ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question مشکل باتری موس بیسیم

سلام... من یه موس بیسیم genius nx-7000 دارم که یه مدته که خراب شده. دیروز با سیمی که باطریش رو به صفحه وصل میکرد ور رفتم و موقتا درست شد
    پس مشکل همونه. من چیز زیادی از سخت افزار بلد نیستم و فقط یه ایده ای دارم از این که چطور کار میکنه... ولی خیلی دوست دارم درستش کنم. به نظرتون مشکلش میتونه چی باشه؟ چراغش کار میکنه ولی موس روی صفحه حرکت نمیکنه. از لحاظ مکانیکی هم به نظرم درسته... همه چیز سرجای خودشه... دیروز با یکم جا به جا کردن درست شد ولی امروز هرکاری کردم دیگه درست نشد. خیلی ممنون میشم کمکم کنید

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط orsandman نمایش پست ها
    سلام... من یه موس بیسیم genius nx-7000 دارم که یه مدته که خراب شده. دیروز با سیمی که باطریش رو به صفحه وصل میکرد ور رفتم و موقتا درست شد
    پس مشکل همونه. من چیز زیادی از سخت افزار بلد نیستم و فقط یه ایده ای دارم از این که چطور کار میکنه... ولی خیلی دوست دارم درستش کنم. به نظرتون مشکلش میتونه چی باشه؟ چراغش کار میکنه ولی موس روی صفحه حرکت نمیکنه. از لحاظ مکانیکی هم به نظرم درسته... همه چیز سرجای خودشه... دیروز با یکم جا به جا کردن درست شد ولی امروز هرکاری کردم دیگه درست نشد. خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام

اگر مشکل همون سیم باشه، با بازکردن موس، و قطع و اتصال مجدد اون سیم به مبدا و مقصد مشکل حل میشه.

منتها سیم رو یا عوض کنید، یا برش جدید بزنید سیم بخش جدیدی لخت بشه و به مبدا و مقصد متصل بشه. اگر لحیم شده باشه باید شما هم لحیمش کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع