ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

ورژن قابل ساپورت Symantec Endpoint Security برای ویندوز XP

درود .

همونطور که از عنوان پیداست ، میخام برای ویندوز xp 32 بیتی قدیمی م ، ورژنی از سیمانتک اندپوینت ،نصب کنم که ساز گار باشه .( غیر از نسخه ۱۲ که دارم و ساپورتش ۲۰۱۷ به پایان رسیده )

ضمنا این سوالات هم در موردش مطرحه برام که:
    نسخه کلاینت میگن بدون سریال نصب میشه و رایگانه؟

فایروال این مجموعه حفاظتی ، آیا میشه به صورت آپشن انتخابی و بصورت Interactive (تعامل با کاربر) درآورد ؟ منظورم در مورد نرم افزارهایی که کرک شدن یا سریال نامبر تقلبی دادیم و نباید اتوماتیک و خودسر به اینترنت وصل شن.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    درود .

همونطور که از عنوان پیداست ، میخام برای ویندوز xp 32 بیتی قدیمی م ، ورژنی از سیمانتک اندپوینت ،نصب کنم که ساز گار باشه .( غیر از نسخه ۱۲ که دارم و ساپورتش ۲۰۱۷ به پایان رسیده )

ضمنا این سوالات هم در موردش مطرحه برام که:
    نسخه کلاینت میگن بدون سریال نصب میشه و رایگانه؟

فایروال این مجموعه حفاظتی ، آیا میشه به صورت آپشن انتخابی و بصورت Interactive (تعامل با کاربر) درآورد ؟ منظورم در مورد نرم افزارهایی که کرک شدن یا سریال نامبر تقلبی دادیم و نباید اتوماتیک و خودسر به اینترنت وصل شن.
    این ضد ویروس نسخه ادمینش پولیه، نسخه کلاینتش رو میتونید نصب کنید و چون براش ادمین تعریف نشده، بخش بزرگی از امکانات شبکه اش نیست اما خودش به عنوان ضد ویروس و ضد ** کار می کنه، و چون طوری تنظیم شده که در غیاب ادمین از طریق سرور های سیمانتک خودشو آپدیت کنه، این کار رو انجام میده، درحقیقت میشه کلاینتش رو مجانی استفاده کرد.

در مورد فایروالش، نه، نمیشه مشخص کنی فلان نرم افزار رو مثلا بلاک کنی یا فلانی رو اجازه بدی، البته ظاهرا لیست نرم افزار رو از داخل لیست فایروال ویندوز میخونه و شاید اونجا چیزی رو بلاک کنی، اینجا هم بلاک بشه.

برای ضد ویروسش اما میتونی استثناع تعیین کنی.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    این ضد ویروس نسخه ادمینش پولیه، نسخه کلاینتش رو میتونید نصب کنید و چون براش ادمین تعریف نشده، بخش بزرگی از امکانات شبکه اش نیست اما خودش به عنوان ضد ویروس و ضد ** کار می کنه، و چون طوری تنظیم شده که در غیاب ادمین از طریق سرور های سیمانتک خودشو آپدیت کنه، این کار رو انجام میده، درحقیقت میشه کلاینتش رو مجانی استفاده کرد.

در مورد فایروالش، نه، نمیشه مشخص کنی فلان نرم افزار رو مثلا بلاک کنی یا فلانی رو اجازه بدی، البته ظاهرا لیست نرم افزار رو از داخل لیست فایروال ویندوز میخونه و شاید اونجا چیزی رو بلاک کنی، اینجا هم بلاک بشه.

برای ضد ویروسش اما میتونی استثناع تعیین کنی.
    درود و مرسی.

در ارتباط با سیمانتک اندپوینت نسخه ۱۲ (SEP12)
    ، که روی ایکس پی فعلی نصبه ، لازم به توضیح میبینم مطالبی عرض کنم و بازم سوال بپرسم لطفاً؛

از اصل و اساس موقع نصب همون حالت کلاینت نصب کرده بودم و استفاده می کردم ، بخاطر همین یادم مونده بود، که رایگانه.
    ولی آپدیتش خودکار نبود و دستی از طریق
    Live Update.exe آپدیت می کردم.که ۲۰۱۷ اتمام ساپورت شده.(اتفاقاً آخرین آپدیتشم همون ۲۰۱۷ انجام دادم و همونطوری مونده).
    و بله قسمت آنتی ویروس ،Exclude یا همون تعریف Exceptions امکانش هست ولی فایروال ( به قول شما ) چیزی ندیدم به اختیار کاربر باشه .البته اونموقعا برام مهم نبود ولی با ویندوزهای جدید ۷- ۸.۱ و نهایتا ۱۰ ،و نصب Eset و آشنایی با قابلیت فایروال بصورت اینتراکتیو ، برام تبدیل شد به قابلیت مهم و کلیدی.

سوالات لطفاً:
    ۱). اطلاع دارید که با خرید نسخه ادمین- بخش فایروال، این قابلیت تعامل با کاربر ، رو خواهد داشت یا خیر؟ یا اینکه از اصل و اساس( چه کلاینت چه ادمین) همینیه که هست ؟ ضمنا لایسنس چنده برای هر کاربر؟
    ۲). نفرمودین برای ویندوز xp ، ورژن سازگار با قابلیت آپدیت ،چه نسخه ای هست؟ نسخه ۱۲ فعلی که اتمام ساپورته و حذف خواهم کرد ، نسخه ۱۴ که جدیده برای ویندوزهای جدیدتره ، می ماند نسخه ۱۳ که نمیدونم سازگاره یا نه ؟!!

مچکرم.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سوالات لطفاً:
    ۱). اطلاع دارید که با خرید نسخه ادمین- بخش فایروال، این قابلیت تعامل با کاربر ، رو خواهد داشت یا خیر؟ یا اینکه از اصل و اساس( چه کلاینت چه ادمین) همینیه که هست ؟ ضمنا لایسنس چنده برای هر کاربر؟
    ۲). نفرمودین برای ویندوز xp ، ورژن سازگار با قابلیت آپدیت ،چه نسخه ای هست؟ نسخه ۱۲ فعلی که اتمام ساپورته و حذف خواهم کرد ، نسخه ۱۴ که جدیده برای ویندوزهای جدیدتره ، می ماند نسخه ۱۳ که نمیدونم سازگاره یا نه ؟!!

مچکرم.
    ) اطلاع ندارم، اگر قرار به خرید باشه خود Norton Internet Security رو بخرید که خیلی ارزونتره.

2) اطلاع ندارم، XP دیگه کارش تمومه، ویندوز 7 هم همینطور.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    ) اطلاع ندارم، اگر قرار به خرید باشه خود Norton Internet Security رو بخرید که خیلی ارزونتره.

2) اطلاع ندارم، XP دیگه کارش تمومه، ویندوز 7 هم همینطور.
    درسته اون یکی ارزونتره ،از اینترنت دیدم.
    برای ایکس پی ،چون میخوام درایور های کمپاتیبل غیر شرکت سازنده نصب کنم ،و به اینترنت وصل شم میخام حفاظی داشته باشه بالاخره ، و چون اندپوینت از قبل نصب بود الانم خواستم یه ورژن جدیدتر که آپدیت شه داشته باشم و گرنه آنتی ویروسهای free هم که میشه ، و xp ,برای یه سری نرم افزارهای قدیمی و آفلاین کار راه انداز میرم.

ولی Endpoint 14 ۳۲ bit دانلود کردم و با وجودی که مطمئن بودم رو ایکس پی کار نمیکنه تست کردم و نشد‌.

اما ورژن 64 بیتی روی 7 و 10 نصب شد و کار کرد.
    اینو برای چی میگم ؟ برا خاطر اون بخش فایروال با تعامل کاربر ،که امکانش هست (طبق تصویر ارسالی)- از بخش نت ورک و تیک اون قسمت که نشانگر روشه و از اون به بعد هر نرم افزار حتی پروسه خود ویندوز بخاد وصل به اینترنت بشه پیغام میده و با اجازه دادن rules درست میشه، که عالیه،
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 2
حجم: 292.6 کیلو بایت

نام: 2.jpg
مشاهده: 1
حجم: 371.4 کیلو بایت

پس همه چی داره این کلاینت ، چه احتیاجی به لیسانسهای با قیمت های آنچنانی سایر برندها.
    اون قسمت live update هم که قبلا گفتم دستیه در کلاینت ، خب اینم مشکلی نیست و دستی آپدیت میشه و مهمتر بدون ***شکن.

نام: 3.jpg
مشاهده: 1
حجم: 219.5 کیلو بایت

ایکس پی هم ،یه چیزی پیدا میکنم خلاصه.
    جسارتا این اطلاعات جانبی ممکنه برای راهنمایی سایر کاربران با مشکل من ، بدرد بخور باشه براتون.
    ممنونم.ختم تاپیک کنیم با اجازه تون.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)