نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
سلام، عیدتون مبارک عزیز!
کارت گرافیک شما بین 1.5 تا 2 میلیون تومان الآن قیمت داره؛ البته بسته به بازار ممکنه 1.3 میلیون هم نخرن چون هم نیاز به پاور با 2 تا 6 پین داره و به خاطر همین هزینه اضافی برای خریدار اعمال کنه.
اگه میخواید بفروشید قیمت رو پیشنهادی بزارید و قیمت مد نظرتون رو 1.8 میلیون قرار بدید؛ اگه خریدار نبود میتونین به تدریج تا 1.3 میلیون پایین بیاین.
اوکی ، فرمایشتون متین ، ایسام همین کار رو انجام خواهم داد ، اما تعرفه هاش بالاست و زیاد نمیشه پایین اومد .
۲- تو همین فروم سخت افزار هم میزارم همین حالتی که گفتین.میشه دیگه نه؟ بازارچه دست دو؟
۳- واقعیتش ، میخام اینو با HD 7850 جایگزین کنم ، و تبدیل به احسنش کنم برای استفاده در ویندوز xp که درایور کارت های جدید نصب نمیشه ، تو xp هم کلی برنامه های قدیمی کاربردی دارم که هنوز استفاده میکنم +بعلاوه گیم های قدیمی قابل اجرا در این ویندوز. این گرافیک ۵۸۵۰ هم تا حالا برای این نگهداشتم و گرنه ویندوز ۱۰ ، ۱۶۵۰ سوپر استفاده میکنم و بین ویندوزها که سوییچ میکنم اینو بر میدارم اونو جاش میزارم.
و گفتم اینو بفروشم و با ۷۸۵۰ بهینه بشه.
۴- از ۷۸۵۰ موجودی خیلی خیلی کم یا پیدا نمیشه ، و البته میدونم دست دو هستن. (یجا فروشگاه اینترنتی بود تا بخام بگیرم فروش رفته بود). (۱,۸۵۰ زده بود).
قیمتی برا این دارین شما + اینکه چطوری جستجو کنم؟
۵- از ۷۸۵۰ هم برای ماین استفاده میکردن قبلا یا همین حالاشم؟ و تست furmark یا تست های دیگه معلوم میکنه سلامتشو؟
خیلی خیلی عذر میخام که طومار نوشتم و یک نفس ، و یکجا همه ذهنیاتمو گفتم و پرسیدم و سرتونو درد آوردم.
ممنون.