ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید

خرید گرافیک و مانیتور با بودجه 8 میلیون

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی. دوستان من 8 میلیون تو دست وبالم دارم وقصد داشتم یه گرافیک با یک مانتیور بخرم .
    مانیتوری که دوست دارم بخرم LG 24mk430h-b هست چون که تو رنج قیمت 4 میلیون فکر میکنم بهترین گزینه باشه با توجه به پنل IPS که داره . و برام میمونه 4 میلیون . با این 4 میلیون تنها گرافیک نویی که میتونم بخرم Gt 1030 هست که واقعا ستمه ولی خب 1 میلیون هم برام میمونه چون این گرافیک 3 میلیون هست .
    حالا گفتم من اگه بخوام مانیتور خوب بخرم با گرافیک ضعیف فایده نداره . پس بزار یک گرافیک مشتی بخرم بعدا برای مانیتور هم جور میکنم .
    خودم اول PH-GTX1650S-O4G مد نظرم بود که خب با توجه به نظرات متوجه شدم توی تنظیمات بالای بازی دماش به 80 و خورده ای میرسه و با توجه به مدلش گیمینگ هم نیستو یک عدد فن داره .
    پس رفتم سراغ TUF GTX1650S-O4G-GAMING که گیمینگ هم هست و دماش بین 75 اینا میمونه و 2 عدد فن داره . تنها ایرادی که دیدم تو نظرات گفتن صدای بدشه که واقعا بنظرم میتونه تو بلند مدت اذیت کنه ادمو ( هرچند نشنیدم صداشو ) .

درضمن پایین هم مشخصات سیستمم رو میزارم که ببینید قطعات در آینده با هم مچ خواهند بود یا نه .
    و اینکه کیس من 7 تا جای فن داره که دوتاش مشغوله . یکی باد رو تو میده و که جلو نصبش کردم و دیگری پشت باد رو بیرون میده . با گرافیکی که قراره بخرم نیاز هست باز بهش فن اضافه کنم ؟
    Main : MSI B350M PRO VD_PLUS
    CPU : AMD RYZEN 3 1200 ( مشکلی با گرافیک های Nvidia ایجاد نمیکنه ؟ )
    RAM : 8GB DDR4 2400MHz SINGLE CHANNEL
    POWER : GREEN GP650A-UK
    CASE : GREEN PARS RVO
    و اینکه کاربری بنده اول از همه گیم ( نه به صورت حرفه ای و تخصصی ، همون که بتونم بازی های سنگین رو با گرافیک بالا بازی کنم کافیه ) ، برنامه نویسی ، طراحی سایت ، فیلم دیدن وکارهای روزمره هست . ( شاید در آینده ادیت ویدیو و عکس هم اضافه شد )
    لطفا فقط دوستانی که تخصص بالایی تو سخت افزار دارند پاسخ بدهند . خیلی مشتکرم
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diako نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی. دوستان من 8 میلیون تو دست وبالم دارم وقصد داشتم یه گرافیک با یک مانتیور بخرم .
    مانیتوری که دوست دارم بخرم LG 24mk430h-b هست چون که تو رنج قیمت 4 میلیون فکر میکنم بهترین گزینه باشه با توجه به پنل IPS که داره . و برام میمونه 4 میلیون . با این 4 میلیون تنها گرافیک نویی که میتونم بخرم Gt 1030 هست که واقعا ستمه ولی خب 1 میلیون هم برام میمونه چون این گرافیک 3 میلیون هست .
    حالا گفتم من اگه بخوام مانیتور خوب بخرم با گرافیک ضعیف فایده نداره . پس بزار یک گرافیک مشتی بخرم بعدا برای مانیتور هم جور میکنم .
    خودم اول PH-GTX1650S-O4G مد نظرم بود که خب با توجه به نظرات متوجه شدم توی تنظیمات بالای بازی دماش به 80 و خورده ای میرسه و با توجه به مدلش گیمینگ هم نیستو یک عدد فن داره .
    پس رفتم سراغ TUF GTX1650S-O4G-GAMING که گیمینگ هم هست و دماش بین 75 اینا میمونه و 2 عدد فن داره . تنها ایرادی که دیدم تو نظرات گفتن صدای بدشه که واقعا بنظرم میتونه تو بلند مدت اذیت کنه ادمو ( هرچند نشنیدم صداشو ) .

درضمن پایین هم مشخصات سیستمم رو میزارم که ببینید قطعات در آینده با هم مچ خواهند بود یا نه .
    و اینکه کیس من 7 تا جای فن داره که دوتاش مشغوله . یکی باد رو تو میده و که جلو نصبش کردم و دیگری پشت باد رو بیرون میده . با گرافیکی که قراره بخرم نیاز هست باز بهش فن اضافه کنم ؟
    Main : MSI B350M PRO VD_PLUS
    CPU : AMD RYZEN 3 1200 ( مشکلی با گرافیک های Nvidia ایجاد نمیکنه ؟ )
    RAM : 8GB DDR4 2400MHz SINGLE CHANNEL
    POWER : GREEN GP650A-UK
    CASE : GREEN PARS RVO
    و اینکه کاربری بنده اول از همه گیم ( نه به صورت حرفه ای و تخصصی ، همون که بتونم بازی های سنگین رو با گرافیک بالا بازی کنم کافیه ) ، برنامه نویسی ، طراحی سایت ، فیلم دیدن وکارهای روزمره هست . ( شاید در آینده ادیت ویدیو و عکس هم اضافه شد )
    لطفا فقط دوستانی که تخصص بالایی تو سخت افزار دارند پاسخ بدهند . خیلی مشتکرم
    دوستان یکی لطف میکنه این رو کامل بخونه و راهنمایی کنه ؟ عجله دارم ...
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان یکی لطف میکنه این رو کامل بخونه و راهنمایی کنه ؟ عجله دارم ...
    بهترین انتخاب همون GTX 1650 Superهست حالا هر مدلی که به بودجه شما می خوره تهیه کنید بهتره.

در مورد صدای فن، توی بازی خیلی مهم نیست، مهم اینه که در هنگام بیکاری سیستم صدای فن نداشته باشه.
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    بهترین انتخاب همون GTX 1650 Superهست حالا هر مدلی که به بودجه شما می خوره تهیه کنید بهتره.

در مورد صدای فن، توی بازی خیلی مهم نیست، مهم اینه که در هنگام بیکاری سیستم صدای فن نداشته باشه.
    خیلی ممنون .
    من مانیتورم دوتا کابل داره یکی که VGA هست یکی هم DVI . ولی انگار مدل DVI هاشون باهم فرق میکنه و نمیتونم وصلشون کنم . نظر شما چیه ؟ مچ میشن باهم ؟ یا باید از تبدیل استفاده کنم ؟ ( عکس هاشون رو میزارم پایین همین مطلب )
    این فروشگاه معتبریه ؟ مطمعن باشم جنسی که میده دست دوم و ماین شده نیست ؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: XZAS.PNG
مشاهده: 8
حجم: 177.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2021-02-03_09-33-08.jpg
مشاهده: 7
حجم: 64.4 کیلو بایت
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    خیلی ممنون .
    من مانیتورم دوتا کابل داره یکی که VGA هست یکی هم DVI . ولی انگار مدل DVI هاشون باهم فرق میکنه و نمیتونم وصلشون کنم . نظر شما چیه ؟ مچ میشن باهم ؟ یا باید از تبدیل استفاده کنم ؟ ( عکس هاشون رو میزارم پایین همین مطلب )
    این فروشگاه معتبریه ؟ مطمعن باشم جنسی که میده دست دوم و ماین شده نیست ؟
    من هر چی این عکس ها رو نگاه می کنم به نظرم به هم دیگه میخورن. تست کردی ببینی توی هم میرن؟ اگر توی هم برن، هیچ مشکلی نخواهی داشت. تست کن.

در مورد تاپ رایان من تجربه خرید خودم نداشتم اما از فروشگاه های قدیمیه. دیده بودم سایتشو قبلا.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)