ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    یکی از دوستان شیائومی خرید بعد 6 ماه هاردش سوخت. مجبور شد 1.5 بده هاردشو عوض کنه
    یکی از آشنایان گوشی شیائومی PocoPhone F1 رو داره ازش پرسیدم گفت خوبه. (بعد از 1 و نیم سال استفاده)
    به نحوه استفاده بستگی داره عرفان جان. من نحوه استفاده دوست شما رو نمی دونم اما رفیق من معمولی کار میکنه. منظورم اینه بازی کم میکنه و تمام نکات نگهداری گوشی رو رعایت میکنه.
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    بعد از حدود کلی تحقیق گوشی Xiaomi Poco X3 NFC 64G رو انتخاب کردم.
    تو این رنج باتری عالی، شارژر عالی، نمایشگر 120 هرتز، سخت افزار عالی، دوربین خوب و....
    سامسونگ پول برند میگیره متاسفانه.
    هواوی هم که سرویس های گوگل رو پشتیبانی نمیکنه.
    اپل هم که خیلی گرونه.
    دیگه شیائومی بینشون بهتره.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    سلام
    دوستان من به مدت تقریباً 4 سال استفاده از گوشی Xiaomi MI 4 که سال 2014 ساخته شد استفاده کردم.
    نوع کاربری متوسطی با این گوشی داشتم و با توجه به قیمت انتظار زیادی ازش نداشتم(تقریبا قیمتش نصف J7 سامسونگ اونموقع بود)
    چون پیکسل های نمایشگر(441 PPI) و دوربین ها(اصلی 13M و سلفی 8M پیکسل/فیلم برداری 4K,1080P,720P که البته 720P قابلیت اسلوموشن داره) برام مهم بود و بودجه هم کم بود این گوشی رو تهیه کردم و در طول استفاده معمولی و روزانه مشکل خاصی از نظر هنگ و لگ نداشتم. در بازی ها هم گوشی با قابلیت Performane Mode از حداکثر منابع سخت افزاری(چیپ Snapdragon 801 و رم 3GB LPDDR3) استفاده می‌کرد که قابل قبول بود ولی دما و استفاده از باتری(3080mAh) بالا می‌رفت.
    چند بار گوشی از دستم افتاده و از نظر شکستگی الحمدلله مشکلی پیش نیومد(البته گلس مرغوب نصب بوده). از قاب و گارد استفاده نمی کردم و پس از چند سال لنز خش گرفته و الان عکس برداری یکم آزار دهنده شده(البته دوربین سلفی از این مشکل مستثناست)
    اما صفحه نمایش از نظر کیفیت و کدر شدن رنگ تفاوتی با روز اول نداره.کاهش قدرت سخت افزاری هم دیده نشده و فقط با آپدیت ها (که فکر نمی‌کنم دیگه برای این مدل آپدیتی بیاد) اندرویدش از 4 به 6 ارتقا یافته و تنها مشکل گیر داشتن اسلوموشن(به صورتی که در مواقعی که نور کافی و گوشی ثابت باشه اسلوموشن پایدار هست، برخلاف گذشته) و مشکل و باگ با Instagram هست که پست ها و استوری ها روی 20fps قفل میشن و آزاردهنده هست.

در کل به نظرم مدل ها با هم تفاوت های بسیار دارن صد البته که امروز از سال 2014 تقریباً 7 سال گذشته. اگه من بخوام از این گوشی ارتقایی داشته باشم شخصاً مدل های A50/A51 و A70/A71 رو ترجیح میدم

امیدوارم اطلاعات برای دوستان مفید باشه

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام. هوآی نوت 8 پرو تا چند وقت پیش 5 تومن بود، الان نمی دونم چقدره ولی گوشی خیلی خوبه.
    دوستان برای پیش بینی فوتبال به صورت کاملا قانونی به سایت پیش بینی فوتبال مراجعه کنید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)