ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 134 از 134 نخست ... 3484124132133134
نمایش نتایج: از 1,331 به 1,337 از 1337
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام، عیدتون مبارک عزیز!
    کارت گرافیک شما بین 1.5 تا 2 میلیون تومان الآن قیمت داره؛ البته بسته به بازار ممکنه 1.3 میلیون هم نخرن چون هم نیاز به پاور با 2 تا 6 پین داره و به خاطر همین هزینه اضافی برای خریدار اعمال کنه.
    اگه میخواید بفروشید قیمت رو پیشنهادی بزارید و قیمت مد نظرتون رو 1.8 میلیون قرار بدید؛ اگه خریدار نبود میتونین به تدریج تا 1.3 میلیون پایین بیاین.
    اوکی ، فرمایشتون متین ، ایسام همین کار رو انجام خواهم داد ، اما تعرفه هاش بالاست و زیاد نمیشه پایین اومد .
    ۲- تو همین فروم سخت افزار هم میزارم همین حالتی که گفتین.میشه دیگه نه؟ بازارچه دست دو؟
    ۳- واقعیتش ، میخام اینو با HD 7850 جایگزین کنم ، و تبدیل به احسنش کنم برای استفاده در ویندوز xp که درایور کارت های جدید نصب نمیشه ، تو xp هم کلی برنامه های قدیمی کاربردی دارم که هنوز استفاده میکنم +بعلاوه گیم های قدیمی قابل اجرا در این ویندوز. این گرافیک ۵۸۵۰ هم تا حالا برای این نگهداشتم و گرنه ویندوز ۱۰ ، ۱۶۵۰ سوپر استفاده میکنم و بین ویندوزها که سوییچ میکنم اینو بر میدارم اونو جاش میزارم.
    و گفتم اینو بفروشم و با ۷۸۵۰ بهینه بشه.
    ۴- از ۷۸۵۰ موجودی خیلی خیلی کم یا پیدا نمیشه ، و البته میدونم دست دو هستن. (یجا فروشگاه اینترنتی بود تا بخام بگیرم فروش رفته بود). (۱,۸۵۰ زده بود).
    قیمتی برا این دارین شما + اینکه چطوری جستجو کنم؟
    ۵- از ۷۸۵۰ هم برای ماین استفاده میکردن قبلا یا همین حالاشم؟ و تست furmark یا تست های دیگه معلوم میکنه سلامتشو؟
    خیلی خیلی عذر میخام که طومار نوشتم و یک نفس ، و یکجا همه ذهنیاتمو گفتم و پرسیدم و سرتونو درد آوردم.
    ممنون.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    اوکی ، فرمایشتون متین ، ایسام همین کار رو انجام خواهم داد ، اما تعرفه هاش بالاست و زیاد نمیشه پایین اومد .
    ۲- تو همین فروم سخت افزار هم میزارم همین حالتی که گفتین.میشه دیگه نه؟ بازارچه دست دو؟
    ۳- واقعیتش ، میخام اینو با HD 7850 جایگزین کنم ، و تبدیل به احسنش کنم برای استفاده در ویندوز xp که درایور کارت های جدید نصب نمیشه ، تو xp هم کلی برنامه های قدیمی کاربردی دارم که هنوز استفاده میکنم +بعلاوه گیم های قدیمی قابل اجرا در این ویندوز. این گرافیک ۵۸۵۰ هم تا حالا برای این نگهداشتم و گرنه ویندوز ۱۰ ، ۱۶۵۰ سوپر استفاده میکنم و بین ویندوزها که سوییچ میکنم اینو بر میدارم اونو جاش میزارم.
    و گفتم اینو بفروشم و با ۷۸۵۰ بهینه بشه.
    ۴- از ۷۸۵۰ موجودی خیلی خیلی کم یا پیدا نمیشه ، و البته میدونم دست دو هستن. (یجا فروشگاه اینترنتی بود تا بخام بگیرم فروش رفته بود). (۱,۸۵۰ زده بود).
    قیمتی برا این دارین شما + اینکه چطوری جستجو کنم؟
    ۵- از ۷۸۵۰ هم برای ماین استفاده میکردن قبلا یا همین حالاشم؟ و تست furmark یا تست های دیگه معلوم میکنه سلامتشو؟
    خیلی خیلی عذر میخام که طومار نوشتم و یک نفس ، و یکجا همه ذهنیاتمو گفتم و پرسیدم و سرتونو درد آوردم.
    ممنون.
    اگه بخواید بفروشید میتونید در فروم های همسایه(لیون،پرشین) و ایسام و دیوار میتونین بفروشید، کارت HD 7850 فکر نمی‌کنم به این راحتی گیر بیاد، اگر هم گیر بیاد به خاطر نایاب بودن قیمت بالا براش در نظر می‌گیرن.
    به نظرم هزینه ای که قراره صرف خرید HD 7850 کنید رو بدید یه کیس دست دوم بدون گرافیک خریداری کنید و کارت HD 5850 هم کافیه برای ویندوز XP؛ روی سیستم کارتتون رو نصب کنید و سیستم ها رو جداگانه استفاده کنید و دیگه کارت گرافیک اصلیتون رو با HD 5850 همش جابجا نکنید چون ممکنه خدای نکرده یه حادثه فیزیکی باعث ضربه یا خرابی سیستم یا کارت هاتون بشه.
    از نظر من بنچ مارک نرم افزار های 3DMark2001 SE و 3DMark2000 و Furmaek (حداکثر 5 دقیقه!) و PerformanceTest با تست در گیم ها در حالت Vsync off برای کارت گرافیک های قدیمی کافیه؛ البته نظر شخصی‌ام رو بیان کردم.

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    اگه بخواید بفروشید میتونید در فروم های همسایه(لیون،پرشین) و ایسام و دیوار میتونین بفروشید، کارت HD 7850 فکر نمی‌کنم به این راحتی گیر بیاد، اگر هم گیر بیاد به خاطر نایاب بودن قیمت بالا براش در نظر می‌گیرن.
    به نظرم هزینه ای که قراره صرف خرید HD 7850 کنید رو بدید یه کیس دست دوم بدون گرافیک خریداری کنید و کارت HD 5850 هم کافیه برای ویندوز XP؛ روی سیستم کارتتون رو نصب کنید و سیستم ها رو جداگانه استفاده کنید و دیگه کارت گرافیک اصلیتون رو با HD 5850 همش جابجا نکنید چون ممکنه خدای نکرده یه حادثه فیزیکی باعث ضربه یا خرابی سیستم یا کارت هاتون بشه.
    از نظر من بنچ مارک نرم افزار های 3DMark2001 SE و 3DMark2000 و Furmaek (حداکثر 5 دقیقه!) و PerformanceTest با تست در گیم ها در حالت Vsync off برای کارت گرافیک های قدیمی کافیه؛ البته نظر شخصی‌ام رو بیان کردم.
    آقا این سایت پرشین تولز ، ثبت نام کردم که برای دسترسی کامل به تاپیک ها و ایجاد موضوع و ... ، بررسی شماره موبایل میخاد که بعد وارد کردن شماره م در کادر مربوطه ، میگه کد پیامک ارسالی رو وارد کنید ، ولی اصلا برام پیامک تاییدی نمیاد .
    کلافه شدم ، چه کنم ؟ اگر اطلاعی دارید لطفاً راهنمایی م کنید.
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    هارد 4 ترابایت وسترن بلک مدل fzwx قیمت گذاری کنید واسه فروش

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_mf نمایش پست ها
    هارد 4 ترابایت وسترن بلک مدل fzwx قیمت گذاری کنید واسه فروش

به نظرم قیمت حدود 2 تا 2.5 براش اوکیه.
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    به نظرم قیمت حدود 2 تا 2.5 براش اوکیه.
    ارمین جان به نظرم قیمتو یکم پایین گفتی سپاس از نظرت
    ولی از نظر من 2500 نهایت 3 تومن واسه 4 ترا وسترن بلک قیمت مناسبی هست ظرفیت هارد کم نیستش

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_mf نمایش پست ها
    ارمین جان به نظرم قیمتو یکم پایین گفتی سپاس از نظرت
    ولی از نظر من 2500 نهایت 3 تومن واسه 4 ترا وسترن بلک قیمت مناسبی هست ظرفیت هارد کم نیستش
    تصمیم با خودته دادا، من که امیدوارم بیشتر فروش بره. ولی خودتو بگذار جای کاربر، مثلا میتونه با 2.5 یه هارد 4 ترا بنفش آکبند بگیره، درسته پرفورمنسش مثل هارد شما نیست و ضعیف تره، اما عوضش آکبنده و گارانتی داره! اینکه یه نفر بیاد 3 میلیون پول بده یه هارد دیسک دست دوم بدون گارانتی بخره (فقط به خاطر کمی پرفورمنس بیشتر)، در حالیکه میتونه با 2.5 یه هارد آکبند با گارانتی بخره، منطقا انتخابش هارد نو خواهد بود.
صفحه 134 از 134 نخست ... 3484124132133134
نمایش نتایج: از 1,331 به 1,337 از 1337

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع