ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشاوره در مورد ارتقا سیستم های خیلی خیلی قدیمی

سلام دوستان من یه کامپیوتر قدیمی دارم که یه زمانی فک کنم 25-20 سال پیش پدرم با dos باهاش کار می کرد.بعدش تا 10 سال پیش ازش استفاده می شد که اون موقعم یه سیستم جدید خریدیم و به این کامپیوتر وفادار!! بی مهری شد و موند گوشه اتاق و خاک خورد!!خاک میگما.بعدش یه روز از بیکاری گفتم بذار ببینم تو چه حالیه و میشه ارتقاش داد....خلاصه کل دل و روده اش رو ریختم بیرون!!! و مشخصات سخت افزاری ایش اینه:
    مادربرد:ga-6vxc7-4x-p
    رم:sdram 512 Mb 133HZ سه تا ماژول 128 mb
    CPU pentium 3
    کارت گرافیک:axtrom vga xt-vn5218ft که مستحضرید که از نوع agp هستش
    به نظر خودم فقط از طرف رم میشه این کامپیوتر و احیا کرد که اونم معلومه که آکبندش پیدا نمیشه مجبورم دست دو بگیرم و همین دو تا سوال برام ایجاد می کنه:
    ملاک درست خرید رم دست دو چیه؟
    مادربر حداکثر تا 1.5gb رم میکشه و سه تا اسلات داره به نظرتون سه تا رم 512mb روی این کامپیوتر مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    متشکرم از راهنماییتون
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    مادربرد اگه از آخرین محصولات نسل ddr بود میشد یه کاریش کرد و استفاده های حداقلی داشت؛ ولی مادربرد شما خیلی قدیمیه و نه رم با فرکانس بالاتر جواب میده نه پردازنده مناسبتری میشه روش نصب کرد.
    ملاک خرید رم رم دست دو هم اون لبه های طلایی سالم باشه و فرکانس و تایمینگش با رم فعلی تون مطابقت داشته باشه؛ رو سیستم جواب بده و چند ساعتی بدون مشکل کار کنه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)