ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mammad24amin نمایش پست ها
    همون یک و دو که نشون میده وقتی تو بازی هستی چند درجه میشه و وقتی که کار خاصی نمیکنی چند درجه میشه
    بله درسته . ممنونم از نظرتون . یک لطفی میکنید همه مطالب رو توی یک متن بنویسید ؟ چون اینطوری باعث شلوغی صفحه میشه و مشکل اصلی به چشم نمیاد دیگه
    امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diako نمایش پست ها
    بله درسته . ممنونم از نظرتون . یک لطفی میکنید همه مطالب رو توی یک متن بنویسید ؟ چون اینطوری باعث شلوغی صفحه میشه و مشکل اصلی به چشم نمیاد دیگه
    چشم ببخشید.
    امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید
    راستی برید چک کنید ببینید خمیر سیلیکون و خمیر بین چیپ ها و فن ها خشک نشدن؟ چون اگه خمیر سیلیکون و فن و بین چیپ ها خشک بشن سیستم داغ میکنه!
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    چون مال دوستمه و یه شهر دیگس نمیتونه باز کنه خودمم بلد نیستم . از کجا بفهمه خشک شده ؟
    زنگ زدم به یه خدمات کامپیوتری تو شهرشون قضیه رو تعریف کردم گفت اون از خمیر سیلیکونش نیست . مشکل از فن و هیت سینکشه .
    بنظرت کدام درسته ؟
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diako نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید .
    یکی از رفقای من یک لپتاپ دست دوم خرید و الآن تقریبا دو سال و نیم هست که دارتش .
    الآن تقریبا 4 ماهه که لپتاپش موقعی که مثلا داره یک بازیی که گرافیک نسبتا خوبی داره بازی میکنه یهو خاموش میشه ( روی Prince of Persia the forgotten sands این مشکل پیش اومد که بعد از حدود 10-15 دقیقه از بازی یهو لپتاپ خاموش میشه . gta sa هم تست کردیم ولی اونو بعد از مثلا 1 ساعت اینا خاموش شد . ) . یا مواقعی که فیلم میبینه یا استفاده عادی داره چیزی نمیشه ولی مثلا حدود 4 ساعت اینا روشن باشه حتی درحال فیلم دیدن هم باشه خاموش میشه . یکسری نکات هست این وسط .
    اول اینکه باتری لپتاپش رو حدود یک سال و نیم هست که جدا کرده و اداپتور رو مستقیم به برق میزنه و کار میکنه . این کار مشکل ایجاد نمیکنه ؟
    دلیل اینکه درآوردتش میگه خرابه چون وقتی که از شارژر جدا میکردتش ب
    ا اینکه سیستم مینوشته 100 درصد شارژ ، بلافاصله خاموش میشده .
    مورد دوم اینکه زیر لپتاپش هیچ وسیله ای برای خنک کردن یا کول پدی چیزی نداره و نمیزاره .

عکس اول دمای قطعات سیستمش رو زمان بیکاری نشون میده ( زمانی که برای 15-20 دقیقه کلا هیچ برنامه ای باز نباشه دمای سیپیوش میشه 47 درجه ولی کافیه دست بزنه به سیستم و همین برنامه تشخیص دما روباز کنه . به 57 درجه رسید به راحتی ! )
    عکس دوم زمانی که داخل بازی Prince of Persia the forgotten sands هست رو نشون میده .
    ممنونتون میشم اگه نظراتتون رو عنوان کنید .
    فایل پیوست 50346فایل پیوست 50347
    آقا کسی هست این پست رو کامل بخونه و راهنماییم کنه ؟
    اقا عباس راهنمایی کردن ولی فکر کنم مطلب رو کامل مطالعه نکردن چون که عکس هایی که آپ کردم رو ندیدند .
    اگه مشکل از دمای قطعاته ممکنه فنش مشکل داشته باشه یا هیت سینک یا خمیر سیلیکون ؟
    امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید
    خب اگه گفته مشکل از خمیر سیلیکون نبوده پس نبوده (البته پیشنهاد من برای شناخت هر فردی در مرحله اول جمع آوری اطلاعات هست مثلا ببین این یارو واقعا دانش این کار رو داره یا نه)
    ولی بله هیت سینک هم خیلی موثره. چون که دما رو پراکنده میکنه. ولی خمیر سیلیکون گرما رو میده به هیت سینک تا هیت سینک گرما رو پراکنده کنه.
    به نظر من به دوستت زنگ بزن بگو که بره تو اینترنت سرچ کنه خمیر سیلیکون لپ تاپ و بعد لپ تاپ وا کنه ببینه فاسد شده یا خشک شده یا نه.
    اگه فاسد شده بود که مشکل از خمیر سیلیکون هست و اگه فاسد نشده بود مشکل از هیت سینک هست. مثلا بیا این سایت جامع توضیح داده:
    https://www.elmefarda.com/%D8%AA%D8%...A%D8%A7%D9%BE/
    تصویری :-). البته احتمالات دیگه ای هم هست مثلا ضعیف بودن هیت سینک ولی چون نوشتی جدیدا اینجوری شده خب اونا میرن پی کارشون و فقط 2 احتمال میمونه.
    1. خمیر سیلیکون خشک شده یا فاسد شده (احتمالش زیاد هست چون که 2.5 سال هست که دارتش و حتما از این بیچاره استفاده زیاد شده دیگه ؟!)
    2. هیت سینک مشکل داره چون که هیت سینک هم بخش مهمی هست.
    اووووففففف همین الان یه ایده به ذهنم رسید :-)
    به رفیقت بگو که لپ تاپ رو باز کنه و بره یه اسپری خشک بخره و بزنه به قطعات لپ تاپ
    فقط بهش بگو حتما اسپری خوب بخره اگه بهش جنس فاسد بدن سفیدک میندازه روی برد!
    چون که زمانی که گرد و خاک وارد سیستم میشه قطعاتی مثل فن یا هیت سینک از کاراییشون کم میشه!
    راستی من متنو کامل خوندم هر وقت یادم میره دوباره میخونم و عکسا هم نگا کردم.
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    خب اگه گفته مشکل از خمیر سیلیکون نبوده پس نبوده (البته پیشنهاد من برای شناخت هر فردی در مرحله اول جمع آوری اطلاعات هست مثلا ببین این یارو واقعا دانش این کار رو داره یا نه)
    ولی بله هیت سینک هم خیلی موثره. چون که دما رو پراکنده میکنه. ولی خمیر سیلیکون گرما رو میده به هیت سینک تا هیت سینک گرما رو پراکنده کنه.
    به نظر من به دوستت زنگ بزن بگو که بره تو اینترنت سرچ کنه خمیر سیلیکون لپ تاپ و بعد لپ تاپ وا کنه ببینه فاسد شده یا خشک شده یا نه.
    اگه فاسد شده بود که مشکل از خمیر سیلیکون هست و اگه فاسد نشده بود مشکل از هیت سینک هست. مثلا بیا این سایت جامع توضیح داده:
    تصویری :-). البته احتمالات دیگه ای هم هست مثلا ضعیف بودن هیت سینک ولی چون نوشتی جدیدا اینجوری شده خب اونا میرن پی کارشون و فقط 2 احتمال میمونه.
    1. خمیر سیلیکون خشک شده یا فاسد شده (احتمالش زیاد هست چون که 2.5 سال هست که دارتش و حتما از این بیچاره استفاده زیاد شده دیگه ؟!)
    به رفیقت بگو که لپ تاپ رو باز کنه و بره یه اسپری خشک بخره و بزنه به قطعات لپ تاپ
    چون که زمانی که گرد و خاک وارد سیستم میشه قطعاتی مثل فن یا هیت سینک از کاراییشون کم میشه!
    آقا مرسی برای جوابت . من فقط زنگ زدم و توضیح دادم . لپتاپ پیشش نبوده . اونم حدس زد . میرتسم ببره براش بگه خمیر سیلیکون عوض کن یارو جنس اشغال بزنه بگه درست نشد که پول بیشتر بگیره هیت سینک و فن . ولی خب طرف داداش دوستِ دوستمه . آشناس یعنی . بهش خمیر سیلیکونو گفتم گفت ما مورد بوده دستگاه چندین سال کار کرده ولی از خمیرش نبوده .
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    دیگه نهایتا اون درست میکنه به تضمین اینکه مشکل خاموش شدن حل شه دیگه . اگه بخواد فن ها و هیت سینک رو عوض کنه چقدر براش درمیاد ؟
    امتیازها
    396
    سطح
    7
    5
    کاربر جدید
    سلام.
    100 هزار تومن به بالا. البته این قیمت متوسط هست که اندازه گرفتم ممکنه یه جا دویست تومن یه جا 90 تومن. به نظر من برو تو گوگل مپ و بعد توی شهر دوستت و اونجا خدمات سخت افزاری پیدا کن. و وقتی با گوگل مپ پیدا کردی برو توضیحات رو بخون مثلا اگه پیج اینستا داره برو ببین مردم چی میگن یا اگه مثلا مدرک مطمئنی گذاشته که این مغازه قابل اعتماد هست اونجا دیگه جنس بنجل نمیفروشه خخخخخ. یا میتونی قبل اینکه خمیر رو بزنه ازش خمیر رو بگیری و بری تو اینترنت برند خمیر سیلیکون رو سرچ کنی ببینی مردم چی میگن.
    به علاوه لپ تاپ کولینگ لپ تاپ خیلی مهم تر هست نسبت به سیستم چون که لپ تاپ محیط خفه داره ولی سیستم میشه کیس رو وا گذاشت یا مثلا فن قوی تر گذاشت.
    ولی حتما از گوگل مپ کمک بگیر چیز خوبی هست. وقتی مغازه خوبی رو پیدا کردی زنگ بزن به دوستت آدرس رو بفرست. و اینکه جدا از مدرک، مغازه هایی که گوگل مپ دارن خودش یک مدرک محکم بر خوب بودن اونجا هست!
    به علاوه ماجرای اسپری خشک هم فراموش نکن چون که اون هم موثر هست. زنگ زدی نتیجه رو بگو. :-)
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    سلام.
    100 هزار تومن به بالا. البته این قیمت متوسط هست که اندازه گرفتم ممکنه یه جا دویست تومن یه جا 90 تومن. به نظر من برو تو گوگل مپ و بعد توی شهر دوستت و اونجا خدمات سخت افزاری پیدا کن. و وقتی با گوگل مپ پیدا کردی برو توضیحات رو بخون مثلا اگه پیج اینستا داره برو ببین مردم چی میگن یا اگه مثلا مدرک مطمئنی گذاشته که این مغازه قابل اعتماد هست اونجا دیگه جنس بنجل نمیفروشه خخخخخ. یا میتونی قبل اینکه خمیر رو بزنه ازش خمیر رو بگیری و بری تو اینترنت برند خمیر سیلیکون رو سرچ کنی ببینی مردم چی میگن.
    به علاوه لپ تاپ کولینگ لپ تاپ خیلی مهم تر هست نسبت به سیستم چون که لپ تاپ محیط خفه داره ولی سیستم میشه کیس رو وا گذاشت یا مثلا فن قوی تر گذاشت.
    ولی حتما از گوگل مپ کمک بگیر چیز خوبی هست. وقتی مغازه خوبی رو پیدا کردی زنگ بزن به دوستت آدرس رو بفرست. و اینکه جدا از مدرک، مغازه هایی که گوگل مپ دارن خودش یک مدرک محکم بر خوب بودن اونجا هست!
    به علاوه ماجرای اسپری خشک هم فراموش نکن چون که اون هم موثر هست. زنگ زدی نتیجه رو بگو. :-)
    رفتم چک کردم دیدم این مغازه هم توی گوگل مپ هست هم سایت داره که نشون میده مغازه خوبی باید باشه . بزارید من یبار تاپیک رو بیارم بالا ولی لطفا شما پاسخ ندید
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)