ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید

مشاوره برای خرید ماوس گیمینگ و طراحی

سلام به دوستان
    قصد دارم یک ماوس برای گیم و همینطور جهت کار طراحی گرافیک خریداری کنم ماوس های که خودم مد نظر دارم به شرح زیر هست :

Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouse
    A4tech XL-750BK Gaming Mouse

مدل
    A4tech XL-750BK Gaming Mouse رو داخل گیم نت ها دیدم خدایش جنس خیلی خوبی داره دوام بالایی داره حالا من که داخل خونه ازش استفاده دارم صد در صد دوام بالاتری هم داره نسب به گیم نت ها ( گیم نت از قدیم گفتن کشتارگاه ماوس و کیبورد ) در کل خوبه باهاش هم کار کردم اما از طرفی مدل Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouseبیشتر چشمم رو گرفته چون طبق توضیحات دیجی‌کالا تا 8000 dpi قابل تنظیم هست و این عالیه همینطور دکمه هاش قابل برنامه ریزی هستند اما خب تا به الان از این برند یعنی لاجیتک محصولی نداشتم و شک دارم بخرمش یا نه ....

ضمناً مدل
    Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouse که من اینجا معرفی می کنم به قیمت 1.050.000 تومن هست که البته داخل دیجی‌کالا دقیقا عین همین مدل رو که فقط یک عبارت PRODIGY به عنوان محصول اضافه کرده به قیمت 1.116.000 تومن هست اما تصویر محصول و بقیه چیزا یکی هست حالا نمیدونم چرا اینجوریه در صورتی که مدلی هم که من معرفی کردم عبار PRODIGY رو به همراه داره...

در کل دوستان ممنون میشم بهم کمک کنید تا در همین رنج قیمت بهترین ماوس رو برای کارم انتخاب کنم.

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilshabani75 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    قصد دارم یک ماوس برای گیم و همینطور جهت کار طراحی گرافیک خریداری کنم ماوس های که خودم مد نظر دارم به شرح زیر هست :

Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouse
    A4tech XL-750BK Gaming Mouse

مدل
    A4tech XL-750BK Gaming Mouse رو داخل گیم نت ها دیدم خدایش جنس خیلی خوبی داره دوام بالایی داره حالا من که داخل خونه ازش استفاده دارم صد در صد دوام بالاتری هم داره نسب به گیم نت ها ( گیم نت از قدیم گفتن کشتارگاه ماوس و کیبورد ) در کل خوبه باهاش هم کار کردم اما از طرفی مدل Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouseبیشتر چشمم رو گرفته چون طبق توضیحات دیجی‌کالا تا 8000 dpi قابل تنظیم هست و این عالیه همینطور دکمه هاش قابل برنامه ریزی هستند اما خب تا به الان از این برند یعنی لاجیتک محصولی نداشتم و شک دارم بخرمش یا نه ....

ضمناً مدل
    Logitech G102 PRODIGY Gaming Mouse که من اینجا معرفی می کنم به قیمت 1.050.000 تومن هست که البته داخل دیجی‌کالا دقیقا عین همین مدل رو که فقط یک عبارت PRODIGY به عنوان محصول اضافه کرده به قیمت 1.116.000 تومن هست اما تصویر محصول و بقیه چیزا یکی هست حالا نمیدونم چرا اینجوریه در صورتی که مدلی هم که من معرفی کردم عبار PRODIGY رو به همراه داره...

در کل دوستان ممنون میشم بهم کمک کنید تا در همین رنج قیمت بهترین ماوس رو برای کارم انتخاب کنم.

لاجیتک محصولات خوبی داره، اون دقت 8000 هم واقعی هست، و مناسبتر هست نسبت به مورد دیگه.
    اگه ماوس با دقت بالاتر بخوای و قیمت مناسب کولر مستر بگیر که عالیه و واقعا ارزشش رو داره. مدل مد نظرمو خیلی از سایتا تموم کردن.

Cooler Master MasterMouse MM531
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)