ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    4,721
    سطح
    43
    0
    کاربر جدید

مشكل شارژ نشدن لپتاپ Asus ROG Strix Scar II GL504GW

سلام دوستان من واقعا به كمك نياز دارم!سال گذشته يه لپ تاپ Asus ROG strix scar II با مدل GL504gw توسط بستگان از خارج از كشور خريدم و برام فرستادن ولى متاسفانه الان اصلا شارژ نميشه و شارژر رو شناسايى نميكنه. شارژر رو با اهم متر چك كردم سالم هستش همچنين پورت شارژ؛ براى اطمينان از اين كه مشكل از باتري نباشه باتري رو از مدار خارج كردم باز هم دستگاه روشن نشد و شارژر رو نشناخت. به احتمال ٪؜٩٩.٩ مشكل از مادربرد باشه ولى خب تا قبل اينكه باتري خالى بشه لپتاپ كاملا بدون مشكل (جز همين شارژ نشدنش) كار ميكرد. حالا هم باتري كاملا خالى شده و ديگه روشن نميشه. به يكى از شركتايى كه به نسبت معتبر هستش و قبلا يه دستگاه آيپد رو بهشون داده بودم و برام تعمير كرده بودن زنگ زدم گفتن در حال حاضر قطعات مورد نياز لپ تاپ شما رو نداريم حضورى به جاهاى ديگه مراجعه كنيد شايد بتونن مشكلتون رو حل كنن ولى خب از اونجايى كه قيمت نو لپ تاپ با همين كانفيگ در بازار داخل ٧٠ ميليون هستش و اين هم كه الان ديگه روشن نميشه واقعا نميتونم به هرجايى اطمينان كنم و بدم دستشون كه يه موقع خدايى نكرده بگن نشد و بيا ببر و من اونوقت راهى ندارم كه متوجه بشم چيزى به سرش آوردن يا چيزى ازش كم شده يا نه...
    قيمت تعويض مادربرد هم از جايى پرسيدم گفتن حدود ١٥تومن ميشه و من واقعا همه پس اندازمو دادم و همين لپ تاپ رو خريدم و انقدر در توانم نيست هزينه كنم...

خيلى ممنون اگر خوندين و وقت گذاشتين عاجزانه درخواست دارم اگه جايى رو ميشناسيد و يا راه حلى به ذهنتون ميرسه دريغ نكنيد كه الان بيشتر از يه ماهه كار و زندگى بنده تعطيل شده...

بازم ممنون از وقتتون
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    کاریش نمیشه کرد متاسفانه اینجا ته دنیاست. شرکت ها واسه لپتاپ های گارانتی شده قطعه ندارند، چه برسه واسه لپتاپ های خارج از گارانتی که پذیرش نمیشن.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)