرفت خوبی می رسید.

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این مواردی که فرمودین سرمایه میخواد و ریسک بالایی هم داره
    سلام عباس جان
    سرمایه نمیخواد اتفاقا .
    قبل از سرمایه اعتبار و جایگاه بالایی میخواد و تجربه و تخصص که کاربر بهشون اعتماد کنه.

امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    علیکم سلام و عرض ادب.
    بله قبل از همه این کارها تخصص و مهارت و دانش در زمینه مهم هست ولی در عرصه عمل واقعاً سرمایه مهمه.
    همونطور که استارتر عزیز فرمودن، فرضاً یه بنده خدایی که مغازه نداره با ارائه خدمات میخواد درآمد داشته باشه؛ یه شخصی میاد و میگه که من با این بودجه یه سیستم میخوام بخرم و نیاز به مشاوره دارم برای خرید. اون دو راه داره
    یا اینکه بگه بودجه رو در اختیار من قرار بدین تا خودم خرید کنم و پس از رسیدن قطعات به دستم اسمبل کنم و بهتون تحویل بدم که نیاز به اعتماد سازی داره. و کمتر کسی میاد به همین راحتی مثلا ۵۰ میلیون وجه رایج مملکت رو به کسی که زیاد آشنایی باهاش نداره بسپاره که ارائه دهنده هم هزینه خدمات رو ازش دریافت کنه

یا اینکه خود اراسه دهنده سرمایه رو داشته باشه و بگه من سیستم رو براتون تهیه میکنم و شما به صورت کلی خرید کنید که نیاز به سرمایه داره و احتمالش هست خریدار پشیمون بشه و سیستم هم همینطور رو دست ارائه دهنده بمونه.

در مورد قطعات دست دوم هم همینطوره. ارائه دهنده(که الان دیگه فروشنده هست) باید یک یا چند قطعه بخره که اونم باز یا زیر قیمت بازار میخره و به قیمت عرف بازار و یکم پایین تر میفروشه، یا میخره و احتکار میکنه تا گرون شه و از اختلاف قیمت سود میکنه که در هر دو صورت غیر از پیدا کردن کالای مطلوب باز نیاز به سرمایه هست چون ممکنه در روز میلیون ها تومن خرید و فروش انجام بشه.

معمولاً بین خرید و فروش چند روز فاصله میافته مگر اینکه شخص حرفه ای باشه و خرید و فروش با واسطه شدن خودش کالا رو برای یکی دیگه بخره و از خریدار پول بیشتری دریافت کنه. اگر طبق روال معمول پیش بره شخص باید پول بده قطعه بخره و طی چند روز قطعه دستش برسه و باز آگهی کنه و به یکی دیگه بفروشه تا یه سودی بکنه.

البته اینها بیشتر نمونه هایی از استراتژی های تجربی‌ای هست که دیدم.

برعکسش هم میشه خدمات دهنده های شهر ما. مغازه و سرمایه دارن ولی به نظرم دانش تخصصی ندارن.

امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    بسیار متشکرم ولی دوستان فقط پیشنهادات من رو نقد کردند . کسی هست پیشنهادی داشته باشه ؟
    روز به روز کفگیرم بیشتر داره میخوره به تهه دیگ .
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بسیار متشکرم ولی دوستان فقط پیشنهادات من رو نقد کردند . کسی هست پیشنهادی داشته باشه ؟
    روز به روز کفگیرم بیشتر داره میخوره به تهه دیگ .
    والا تو این رشته اگر در مغازه یا جایی مشغول به کار بشید بهتره.

یا در زمینه کامپیوتر به فعالیت ترجمه و نشر اخبار هم بپردازید ازش درآمد خواهد داشت ولی نه به اندازه ای که زیاد باشه.

متاسفانه هر کاری نیاز به سرمایه داره.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)