ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید

نیازمند مشاوره فوری جهت خرید کیبورد تا 4 میلیون

با درود به همه دوستان یکم عجله دارم جهت خرید کیبورد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یک کیبورد می خوام حدود 5 میلیون و بک لایت حتما داشته باشه و طول عمر خوبی هم داشته باشه ( حداقل 10 سال با استفاده نه خیلی زیاد ) و با سیم هم باشه و فول کیبورد باشه
    کاربرد در اول گیم و در مرحله بعد تایپ ( نه به صورت حرفه ای )- حروف فارسی برام مهم نیست چون بدون نگاه کردن تایپ میکنم
    بین لاجیتک و ریزر و ایسوس و گلوریس می خوام انتخاب کنم
    دو تا پیدا کردم
    کیبورد ریزر BlackWidow - Green Switch ( کلید مکانیکی سبز - احتمالا طول عمر بیشتر - داشتن مموری داخلی )
    اشکالات = نداشتن صفحه استراحت مچ دست- نداشتن کلیدهای مولتی مدیا - کابل pvc

کیبورد ریزر Ornata V2 ( کلید های ممبرین-صفحه استراحت مچ دست- کلیدهای مولتی مدیا - کابل کنفی )
    اشکال نداشتن مموری داخلی

قیمت مدل Ornata V2 حدود 200 تومن گرونتره و شنیدم صدای مکانیکی گرین سوییچ زیاده و فشار بیشتری هم جهت تایپ نیاز داره ( صداش خیلی مهم نیست ولی فشار دکمه ها دست رو خسته نکنه برام مهمه )

کدوم رو پیشنهاد میدید و چرا ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط dooste.man83 نمایش پست ها
    با درود به همه دوستان یکم عجله دارم جهت خرید کیبورد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یک کیبورد می خوام حدود 4 میلیون و بک لایت حتما داشته باشه و طول عمر خوبی هم داشته باشه ( حداقل 10 سال با استفاده نه خیلی زیاد ) و با سیم هم باشه و فول کیبورد باشه
    کاربرد در اول گیم و در مرحله بعد تایپ ( نه به صورت حرفه ای )- حروف فارسی برام مهم نیست چون بدون نگاه کردن تایپ میکنم
    بین لاجیتک و ریزر می خوام انتخاب کنم
    لاجیتک ها نور پس زمینه مناسبی ندارن و از اونجا که ماوس ریزر هم می خوام بگیرم ترجیه میدم کیبورد هم ریزر باشه
    در حد بودجه من دو تا پیدا کردم

کیبورد ریزر BlackWidow - Green Switch ( کلید مکانیکی سبز - احتمالا طول عمر بیشتر - داشتن مموری داخلی )
    اشکالات = نداشتن صفحه استراحت مچ دست- نداشتن کلیدهای مولتی مدیا - کابل pvc

کیبورد ریزر Ornata V2 ( کلید های ممبرین-صفحه استراحت مچ دست- کلیدهای مولتی مدیا - کابل کنفی )
    اشکال نداشتن مموری داخلی

قیمت مدل Ornata V2 حدود 200 تومن گرونتره و شنیدم صدای مکانیکی گرین سوییچ زیاده و فشار بیشتری هم جهت تایپ نیاز داره ( صداش خیلی مهم نیست ولی فشار دکمه ها دست رو خسته نکنه برام مهمه )

کدوم رو پیشنهاد میدید و چرا ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست خوبم، Ornata رو ولش کن،

کلید های سبز Razer اتفاقا مثل کلید های آبی Cherry هستند و برای تایپ کاملا مناسب چون هم Tactile هستند (آستانه عملکرد کلید ها رو حس می کنی) و هم صدا دار. خوبی این کلید ها اینه که مثل کلید های گیمینگ لازم نیست تا ته فشارشون بدی برای عملکردشون، خیلی سریع در میانه راه عمل می کنند.

تنها ایرادش همون نداشتن جایگاه استراحت مچ دسته، وگرنه از هر نظر Green Switch برای تایپ اوکیه.
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم، Ornata رو ولش کن،

کلید های سبز Razer اتفاقا مثل کلید های آبی Cherry هستند و برای تایپ کاملا مناسب چون هم Tactile هستند (آستانه عملکرد کلید ها رو حس می کنی) و هم صدا دار. خوبی این کلید ها اینه که مثل کلید های گیمینگ لازم نیست تا ته فشارشون بدی برای عملکردشون، خیلی سریع در میانه راه عمل می کنند.

تنها ایرادش همون نداشتن جایگاه استراحت مچ دسته، وگرنه از هر نظر Green Switch برای تایپ اوکیه.
    سپاس از لطفتون استاد
    جای دست نداشتنش که برام مهم نیست عادت دارم
    فقط یکم در مورد صدای گرین سوییچ نگران هستم
    آیا صداش آزاردهنده نیست ؟ چون می خوام پایان نامه ام رو با این کیبورد تایپ کنم

در ضمن گارانتی اصلی ریزر پانا هست یا تخت جمشید ؟ کدوم رو توضیه می فرمایید ؟

و سوال آخر شما بین BlackWidow - Green Switch وAsus TUF Gaming K7 انتخابتون کدوم هست ؟ و توی این رنج قیمتی همین مدل ریزر رو پیشنهاد می فرمایید ؟
    ممنون از پاسختون و شرمنده اگر زیاد سوال کردم
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سپاس از لطفتون استاد

و سوال آخر شما بین BlackWidow - Green Switch وAsus TUF Gaming K7 انتخابتون کدوم هست ؟ و توی این رنج قیمتی همین مدل ریزر رو پیشنهاد می فرمایید ؟

من خودم عاشق صدای کیبردم. یعنی هیچی لذت بخش تر از سرو صدای کیبرد مکانیکی موقع تایپ نیست. ولی خوب هر شخصی سلیقه ای داره. صداش رو میتونی توی یوتیوب چک کنی قبل خرید.

به شخصه بین اینها همون ریزر رو انتخاب می کنم. چون تنها کیبرد واقعا مکانیکیه.

تا جایی که میدونم گارانتی ریزر پانا است. اگر تخت جمشید هم بود گارانتی معتبریه.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سپاس از لطفتون استاد

سلام
    از گارانتی بقالی سرکوچتون بگیر ولی از تخت جمشید گارانتی نگیر
    هرجفت اینها البته در با پنبه سر بریدن تخصص ویژه ای دارن و برهمگان واضح شده . ولی خب بین بد و بدتر آدم باید بد رو انتخاب کنه .
    درسته ممکنه عادت کنید به نداشتن استراحتگاه مچ دست ولی به عوارض و مشکلات جسمیش هم توجه کنید . سلامتی آدم اگر از بین بره به این راحتی ها نمیشه درستش کرد . خدای ناکرده به خاطر نداشتن ارگونومی مناسب در نشستن پشت میز و زاویه قرارگیری مچ روی میز و کیبرد و نوع موس آدم سندرم تونل کارپال بگیره کلی از کار و زندگی میفته به کنار، چقدر هم هزینه درمان و تزریق کورتون و گچ گیری و فیزیوتراپی و کاردرمانی و خدای ناکرده در پله آخر جراحی میشه

امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز
    من یکم با صدای گرین سوییچ مشکل دارم و چون سریع تایپ میکنم و گاهی مجبورم در محل کار هم تایپ کنم ترجیح میدم صدای کیبورد خیلی بلند نباشه
    بودجه رو تا 5 میلیون افزایش دادم
    حالا بین مدل های موجود در بازار از جمله این سه مورد زیر ممنون میشم کمک کنید دوستان بهترین انتخاب رو انجام بدم

کیبورد مکانیکال گلوریوس (( GMMK Full Size (Prebuilt) ((Gateron Brown

کیبورد مکانیکی ریزر ( Blackwidow Chroma V2 (Orange Switch

کیبورد ایسوس ( ROG Strix Flare (Cherry MX Red

اگر مدل های دیگه ای مدنظرتون هست ممنون میشم معرفی بفرمایید ( حتما فول کیبورد و دکمه ها مکانیکی باشه و RGB هم خوب باشه )

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز
    من یکم با صدای گرین سوییچ مشکل دارم و چون سریع تایپ میکنم و گاهی مجبورم در محل کار هم تایپ کنم ترجیح میدم صدای کیبورد خیلی بلند نباشه
    بودجه رو تا 5 میلیون افزایش دادم
    حالا بین مدل های موجود در بازار از جمله این سه مورد زیر ممنون میشم کمک کنید دوستان بهترین انتخاب رو انجام بدم

کیبورد مکانیکال گلوریوس (( GMMK Full Size (Prebuilt) ((Gateron Brown

کیبورد مکانیکی ریزر ( Blackwidow Chroma V2 (Orange Switch

کیبورد ایسوس ( ROG Strix Flare (Cherry MX Red

اگر مدل های دیگه ای مدنظرتون هست ممنون میشم معرفی بفرمایید ( حتما فول کیبورد و دکمه ها مکانیکی باشه و RGB هم خوب باشه )

تمام کیبرد های مکانیکی سرو صدا دارند، فقط میزان صداشون فرق می کنه. اینکه محل کار استفاده می کنید هر مدل کیبرد مکانیکی بخرید صداش برای همه پخش میشه. اینو گفتم که آب پاکی رو ریخته باشم رو دستتون که کیبرد مکانیکی = سرو صدا. اصلا کیبرد مکانیکی میخرن که صدا کنه بقیه بفهمن کیبرد مکانیکیه.

میون کیبرد هایی که اسم بردین ایسوس که Cherry Red داره کم صداترینش هست.
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    تمام کیبرد های مکانیکی سرو صدا دارند، فقط میزان صداشون فرق می کنه. اینکه محل کار استفاده می کنید هر مدل کیبرد مکانیکی بخرید صداش برای همه پخش میشه. اینو گفتم که آب پاکی رو ریخته باشم رو دستتون که کیبرد مکانیکی = سرو صدا. اصلا کیبرد مکانیکی میخرن که صدا کنه بقیه بفهمن کیبرد مکانیکیه.

میون کیبرد هایی که اسم بردین ایسوس که Cherry Red داره کم صداترینش هست.
    اول جا داره از راهنماییتون تشکر کنم
    من چون تجربه کار با این کیبورد ها رو ندارم و امکان امتحان کردنشونم نداشتم بر اساس نظر شما قطعا خرید میکنم
    در مجموع اگر بحث صدا رو کنار بزاریم ایسوس رو به عنوان انتخاب نهایی پیشنهاد می فرمایید ؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    اول جا داره از راهنماییتون تشکر کنم
    من چون تجربه کار با این کیبورد ها رو ندارم و امکان امتحان کردنشونم نداشتم بر اساس نظر شما قطعا خرید میکنم
    در مجموع اگر بحث صدا رو کنار بزاریم ایسوس رو به عنوان انتخاب نهایی پیشنهاد می فرمایید ؟
    بر اساس چیزی که شما بهش نیاز دارید بله.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)