ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید

سبز شدن گرافیک و مانیتور! (خواهشا کمک کنید)

سلام دوستان یک مشکل عظیم دارم. (اولین پست)
    ماجرا مال وقتی که تازه کرونا اومده بود.
    قبلا یکی از دوستامون یک سیستمی داشت که میگفت نمیخوامش و رفته بود سیستم قوی تر خریده بود. و اون به من پیشنهاد داد که اگه میخوای برش دار. گفتم باشه پولش میدم گفتش نه و خلاصه بعد از کلی دعوا قبول شد که من پولش رو بدم. گفتش گرافیک آنبورد 512 مگ داره و پیشنهاد کرد که برم یه گرافیک جدید بیارم. گفتم خودت برندی میشناسی؟ گفتش آره اینم مارک گرافیک.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۱۰۱۳۰_۱۰۰۷۳۲.jpg
مشاهده: 9
حجم: 516.7 کیلو بایت
    بگذریم یک گیگابایت بیشتر نداشت ولی چون سیستم قوی نبود بازی هاش حداکثر تا یک گیگابایت داشتن. خب سیستم هم من گفتم رمش رو افزایش بدیم. گفت خوبه کردیم 12. این شد مشخصات ما:
    AMD A6-3500 سی پی یو
    12.0GB DDR3 رم
    MSI A75A-G35 مادربورد
    465GB Western Digital WDC WD5000AVCS-612DY1 ATA Device هارد دیسک با یدونه ssd که الان جدا شده.
    و همون گرافیک.

گفتیم آقا اوکی سیستمو بیار. اورد و بعد رفت. خب ما هم اسمبل کردیم سیستم بالا اومد خیلی هم خوب ولی بعد 15 دقیقه یهو سیستم برفکی شد به رنگ سبز! ترسیدیم خاموش کردیم و بعد روشن. اینجوری بود:

نام: IMG-20210130-WA0005.jpg
مشاهده: 10
حجم: 128.3 کیلو بایت
    خب بله خیلی داغونه. و بعد وحشت کردیم گرافیک رو جدا کردیم. و حالا با همون 512 مگ کار میکنیم. دیگه من بعد از اون روز کاری نداشتم ولی الان واقعا دلم میسوزه که چرا اون گرافیک اونجوری شده. این هم عکس گرافیک

نام: IMG_۲۰۲۱۰۱۳۰_۱۰۰۴۵۷.jpg
مشاهده: 11
حجم: 612.3 کیلو بایت
    خواهشا کمک کنید خیلی ممنون میشم
    امتیازها
    170
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    به محل اتصال کارت گرافیک به مادربرد و سوکت خود مادربرد اسپری خشک بزنید.برای نظر دادن باید کارت را دید.پیشنهاد من این است که اگر با کار اول درست نشد به مغازه های تعمیری معتبر مراجعه کنید.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    این موارد باید توسط تعمییر کار از نزدیک بررسی شوند. از راه دور امکان حدس زدن دلیل میسر نیست.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    این کارت اصلا ارزش پیگیری و تعمیر نداره به نظر من . اصلا گیریم تعمیر هم کنید . مگه این کارت چقدر پرفورمنس میده برای اجرای بازی ؟
    ولی خب عموما این حالت یا از چیپ اصلی یا مموری ها هست یا خازن ها . خازن هایی که الآن توی عکس مشخص هستن به نظر مشکلی ندارن .
    حالت نوسانی داره یعنی ممکنه یه لحظه درست باشه و دوباره خراب بشه یا کلا ثابت همینطوری تصویر خرابه؟ خنک کننده اش درست کار می کنه؟
    همونطور که آرمین جان گفتن باید بررسی از نزدیک بشه .

امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    این کارت اصلا ارزش پیگیری و تعمیر نداره به نظر من . اصلا گیریم تعمیر هم کنید . مگه این کارت چقدر پرفورمنس میده برای اجرای بازی ؟
    ولی خب عموما این حالت یا از چیپ اصلی یا مموری ها هست یا خازن ها . خازن هایی که الآن توی عکس مشخص هستن به نظر مشکلی ندارن .
    حالت نوسانی داره یعنی ممکنه یه لحظه درست باشه و دوباره خراب بشه یا کلا ثابت همینطوری تصویر خرابه؟ خنک کننده اش درست کار می کنه؟
    همونطور که آرمین جان گفتن باید بررسی از نزدیک بشه .
    سلام. سیستم ما خیلی ضعیف هست و بازی هایی که روش اجرا میشه خیلی ضعیف هست نهایتش فار کرای 3 که اون هم 1 گیگ بیشتر نمیخواد. برای همین گرافیک قوی تر نگرفتیم.
    برای حالت نوسانی اوایل درست بود 15 دقیقه بعد از اسمبل و روشن کردن سیستم اینجوری شد! و دیگه درست هم نشد یعنی همینجوری موند! البته مثلا درجه اش تغییر میکنه مثلا یه لحظه خیلی ناجور میشه یه لحظه دیگه مقداری از سبز شدن ها کم میشه.
    فن هم آره کار میکنه مشکلی نداره.
    چشم ممنون از همگی میبرم خدمات کامپیوتری.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع