ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question کند چرخیدن فن پاور

سلام.
    بنده یه مشکل خیلی بزرگ پیدا کردم و ممنون میشم که به من کمک کنید.

مشکل ایمه که فن پاور من که (Tsco) هست خیلی اروم میچرخه. فن من همیشه مشکل صدای زیاد و تند چرخیدن داشت! بعد یه مدت با اسن موضوع کنار اومدم. تا اینکه یه روز صدای وز وز شدیدی شنیدم. یه صدا مثل صدای فن که شدت بیشتری داشت و انگار داشت ساییده میشد. مطمئن نیستم صداش چطوری بود. صداش وقتی میرفت که دستت رو محکم روی قسمت بالایی نگه داری ( فشار بدی) صدا میرفت. چند بار بردم تعمیر گاه یه ایپری روش زد و ارمیچرش رو عوض مرد و... صداش یه مدت رفته بود و همه چیز خیلی خوب بود و فنم هالی کار میکرد تا اینکه یه بار به صورت ناخواسته پام خیلی اروم به کیس خورد و صدای فن در حد جت رفت! منم از ترس کیسو خاموش کردم. یه نکته هم خواستم بگم قبل از اینکه کمک کنید اونم اینه که قاب کیس من خیلی قدیمی و وا رفته هست. و جدیدا یه مادربرد msi روش انداختم و خیلی خوب کار میکرد. حالا باید چیکار کنم؟!
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان

من تازه عضو انجمن شدم،

دکمه ایجاد سوال کجاست؟؟؟
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_78 نمایش پست ها
    سلام.

مشکل ایمه که فن پاور من که (Tsco) هست خیلی اروم میچرخه. فن من همیشه مشکل صدای زیاد و تند چرخیدن داشت! بعد یه مدت با اسن موضوع کنار اومدم. تا اینکه یه روز صدای وز وز شدیدی شنیدم. یه صدا مثل صدای فن که شدت بیشتری داشت و انگار داشت ساییده میشد. مطمئن نیستم صداش چطوری بود. صداش وقتی میرفت که دستت رو محکم روی قسمت بالایی نگه داری ( فشار بدی) صدا میرفت. چند بار بردم تعمیر گاه یه ایپری روش زد و ارمیچرش رو عوض مرد و... صداش یه مدت رفته بود و همه چیز خیلی خوب بود و فنم هالی کار میکرد تا اینکه یه بار به صورت ناخواسته پام خیلی اروم به کیس خورد و صدای فن در حد جت رفت! منم از ترس کیسو خاموش کردم. یه نکته هم خواستم بگم قبل از اینکه کمک کنید اونم اینه که قاب کیس من خیلی قدیمی و وا رفته هست. و جدیدا یه مادربرد msi روش انداختم و خیلی خوب کار میکرد. حالا باید چیکار کنم؟!
    سلام.
    پاور های تسکو از نظر من اصلا خوب نیستن. من فقط گرین و کولرمستر رو قبول دارم....
    حالا اینطور که شما فرمودی با یه ضربه آروم به کیس خراب شده....
    قاب کیس رو هم که میگید مشکل داره.....
    شما مشخصات سیستم رو بگو ما یه پاور خوب برای سیستمتون پیشنهاد بدیم و همچنین یه قاب کیس.
    اگر پاور خراب باشه میتونه آسیب جدی به دیگر قطعات سیستم بزنه....
    موفق باشید.
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.ezadi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تازه عضو انجمن شدم،

دکمه ایجاد سوال کجاست؟؟؟
    سلام.
    شما در صفحه اول سایت چند عنوان مهم (مثل: سخت افزار، عمومی، مشاوره و راهنمایی و...) می بینید. هر عنوانی که با سوالتون ارتباط داشت انتخاب کنید و در صفحه دوم نیز به همین صورت یک موضوع از زیر مجموعه های اون رو انتخاب و کلیک کنید روش و بالای صفحه جدید با رنگ آبی نوشته ارسال موضوع جدید روی اون بزنید و تمام.
    موفق باشید.
    امتیازها
    6,785
    سطح
    54
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_78 نمایش پست ها
    سلام.

درود
    بلبرینگ فن خشک شده و نیاز به سرویس داره (هر فنی که صد میده یا آروم میچرخه) با اسپری چرب میزنن یه مدت راه میوفته باز همونطور میشه. اصولیش اینه فن باز بشه با اسپری گریس قبلی کامل شستشو بشه و گریس مرغوب جاگزین بشه....
    معمولا تو فن های ارزون قیمت این اتقاق میوفته ولی اگه درست سرویس بشه تا چند سال بی درد سر کار میکنه
    امتیازها
    2,348
    سطح
    29
    0
    کاربر جدید
    سلام همونظوری که دوستمون گفتن کاملا درسته اگر عوض کنید بهتره چون بازم همونطوری میشه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)