ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question سوال در مورد عدم دیتکت شدن هارد دیسک 500 گیگابایتی سامسونگ

سلام به تمامی دوستان عزیزم در فروم مجله سخت افزار
    مشکلی برای هارد من پیش آمده که ازتون عاجزانه میخوام کمکم کنید تا به امید خدا حل بشه !!!
    من یک هارد 500 گیگ سامسونگ دارم که 9 سال است کار نمیکند و دیتکت نمیشود و مدل آن MODEL:HD503HI است .
    داستان خرابی هارد از این قرار است :
    من یک روز داشتم با هاردم کار میکردم دیدم یه صداهایی مانند اینکه برق باشه مانند چطوری بگم جیز جیز یواش برق میامد از قسمت برقی که به هارد بود من کابل آن را عوض کردم !!! بعد وقتی نورتون پارتیشن مجیک را باز میکردم یک ERROR میداد که میگفت آیا میخوای نورتون سکتور 111 از 2 میلیون و خرده ای سکتور را برات درست کنه میزدم آره اما پارتیشن مجیک از کار میفتاد !!!
    من یه روز روشن کردم دیدم هارد دیسک را از بایوس میشناسه ولی موقعی که میخواد توی ویندوز اکس پی بره
    ( من 2 تا ویندوز دارم اکس پی و ویستا ) هنگ میکرد و نمیرفت و باید ری استارت میکردی !!!
    البته با کامپیوتر دیگر تست کردم هارد را میشناخت از طریق Device Manager ولی خیلی زور میزد !!!
    بعد از چند روز دیدم حالا اصلا نه هارد را از بایوس میشناسه و نه هیچی !!!! میگه :
    Boot Disk Failure Please insert System disk And Press Enter
    با وجو اینکه نه هارد ضربه خورده نه تعمیر رفته نه در مجاورت امواج موبایل بوده !!!
    ببخشید دوستان اگر خسته تان کردم اما به من بگید تو رو خدا چی کار کنم !!! تمام زندگی ام توش بود !!!
    در ضمن من هارد را دادم کسی تست کردم گفت آی سی کام اون سوخته است ولی موتور هارد کار میکرد !!!
    نمیدونم چون تخصص در زمینه سخت افزار ندارم این دوستمون راست گفته یا .... ولی پیش یک دوستم بردم گفت باید با PC3000 بدی تا شاید درست بشه تمام برد را چک کرد و گفت چون آی سی ها در اثر نوسان برق بوده الان خاموش یا OFF شده است باید با PC3000 فریمورش را را ری رایت کنی تا شاید آی سی ها روشن بشه و هارد دیتکت بشه !!! البته بهم گفت بین 7 تا 10 روز کار داره !!! دوستان من توی آتلیه کار میکردم و الان البته عکسهای مردم در درایوهای با رمزنگاری 256 AES هست و پسوردش در ذهنم است و نمیخواهم به دست تعمیرکار بسپارم ولی آیا میشود با PC3000 تمام جد و آباد هارد را ریخت بیرون یا نه ؟ آیا تعمیرکار مورد نظر دسترسی ویندوزی دارد و یا دسترسی تحت سیستم داسی چیزی دارد که فقط اعداد و ارقام باشد ؟ آیا میتواند اطلاعات من را برای خودش کپی نماید ؟ و در آخر من خودم شخصا میتونم چکار کنم ؟
    ممنونم از لطف همه عزیزان . لطفا کسانی که وارد هستند جواب بدهند.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    با توصیفی که ارائه کردین دوست عزیز امیدی به بازیابی اطلاعات این هارد دیسک در ایران نیست.
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی والا فکر کنم با دستگاه PC3000 که قیمتش بیش از 300 میلیون تومان است بشه کاریش کرد !!! ولی اصل سوالم را جواب ندادید آیا با این دستگاه میشه طرف تعمیرکار اطلاعات را برای خودش کپی کند یا نه ؟ آیا دسترسی ویندوزی دارد یا دسترسی داسی ؟
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)