ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Exclamation مشکل کارت گرافیک RX 580

سلام.میخواستم یه سوال مطرح کنم ممنون میشم از دوستان که منو راهنمایی بفرمایید.من الان چند ماهی میشه سیستم بستم گرافیک rx580 دست دو انداختم رو سیستم و موقع انجام بازی وقتی کیفیت میزارم روی High مانیتور بعد ۱۰ دقیقه سیاه میشه و صدای فن های گرافیک مثل موتور هواپیما میره بالا و مجبور میشم سیستم خاموش و دوباره روشن کنم. کیفیت بازی میزارم روی حالت متوسط تا نیم ساعت دوام میاره بعد دوباره تصویر میره… من پیش چند تا کارشناس سخت افزار بردم و هیچکدوم حاظر نبودن به گرافیگ دست بزنن همشون میگفتن بیا یه دونه جدید ترش را بخر حتا پیش کسی که کارت ازش خریدم بردم اونم میگه به ما ربطی نداره و بودجه لازم برای خرید کارت گرافیگ جدید تر هم ندارم آخر مجبور شدم خمیر سلیکون کارت عوض کنم پیش یه نفر به امید بهبودی… ولی بازم همین مشکل وجود داره و مانیتور هنگام بازی خاموش میشه ولی کیس همچنان روشن من قطعات مختلف تست کردم و اطمینان دارم ۱۰۰ درصد مشکل کارت گرافیگ هست ولی نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم هر کسی اطلاع داره راهنمایی بفرمایید واقعا هر اینور اونور رفتم کلافه شدم ممنون میشم نظرم را منتشر کنید🙏
    امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده در جایگاهی نیستم نظر تخصصی بدم اون قسمت را اساتید میان و نظراتشان را خدمتتان اعلام می کنند.

اما در خصوص خرید کارت گرافیک دست دوم اول اینکه سر بیت کوین دیگه نمیشه اطمینان کرد که گرافیک دست دوم خرید خصوصا این گرافیکی که شما خریدی چون هرجا میبینی این مدل گرافیک را گذاشتند برای فروش بدون شک بدون که ماین شده حتی اگپه خلافش هم گفته بشه.

شما هم در آینده اگر قصد خرید داشتی ولی بودجه نرسید لطف کن دست دوم نخر چون همین مشکلات و اعصاب خوردی ها را در پیش داره چون واقعا دنیای بدی شده و نمیشه اطمینان کرد.

بزار کمی بگذره یه مدل پایین تر بخر ولی حتما نو باشه.
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1122 نمایش پست ها
    سلام.میخواستم یه سوال مطرح کنم ممنون میشم از دوستان که منو راهنمایی بفرمایید.من الان چند ماهی میشه سیستم بستم گرافیک rx580 دست دو انداختم رو سیستم و موقع انجام بازی وقتی کیفیت میزارم روی High مانیتور بعد ۱۰ دقیقه سیاه میشه و صدای فن های گرافیک مثل موتور هواپیما میره بالا و مجبور میشم سیستم خاموش و دوباره روشن کنم. کیفیت بازی میزارم روی حالت متوسط تا نیم ساعت دوام میاره بعد دوباره تصویر میره… من پیش چند تا کارشناس سخت افزار بردم و هیچکدوم حاظر نبودن به گرافیگ دست بزنن همشون میگفتن بیا یه دونه جدید ترش را بخر حتا پیش کسی که کارت ازش خریدم بردم اونم میگه به ما ربطی نداره و بودجه لازم برای خرید کارت گرافیگ جدید تر هم ندارم آخر مجبور شدم خمیر سلیکون کارت عوض کنم پیش یه نفر به امید بهبودی… ولی بازم همین مشکل وجود داره و مانیتور هنگام بازی خاموش میشه ولی کیس همچنان روشن من قطعات مختلف تست کردم و اطمینان دارم ۱۰۰ درصد مشکل کارت گرافیگ هست ولی نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم هر کسی اطلاع داره راهنمایی بفرمایید واقعا هر اینور اونور رفتم کلافه شدم ممنون میشم نظرم را منتشر کنید������
    سلام دوست عزیز.
    همانطور که محمدرضا جان گفتن خرید کارت دست دوم اشتباه هست مگر اینکه شخص فروشنده برادرت باشه و بهش اطمینان کامل داشته باشی...
    در مورد این مشکل نظری خاصی نمی تونیم بدیم... نهایت بگیم ویندوز عوض کن و درایور های سیستم رو آپدیت کن....
    از نزدیک باید توسط شخص حرفه ای چک بشه و مشکل پیدا شه... از اینجا نمی شه گفت.
    موفق باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)