ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

عدم شناخت کارت گرافیک توسط مادربرد

سلام خدمت اعضای محترم , ما یه سیستم با مادربرد msi ms7788 داریم با cpu g645 که تا الان با گرافیک آنبورد سی پی یو استفاده کردیم , الان قصد خرید کارت گرافیک دارم هر کارت گرافیکی امتحان کردیم مادربرد نشناخت مثل اینتل 210 و 610 و 430 هیچجوره نشناخت , بایوس مادربرد رو آپدیت کردم بازم نشناخت البته فن کارت روشن میشه فقط تصویر نمیده تو یه فروم خارجی دیدم گفتن باتری مادربرد دربیار بنداز بازم توفیقی نکرد رم ها هم یک درمیان درآوردیم امتحان کردیم هیچ نتیجه ای نگرفتیم (دوتادو گیگ هست)به نظرتون از چیه ؟ چه پیشنهادی دارید ؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidalfa نمایش پست ها
    سلام خدمت اعضای محترم , ما یه سیستم با مادربرد msi ms7788 داریم با cpu g645 که تا الان با گرافیک آنبورد سی پی یو استفاده کردیم , الان قصد خرید کارت گرافیک دارم هر کارت گرافیکی امتحان کردیم مادربرد نشناخت مثل انویدیا 210 و 610 و 430 هیچ جوره نشناخت , بایوس مادربرد رو آپدیت کردم بازم نشناخت البته فن کارت روشن میشه فقط تصویر نمیده تو یه فروم خارجی دیدم گفتن باتری مادربرد دربیار بنداز بازم توفیقی نکرد رم ها هم یک درمیان درآوردیم امتحان کردیم هیچ نتیجه ای نگرفتیم (دوتادو گیگ هست)به نظرتون از چیه ؟ چه پیشنهادی دارید ؟
    سلام دوست عزیز.
    ممکنه سهواً کابل مانیتور رو به خروجی گرافیک آنبرد وصل کرده باشین.
    کابل مانیتور رو به یکی از خروجی های تصویر کارت گرافیک وصل کنید و اگه امکانش هست با یه مانیتور دیگه هم تست کنید.

امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نه کابل مانیتور به گرافیکی که انداختیم وصل کردیم ، با مانیتور دیگه هم تست کردیم فرقی نکرد ، خودم بنظرم اسلاتش مشکل داره ولی از صفرش هم با آنبورد استفاده کردیم یعنی منظورم اسلاتو خراب نکردیم ، میترسمم بدم تعمیرکارمادربرد ، سالم بیرون نیاد . تنظیمات ستاپ همون قسمت delete رو هم فکتوری ریست زدم بازم فرقی نکرد .
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع